Bulgaristan C vize nedir?

Zeynep.K 14/01/21, 14:45
Bulgaristan C vize nedir, bu vizeyi almak için hangi evrakları hazırlamam lazım? C vizesi tek girişli bir vize mi? Ben öğrenciyim Bulgaristan’da Üniversite okumak istiyorum o yüzden gidip araştırma yapmak istiyorum. Hangi vize türüne başvuru yapmam gerekiyor en az 10 gün kalmak istiyorum. Bilgi verir misiniz şimdiden teşekkür ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba Zeynep hanım, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. C vizesi Bulgaristan turistik amaçla verilen bir vize türüdür. Sizin durumunuzda Bulgaristan vize C size tek girişli olarak verilecektir. Turistik vize 10-15 günlük verilmektedir. Bu süreç size yeterli olacaktır Üniversite araştırmalarınız için. Üniversite'ye kaydolduğunuz zaman D vizesi (oturum vizesi) başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bulgaristan vizesi gerekli evraklar:

  • Pasaport ( Min 9 ay geçerliliği olan)
  • 2 ad biyometrik fotoğraf
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ( Aile bilgilerini içeren, e- devletten Nüfus aile seçilmesi gerekiyor)
  • İkametgah belgesi
  • Banka hesap cüzdanı fotokopisi ( güncel olacak ve içinde en az 7000 TL bakiyesi olan)
  • Mesleki bilgilerinizi içeren evraklar ( Şirket sahipleri için imza sirküleri, Şirket çalışanları için sgk hizmet ve tescil dökümü yada son 3 ayın maaş bordrosu, Emekliler için emeklilik belgesi, Öğrenciler için öğrenci belgesi)
  • Muvafakatname ( 18 yaşından küçük olanlar ile seyahat edilmesi takdirde anne ve babadan onaylanmış orijinal belge)
  • Hotel kaşeli ve imzalı confirme edilmiş hotel rezervasyonu (Seyahat edecek olan kişinin adı soyadı ve seyahat edeceği tarihi içeren belge olmalı)

Vizeniz ortalama 10 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. C vizesi Bulgaristan başvurularında Konsolosluğa şahsen gitmenize gerek yoktur. Gerekli evrakları bize bizzat ve ya kargo ile göndermeniz yeterli olacaktır. Biz dosyanızı kontrol eder eksik evrak var ise sizi bilgilendiriyoruz yok ise dosyanızı başvuru yapmak için hazırlıyoruz ve başvurunuzu yapıyoruz.

Kafanıza takılan bir sorunuz var ise tel:0212 970 0522 hattımızdan ofisimizi arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size hizmet vermekten mutlu olacaktır. Bulgaristan C vize nedir ve Bulgaristan vizesi gerekli evraklar için sizi bilgilendirdik.

Sağlıklı günler dileriz

Sezgül.K /Vize Merkezi

Bulgaristan C vize nedir

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 53566
Telefon
x