Bulgaristan Vize Ücreti 2021

Ç.L 13/01/21, 15:14
Bulgaristan vize ücreti 2021 için bilgi alabilir miyim? Ücretler içinde neler var? Daha sonra ek ücretler çıkabilir mi? Bulgaristan vize başvurusu yaptığımda eğer ret alırsam ödediğim ücretler ve servis bedellerini geri alma şansım var mıdır? Teşekkürler
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, sormuş olduğunuz soru hakkında size detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Sormuş olduğunuz soru hakkında size bilgi vermek isteriz.

Bulgaristan vizesi ücretleri vize türlerine göre değişkenlik göstermektedir. Siz hangi amaçla ziyaret edeceğinizi belirledikten sonra size aktarılan aşağıdaki bilgilerden vize türlerine göre değişiklik gösteren Bulgaristan vize fiyat listesini inceleyip göz atabilirsiniz.

Bulgaristan vize ücreti; Bulgaristan Konsolosluğu harç ücreti 60 Euro’dur. Servis bedeli 20-30 Euro zorunlu seyahat sigortası bedeli 15-20 Euro konfirme ve rezervasyon belgesi bedeli 20-40 Euro’dur. Bu ücretler başvuru yapılan vize hizmet merkezi fiyat listesine ve talep edilen seyahat sigortasının geçerlilik zamanına göre olarak değişebilmektedir.

Transit geçiş için Bulgaristan vize ücreti, turistik ve ticari amaçlı yapılan vize başvuruları ile aynıdır. Her şey dahil (konsolosluk harcı randevu ücreti ve hizmet bedeli) Bulgaristan transit vize ücreti 120-140 Euro arasında değişmektedir. Bulgaristan Konsolosluğu ticari vize harç ücreti 60 Euro olup İşlem merkezi randevu ücreti ise 25 Euro’dur. Seyahat sağlık sigortası ücreti ise kalış sürenize bağlı olarak 10 Euro’dan 60 Euro’ya kadar değişkenlik göstermektedir.

Uzun süreli vize türü olan Bulgaristan 2021 D vize ücreti D vizesine ve danışmanlık süreçlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Vize başvurusu için yapılan ücretler başvuru olumsuz sonuçlandığında iade edilmemektedir.

Bulgaristan vize ücreti 2021 hakkında size bilgi vermeye çalıştık. Vizenin reddedilmesi halinde Bulgaristan vize ücretlerinin iadesi yapılmamaktadır. Ayrıca acente dışında vize danışmanlık hizmeti alınan bir kurum var ise hizmetin karşılığında belirlenen bir miktarda ödeme yapılacağı unutulmamalıdır. Bulgaristan vize fiyat konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz ve mutlaka gitmek istediğiniz tarihten en az 15 gün önce tel:0212 970 05 22 numaralı hattımızdan bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla

İyi günler

Vize Merkezi

Bulgaristan vize ücreti 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 53528
Telefon
x