Bulgaristan Turist Vizesi kaç günde çıkar

e. damla 06/10/21, 20:15
Selamlar, Balayı için kız arkadaşımla Bulgaristan’a gideceğiz. Bulgaristan Turist Vizesi kaç günde çıkar? En az kaç gün öncesinden evrakları size ulaştırmamız gerekir? Bir otel ile anlaştık hatta ödeme de yaptık kasım ayında gideceğiz aksilik çıkmazsa. Aşı durumu nasıl oluyor yani aşı isteniyor mu karantina var mı? En rahat gidebileceğimiz ülke Bulgaristan olduğu için orayı tercih etmek istedik açıkçası. Bize tüm detaylar hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. Sizden danışmanlık almayı isteriz. Teşekkür eder, kolaylıklar dilerim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, Öncelikle Vize Merkezini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olmayı çok isteriz. Bulgaristan Turistik vize şartları gereği minimum 15 gün öncesinden gerekli evrakları tarafımıza kargo yapabilir ya da bizzat gelip bırakabilirsiniz. En fazla 10 gün ve tek giriş olarak sonuçlanmaktadır. Bulgaristan Turistik vize şartları arasında aslında aşı zorunluluğu yoktur. Aşılarınız varsa ve ikinci doz üzerinden en az 14 gün geçmesi şarttır eğer aşı olmadıysanız en az 72 saat öncesinden negatif PCR testi ile geçiş yapabilmektesiniz.

Bulgaristan Turistik vizesi gereken evraklar ise;

  • Pasaport (en az 1 yıl geçerli olması gerekmektedir)
  • 2 adet biyometrik fotoğraf (35*45mm, beyaz arka fon ve güncel)
  • Aile Nüfus Kayıt Örneği Tam vukuatlı olmalıdır (e- devletten alınabilir)
  • İkamet belgesi (e- devletten alınabilir)
  • Banka hesap dökümü kaşeli imzalı olmalıdır. (20.000 bakiyeli TL ve en az 3 aylık hesap özeti gerekir)
  • Kişinin mesleki durumunu ispatlayan belge (Emekli belgesi, SGK işe giriş, vergi levhası-imza sirküleri, öğrenci belgesi)
  • Konfirme otel rezervasyonu 
  • 30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası  -kurumuzdan temin edilebilir.
  • 18 yaşından küçük seyahat edecek kişilerin ise; (Muvafakatname sunmaları gerekir. Anne babaları ile ziyaret etseler bile mutlaka yapılması zorunludur)

Bulgaristan Turistik vizesi gereken evraklar konusunda ve süreç hakkında sizi bilgilendirmeye çalıştık. Bulgaristan Turist Vizesi kaç günde çıkar konusunda tüm ayrıntıları size aktarmaya çalıştık detaylı bilgi ve danışmanlık, ücret bilgisi için Müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İletişim: 0212 970 05 22

Vize Merkezi

Sümeyye Akyüz

Bulgaristan Turist Vizesi kaç günde çıkar

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.