Bulgaristan Multi ticari vize

a. dereli 12/02/21, 13:16
Merhaba Bulgaristan’da şirket sahibiyim. Daha yeni kuruldu sayılır 2-3 ay kadar oldu hemen hemen. Ayda 2 ya da 3 kez mutlaka ziyaret etmem gerekmekte. Hatta 01.03.2021’den sonra çoğu zaman iş takibi adına Bulgaristan’da ki firmada kalmam gerekiyor. Şuan Ticari davetiyem var ama Bulgaristan Multi ticari vize bana hangi şartlarda çıkabilir? Aslında şirket sahibiyim çıkması gerekmez mi? Temsilciliği olan bir arkadaşım Multi vize geçenlerde almıştı. Ne yapmam gerekli? Gereken belgeler nedir? Bana yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, İlk seyahatiniz için ticari davetiyeniz olduğu takdir de sizde biliyorsunuz ki rahat bir şekilde Bulgaristan’a gidebilmektesiniz davetiyeniz süresince genelde tek girişli ve 30 günlük verilmektedir. Ama Şirketiniz yeni kurulduğu için hemen çoklu giriş alma ihtimaliniz olmayabilir. Bulgaristan Ticari Multi vize ancak belli hususlar sonrasında olumlu sonuçlanmaktadır. Şuan şirketiniz yeni faaliyet gösteriyorsa ve Türkiye’de ki şirketlerle anlaşmalar, sözleşmeler ve gümrük beyannameleri belgeleri varsa bu belgeleri de başvuru dosyasında sunarsanız daha sonraki Multi vize başvurunuzda olumlu sonuçlanma ihtimali vardır.

Arkadaşınızın Bulgaristan’da temsilciliği var ise ve uzun süreli ticari faaliyetlerini belgeleyecek kanıtları sunduğu takdirde Multi vize arkadaşınıza çıkmış olabilir. Sizin de belirttiğimiz üzere bu faaliyetleri kanıtlayan belgeleriniz olduğu zaman ilerleyen zamanlar da Bulgaristan Ticari Multi vize olumlu sonuçlanabilir.

Şirket sahipleri için gereken belgeler ise;

  • Pasaport (en az 1 yıl geçerli)
  • 2 adet biyometrik fotoğraf
  • Tam Aile Nüfus Kayıt Örneği
  • Banka hesap dökümü aslı kaşeli imzalı. (7-10.000TL)
  • Bulgaristan'da noter onaylı Kira kontratı
  • Bulgaristan'daki Şirketin Faaliyet Belgesi (Udostovereniye za aktualno sıstoyanie, son 3 aya ait)
  • Bulgaristan'daki şirketin borcu yoktur belgesi (Lipsa na zadıljeniye, son 3 aya ait)
  • İthalat, İhracat, Gümrük Beyannamesi, Bulgar ya da Türk Firmalarıyla sözleşme veya anlaşma (Varsa)

Vize sonuçlanma süreleri 5-7 iş günüdür. Konsolosluk resmi tatil günlerini ve yabancı pasaportları kapsamaz. Ticari vize sonuçlanması ret durumunda ise, ödenen ücretler geri alınmaz.

Bulgaristan Multi ticari vize hakkında sizi bilgilendirmeye çalıştık. Danışmanlık almak ve ücret konusunda, işlemlerinizi başlatmak için Müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

İletişim:0212 970 05 22

Saygılarımızla,

Sümeyye Akyüz

Bulgaristan Multi ticari vize

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 54596
Telefon
x