Almanya Hakkında Sorular & Yorumlar

Almanya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Almanya Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021
F.D 26/03/21, 15:02

İyi günler, Almanya vizesi kaç günde çıkar 2021 yılı başvurularının sonuçlanma süresi nedir? Her hangi bir değişiklik oldu mu sürelerde? Bilgi vermenizi rica ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Almanya Vizesi Kaç Para 2021
L.KARA 26/03/21, 14:50

Önümüzde ki dönem Ticari iş seyahati olarak Almanya’ya gitmem gerekiyor. En son 2 yıl önce Ticari seyahat gerçekleştirdim. Almanya vizesi kaç para 2021 vizesi bilgi istiyorum. Türk Lirası olarak ödeme gerçekleştirebiliyor muyuz değişiklik oldu mu? İyi Çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Almanya vizesi Covid-19
D. E 26/03/21, 14:18

İyi çalışmalar, Almanya vizesi Covid-19 sebebiyle kapalı mı başvuru yapılabiliyor mu? 2020 yılında seyahatimi vizem olduğu halde gerçekleştiremedim ve vize sürem bitti. Eğer başvuru kabul ediliyorsa sizin tarafınızdan danışmanlık hizmeti almak isterim.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Almanya vizesi reddi 2021
Ş. s. 07/01/21, 17:28

İyi Günler, Almanya için yaptığım başvuruda olumsuz karar verildi. Planım 15 günlük bir Avrupa gezisiydi. Merkezim Almanya olacaktı ve çevresindeki ülkeleri gezmek istiyordum. Ama Almanya Konsolosluğu ret kararı verdi. Almanya vize ret kararına İtiraz etme hakkım var mı? 1 ay önce aldığım Almanya vizesi reddi 2021 yılı içinde tekrar başvuru yapmam mümkün mü, nasıl bir yol izleyebiliriz, bana nasıl destek verebilirsiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Almanya vizesi kaç para
y.p 06/01/21, 17:14

Merhabalar, ailece Almanya vizesi başvuru yapacağız. Okumakta olan kızımızı görmeye gitmek istiyoruz. Almanya vizesi kaç para oldu? 2 sene önce de gitmiştik fiyatlarda ve istenen evraklar da değişme var ise bilgi bekliyorum. Vize ücretlerini nereye yatırmaktayız? Tüm vize işlemleriniz için nasıl bir yol izlememiz gerekecektir? Teşekkürler ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Almanya vizesi kaç günde çıkar
B. L. 06/01/21, 17:08

Yakında önemli bir iş görüşmesi için Almanya’ya gitmem gerekiyor. Pasaport sürem dolmuş sizden alacağım bilgiye göre bir plan çizip hemen pasaport çıkaracağım. Öncelikle işveren olarak hangi evraklar gerekli, işlem süresi tam olarak nedir? Almanya vizesi kaç günde çıkar? İlk kez Avrupa seyahati olacağı için net bilgim yok desteğinizi bekler sizler ile başvurumu yapmak için nasıl bir işlem yapacağız? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Almanya vizesi nasıl alınır 2021
V.G 06/01/21, 16:51

Üniversite 3. Sınıf öğrencisiyim ve kız arkadaşım Alman kendisinin daveti üzerine Almanya’ya gitmek istiyorum. Tatil dönemimi Almanya’da geçirmek adına vize almak istiyorum. Almanya vizesi nasıl alınır 2021 yılında olan tüm değişiklikler ile beraber ? Hangi prosedürlere uymam gereklidir? Birçok ayrıntı olduğunu duydum. Nasıl bağlantı kurabilir ve işlem yapabiliriz? Teşekkürler ederiz.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Almanya vize randevusu 2021
U. S. 05/01/21, 18:22

Sayın yetkili, Almanya’da yapılacak olan çok önemli bir kongre var ve acil bir şekilde vize alıp yetişmem lazım. İşlem süresi nedir ve neler hazırlayıp size getirmeliyim? Ben özel bir okulda öğretim görevlisiyim ve bu kongre kariyerim açısından çok önemli, konuşmacı olarak katılacağım. Almanya vize randevusu 2021 yılı için en hızlı vize tipinden yararlanmak istiyorum. Bana vereceğiniz destek ve ücretini öğrenebilir miyim? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Almanya vize başvurusu 2021
FERİT.F 05/01/21, 18:15

Merhabalar, Almanya’da yapılacak olan bir fuarda katılımcı olarak tüm şirketçe stant kuracağız. Bir yöneticimiz ve 4 satış elemanımız ile gitmemiz gerekiyor. Ticari vize mi oluyor yoksa farklı bir format mı? Almanya vize başvurusu 2021 yılı için yapılan değişiklikler hakkında yardım istiyoruz. Oldukça yoğunuz ve vize işlemlerimizde profesyonel bir destek istiyoruz. Sizlere nasıl ulaşabilir ve çalışma yapabiliriz?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Almanya turistik vize 2021
Y. S. 04/01/21, 17:58

Merhabalar, eşim ile birçok orta doğu ülkesini gezdik ve artık Avrupa’ya gezi planları yapmak istiyoruz. İkimizde emekliyiz, bu gezimize Almanya büyük turu ile yapmak istiyoruz. Turumuzu aldık şimdi vize almamız lazım. Orta doğuda genelde basit bir vize uygulaması var. Ancak Almanya için hiç bilgimiz yok. Almanya turistik vize 2021 yılı için ne yapmalıyız. Sizler bizim için nasıl bir ayrıcalık ve kolaylık sağlayabilirsiniz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Almanya öğrenci vizesi 2021
t.t 04/01/21, 17:48

Türkiye’de 4 yıllık bir üniversite bitirdim. Şimdi doktora ve yüksek lisansımı yapmak üzere Almanya’da eğitim almak istiyorum. Aşama aşama neler yapılması gerektiğini sizlerden öğrenebilir miyim? İşlem süreleri ve randevu tarihleri ne zaman veriliyor. Almanya öğrenci vizesi 2021 yılı için neler değişik olmuştur? Ayrıntılı bilgi alma imkanım var mı?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Almanya vizesi için gerekli evraklar 2021
N. G. 29/12/20, 16:08

Merhabalar, Acil bir şekilde Almanya’ya satışını yapmış olduğumuz makinenin kurulumu için gitmemiz gerekiyor. Almanya vizesi için gerekli evraklar 2021 yılı güncel tüm bilgileri içeren detayları sizlerden bekliyorum. Davetiyem henüz gelmedi zorunlu mu? Çünkü zamanım yok ve profesyonel eksiksiz bir başvuru yapmak istiyorum bu yüzden sizleri tercih ettim. Yardımlarınızı bekliyorum.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Almanya vize fiyatları 2021
V. Yıldırım 29/12/20, 16:00

Sayın yetkili, Almanya’ya ticari bir görüşme yapmak için şirketim adına gitmem gerekiyor. Önümüzde ki süreçte de çok kez seyahat edeceğim hem Almanya’ya hem de diğer ülkelere. Bundan önce Orta doğu ve vizesiz ülkelere gittim ücretler ile ilgili fazla bilgim yok. Öncelikle Almanya vize fiyatları 2021 yılı güncel bilgilere ve aynı zaman da Almanya vizesi için neler hazırlamalı sizlerden yardım alabilir miyim? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Almanya transit vize 2021
S. V. 29/12/20, 15:53

Merhabalar, Yaz tatilinde Brezilya’ya gitmek üzere Almanya aktarmalı bir bilet aldım. Transit vize almam gerekiyor mu? Almanya transit vize 2021 yılı için herhangi bir muafiyet var mıdır? Eğer vize gerekirse bana nasıl yardımcı olabiliyorsunuz? Oldukça yanlış bilgiler dolaşıyor profesyonel bir destek almak adına sizlere ulaştım. Yardımlarınızı bekler teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Almanya vize 2021
Fatma.G. 24/12/20, 17:05

Ben homeoffice çalışan bir mimarım. Önceki yıllarda aktif sigortalı biçimde büyük firmalarda ve holdinglerde çalıştım ve bir portföy yarattım. Şimdide onlardan gelen işleri hayata geçiriyorum ve geçimimi bu yönde sağlıyorum. Almanya’ya kız kardeşimi ziyarete gitmek istiyorum. Sigortalı çalışıyorken işyerinden aldığım evraklar büyük katkı sağlardı. Şimdi yapacağım başvuruda neler sunmam gerekiyor olumlu bir sonuç alabileyim? Ziyaret için Almanya vize 2021 yılı şartları nelerdir? Danışmanlığınızı almak istiyorum. Teşekkürler ederim.
Cevabı Görüntüle
Telefon
x
POI