Bulgaristan çalışma izni olanlara d vize kaç günde çıkar?

y. Arvaz 24/06/20, 11:22
İyi çalışmalar dilerim, Firmam Bulgaristan’dan bana çalışma izni aldı. Buradan vize almamı söylediler. Şimdi bu hafta iznim gelecek ama bundan sonra başka ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. En kısa zamanda işlemlerimi yapmak için nereye başvurmam lazım. Bulgaristan çalışma izni olanlara D vize kaç günde çıkar veya size versem sizin firmanız benim adıma daha kısa sürede çıkarabilir mi?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba,

Bulgaristan çalışma izni başvurusu için Türkiye’de ikamet adresinizin bağlı olduğu Bulgaristan Konsolosluğundan D vize başvurusu yapmanız gerekir. Firmanızın yapmış olduğu çalışma izni başvurusu sonuçlandıysa ve diğer şirket evrakları size ulaştıysa D vize evraklarını hazırlayabilirsiniz.

Bulgaristan çalışma izni olanlara d vize başvuru süresi randevu tarihinden itibaren yaklaşık 45 iş günü sürmektedir (2-2,5 ay)  Çalışma izni üzerinden D vize başvurusu yapacaksanız öncesinde danışmanlık almanızı tavsiye ediyoruz. Gerekli evraklar ve sürecin aşamalarıyla ilgili detayları konusunda ülke uzmanlarından destek almanız yerinde olacaktır. Vize Merkezi tüm Bulgaristan vize ve oturum işlemleri için uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve işlemlerinizde size de hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Çalışma izni başvuruları mutlaka randevu ile yapılmaktadır. Randevusuz başvuru kesinlikle kabul edilmemektedir. Randevu almak için lütfen Vize Merkezi Bulgaristan Müşteri temsilcilerini arayınız.
Bulgaristan çalışma izni olanlara d vize ne zaman sonuçlanır konusunda müşteri temsilcilerimizle ön görüşme yapmak ve bilgi almak için 0 212 970 05 22 numaralı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. D vize nin işlem süresi diğer tüm oturum başvuruları gibi uzundur, ancak size zaman kazandırmak açısından tavsiyelerimiz olabilir. Başvuru öncesinde bizimle görüşebilirsiniz.

Bulgaristan D vizenizi aldıktan sonra çalışma izni kartınızı çıkartmak için çalışacağınız ilde bulunan Bulgaristan Yabancılar Şubesine çalışma/oturum kartınızı almak için müracaat etmeniz gerekir. Yaklaşık 30 günde adınıza çalışma kartı çıkmaktadır. Kart başvurusu hızlı veya expres olarak yapılabilir ve daha kısa sürede alınabilir.

Umarız Bulgaristan çalışma izni olanlara D vize kaç günde çıkar sorunuza geniş cevap verebilmişizdir. Bizimle çalışmak için size en yakın ofisimize bekleriz.


Saygılarımızla
Nejla B.

VİZE MERKEZİ İSTANBUL

Bulgaristan D vize kaç günde çıkar

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Telefon
POI