Bulgaristan Ticari Ekspres Vize

e. özbek 04/05/21, 09:37
Merhaba, Bulgaristan’da bir şirket ile ortaklığım var acilen orada olmam gerekli yani bir hafta sonra aslına bakarsanız sık sık gidiyorum Turistik ve Ticari vize alıyorum zaten hepsi pasaportumda var ama yeniden almam gerekli süresi bitti. Bulgaristan Ticari Ekspres Vize uygulamanız var mıdır? Bu vize için neler gereklidir bana yardımcı olmanızı çok isterim. Hemen gerekli evrakları toplarsam başvuru yapabilir miyiz ve kaç günde sonuçlanır? Sorun olmadan almak istiyorum çünkü benim için fazlasıyla önemli ben ve Türkiye’de ki ortağım ile gideceğiz. Teşekkür ederim sorularımın yanıtlarını sizden acilen rica edeceğim. En kısa sürede cevaplarınızı bekliyorum.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, Size sorularınız hakkında detaylıca bilgi vermek isteriz. Vize Merkezini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Daha önce Ticari Vize Bulgaristan başvurusunda bulunup vizenizde daha öncesinde varsa zaten sıkıntı olmadan yeniden alma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bulgaristan Ticari Acil Vize uygulamamız mevcuttur. Size bu konuda hızlıca yardımcı olmayı çok isteriz. Tüm gerekli evrakları topladığınızda ve tarafımıza ulaştırdığınızda hemen başvurunuzu yapıp süreci hızlandırabiliriz.

Ticari Vize Bulgaristan için gerekli evraklar ise;

  • Pasaport - en az 1 yıl geçerli
  • 2 adet Biyometrik fotoğraf
  • Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ve İkametgah Belgesi
  • Banka hesap dökümü kaşeli imzalı (7-10.000TL bakiyeli)
  • Seyahat tarihlerini kapsayan 30.000 € teminatlı seyahat sağlık sigortası
  • Şirketin antetlli kağıdına yazılmış Vize talep dilekçesi
  • Ticari Davetiye (Davetiye almış olduğunuz Bulgaristan firması ile ilişkinizi gösterir Sözleşme veya Anlaşma belgesi  (ek olarak Fatura, Gümrük Beyannamesi gibi evrakları sunulması, uzun süreli vize talebinde bulunmanız durumunda zorunludur)
  • Güncel Şirket Belgeleri-vergi levhası, imza sirküleri, ticari sicil gazatesi, faaliyet belgesi,
  • Son 3 ayın bordrosu, İşe Giriş Bildirgesi ve Hizmet Dökümü

Ticari Vize normal şartlarda 10 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bulgaristan Ticari Acil Vize ise arasında ücret farkı olarak ortama 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bulgaristan Ticari Ekspres Vize hakkında sizi bilgilendirmeye çalıştık. Daha detaylı bilgi ve ücretsiz danışmanlık için iletişim:02129700522 numaralı hattan Vize Merkezi Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Vize Merkezi

Saygılarımla,

Sümeyye Akyüz

Bulgaristan Ticari Ekspres Vize

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 57025
Telefon
x
POI