Bulgaristan Vizesi Çanakkale

K. Taşçı 01/04/19, 10:29
Merhaba, Bulgaristan vizesi Çanakkale'den alınabiliyor mu? Türkmenistan uyrukluyum 1 haftalığına Nisan ayında Bulgaristan’a gitmek istiyorum. Çanakkale’de yaşıyorum, İstanbul Bulgar Konsolosluğu telefonlarını çok aradım ama açan olmadı. Mail atmak istedim ama bu sefer de mail adresi bulamadım. Çanakkale’den Bulgar vizesine nasıl başvuru yapabilirim. İyi günler, iyi çalışmalar dilerim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, Çanakkale’de konsolosluk ofisi veya vize başvuru merkezi yoktur. Ancak Bulgaristan vize başvurularında dijital parmak izi taraması uygulaması olmadığı için Çanakkale’ye en yakın ofisimize evraklarınızı iletebilirsiniz. Çanakkale'de ikamet ediyorsanız İstanbul Bulgaristan Konsolosluk ofisine şahsen gelmenize gerek kalmaksızın işlemlerinizi Bulgaristan Vize Merkezi aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Çanakkale il olarak İstanbul Bulgaristan Başkonsolosluğu'nun yetki alanı dahilindedir. Bulgaristan vizesi Çanakkale’den başvuru yapmanız için başvuru amacınıza göre Bulgaristan turistik vize, ticari vize, ziyaret vizesi kategorisindeki evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak İstanbul merkez ofisimize kargo ile gönderebilirsiniz. Türkmenistan uyruklu olduğunuz için hazırlayacağınız evraklara Türkiye oturum kartını koymanız gerekecektir. 

bulgaristan vizesi çanakkale

Detaylı bilgi için arayınız: +90 (212) 970 05 22

Bulgaristan Vize Merkezi,

Evrim N.  

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
M. Rızova 03/04/19, 10:30

Kısa dönemlik yani 10 günlük Bulgaristan turist vizesi almak istiyorum onun için ne evraklar getirmem lazım ve kaç güne çıkar vizem?

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi 03/04/19, 10:38

Bulgaristan c vize başvuruları için konsoloslukların bölge ayrımı yoktur. İstanbul'daki ofisimize evraklarınızı göndererek işlem yaptırabilirsiniz. İkamet bölgenize uygun olan Konsolosluktan başvurunuzu sizin adınıza yapabilmekteyiz. Bulgaristan turist vize başvurunuz için aşağıdaki evrakları hazırlayarak ofisimize ileterek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 

Pasaport (Seyahat sonrası en az 6 ay geçerli)

6 ay geçerliliği bulunan Türkiye ikamet izni

Biyometrik Fotoğraf (iki (2) adet, güncel, beyaz fon üzeri)

Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Güncel, kaşe ve imzalı)

Konfirme Edilmiş Hotel Rezervasyonu (Hotel konfirme belgeniz konusunda vize uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz). Banka Hesap Özeti (Seyahat ve konaklama masraflarınızı karşılayacak miktarda bakiyenizin olması gerek) Bulgaristan vize başvuru formu (sayfamızın devamından Bulgaristan vize başvuru formunu indirebilirsiniz.) 30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigrotası (seyahat sağlık sigortasının temini konusunda vize uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz).

Saygılarımızla,

Bulgaristan Vize Merkezi,

Nejla B.

Evrim N. 

 

 

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
E. Can 20/05/19, 16:55

Çanakkale'de öğrenciyim, bulgaristan vizesi çanakkale başvuru merkeziniz var mı pek çok yerde ofis olduğunu görüyorum ama çanakkale yok galiba

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi 12/06/19, 13:32

Merhaba Sayın Can, Çanakkale'de ofisimiz bulunmamaktadır. Ancak Bulgaristan vize başvurularında başvuranın şahsen konsolosluk biriminde bulunma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle başvurunuzu İstanbul Başkonsolosluğu üzerinden şahsen gelmenize gerek kalmadan tamamlayabilirsiniz. Evraklarınızı ofisimize göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıntılı bilgi için Çağrı Merkezi'mizi arayabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Evrim N.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
H. Barlas 13/06/19, 17:32

Merhaba ben Çanakkale Barosu’nda avukatım. Temmuz başında Bulgaristan’a eşimle birlikte 1 haftalık gezi yapmak istiyoruz. Bulgaristan vizesi Çanakkale’den alınabiliniyor mu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi 13/06/19, 17:38

Bulgaristan vizesini Çanakkale'den alabilirsiniz. Turistik vize başvuruları için Bulgaristan Konsolosluklarının bölge ayrımı yoktur. İşlemlerinizi Çanakkale'den tamamlayabilirsiniz, Bulgaristan turist vizesi için gerekli evrakları hazırlayarak İstanbul merkez ofisimize kargo ile göndererek işlemlerinize başlayabilirsiniz. Avukatlar için Bulgaristan vizesi evrak listesini +90 (212) 970 05 22 numaralı hattımızı arayarak ücretsiz bilgilendirme e-maili olarak müşteri temsilcimizden isteyebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2020 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 33045
Telefon
x