Bulgaristan Emekli Ticari Vize

y. koska 04/05/21, 09:04
Merhaba, Ben yıllardır şirket yöneticisi olarak çalıştım aynı zamanda kendime ait firmam var ama çocuklarıma devrettim. Şuan emekliyim ve Bulgaristan’a Birkaç Ticari görüşme için gitmem gerekli. Hem gezmek hem işlerimi halletmek istiyorum. Birkaç görüşme ve toplantı yapacağım kontak kurduğumuz firmalarla. Bulgaristan Emekli Ticari Vize başvurusu yapmak istiyorum. Ticari bağlantılarım hala güçlü ve aynı zamanda Ticari davetiyemde hazır 1 senelik ilk kez gideceğim bir sorun ile karşılaşmak istemem açıkçası önden sizden bilgi almak için sormak istedim. Ticari vize için neler gereklidir? Yaklaşık başvuru yaptıktan sonra ne zaman içerisinde sonuçlanır? Bana yardımcı olmanızı rica ederim. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, Size yardımcı olmayı çok isteriz. Vize Merkezini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bulgaristan Ticari vize başvuru yapmanızda bir sakınca yoktur. Sadece iş amaçlı gidecekseniz mutlaka Ticari Vize Bulgaristan başvurusunda bulunmanızı öneririz size. Öncelikle 1 senelik Ticari davetiyeniz olsa bile hemen ilk etapta 1 senelik Bulgaristan Ticari vize size çıkmayabilir. Genelde ilk başvuruda tek girişli ve 30 günlük sonuçlanmaktadır. Başvurunuzun uzun soluklu sonuçlanması için Bulgaristan’da Şirketinizin ya da Temsilciliğinizin olması gerekli olmakla beraber orada güçlü Ticari bağlantılarınızı kanıtlayan Gümrük beyannameleri, Karşılıklı kesilmiş faturalar ve sözleşmeler olması gerekir ki bu Vizenin olumlu sonuçlanmasını destekleyebilir. Mutlaka gelen Ticari Davetiye Yabancılar şubesinden onaylı imza ve kaşeli olmalıdır. Ve başvuruda mutlaka orijinali sunulmak zorundadır.

Ticari Vize Bulgaristan için gerekli evraklar ise;

 • Pasaport - En az bir (1) sene geçerli olmalı
 • Ticari olarak gönderilen Davetiyenin orijinali ve fotokopisi
 • Biyometrik Fotoğraf iki (2) adet 3,5-4,5 cm ölçülerinde olmalı.  Güncel olmalı üç (3) ay içerisinde olmalı
 • Bulgaristan Konsolosluğuna verilecek olan dilekçe
 • Şirket faaliyet belgesi
 • Şirketin banka hesap cüzdan Fotokopisi
 • SGK döküm belgeleri son üç (3) ay
 • İşe giriş bildirgesi
 • Maaş bordrosu İmza ve kaşeli
 • Vukuatlı nüfus Belge örneği (E devletten alınabilir)
 • Bulgaristan vizesi işlemi takip belgesi

Dosyanız hazırlanıp Bulgaristan Konsolosluğuna iletildikten ortalama 10 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Konsolosluğun resmi tatil günlerine ve yoğunluk günlerine bağlı değişmektedir. Size Bulgaristan Emekli Ticari Vize hakkında yardımcı olmaya çabaladık. Daha detaylı bilgi ve ücretsiz danışmanlık için iletişim: 02129700522 numaralı hattan Vize Merkezi Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Vize Merkezi

Saygılarımla,

Sümeyye Akyüz

Bulgaristan Emekli Ticari Vize

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 57023
Telefon
x
POI