Almanya vizesi kaç günde çıkar

B. L. 06/01/21, 17:08
Yakında önemli bir iş görüşmesi için Almanya’ya gitmem gerekiyor. Pasaport sürem dolmuş sizden alacağım bilgiye göre bir plan çizip hemen pasaport çıkaracağım. Öncelikle işveren olarak hangi evraklar gerekli, işlem süresi tam olarak nedir? Almanya vizesi kaç günde çıkar? İlk kez Avrupa seyahati olacağı için net bilgim yok desteğinizi bekler sizler ile başvurumu yapmak için nasıl bir işlem yapacağız? Teşekkür ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi Günler, öncelikle Almanya vizesi başvurularınız hakkında Vize Merkezi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Almanya vizesi Schengen vizesi statüsünde olup C tipi kısa süreli kalış hakkı sağlar ve verilecek vize sürecine göre 6 aylık periyotlarda en fazla 90 gün kalış hakkı sağlayan bir vizedir. Adınıza yapacağımız başvuruda Almanya ticari Schengen vizesidir. Pasaportunuzun planlanan seyahat dönüş tarihinizden en az 90 gün geçerliliği olması gereklidir.  Almanya vize başvuruları işlem süreleri ortalama 15 gün sürmektedir. Adınıza oluşturacağımız online randevu tarihiniz planlanan seyahat tarihinizden en az 20 gün öncesine almalıyız. Başvuru hazırlığınızda Vize Merkezi uzman müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşme sırasında e-mail ve kısa mesaj yolu ile sizden istenenleri ofisimize kargo veya şahsen teslim ederek vize işlemlerinizi kolayca başlatabilirsiniz.

Almanya vizesi çıkma süresi ve gerekli evrakların bilgilendirmesini özetle; pasaportunuzun aslı, 2 adet fotoğraf, Almanya’da ki firmadan adınıza gönderilen davet mektubu, şirket yazınız, şirket evraklarınız, şirket ve şahsi banka hesaplarınız, e-devlet dokümanlarınız, konaklama ve sigorta belgeleriniz olarak söyleyebiliriz. Schengen vizesi başvuru formunuz bir başka önemli evrak olup seyahat nedeninizi açıklar dilekçe, form hazırlığı, randevu alımı ve dosya hazırlığınız ile ilgili Almanya vizesi uzman operasyonumuz ile sizlere başvurunuzda yardımcı olmaktayız. Almanya’ya vize kaç günde çıkar sorununuzun en doğru cevabı, istenilen şekilde ve formatta tüm dosya hazırlığınızın eksiksiz şekilde yetkili temsilciliğe sunulması vize işlem sürecinizi en aza indirgeyerek hızlı bir sonuç almanızı sağlayabilir.

Almanya vizesi kaç günde çıkar talebinize karşın ve tüm vize hazırlık sürecinize ilişkin ayrıntılı ve detaylı tüm bilgileri Vize Merkezi müşteri temsilcilerimizden edinebilirsiniz.

Saygılarımızla.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x