Almanya vize randevusu 2021

U. S. 05/01/21, 18:22
Sayın yetkili, Almanya’da yapılacak olan çok önemli bir kongre var ve acil bir şekilde vize alıp yetişmem lazım. İşlem süresi nedir ve neler hazırlayıp size getirmeliyim? Ben özel bir okulda öğretim görevlisiyim ve bu kongre kariyerim açısından çok önemli, konuşmacı olarak katılacağım. Almanya vize randevusu 2021 yılı için en hızlı vize tipinden yararlanmak istiyorum. Bana vereceğiniz destek ve ücretini öğrenebilir miyim? Teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Almanya vize başvurusu işlemleriniz için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Almanya’da yapılacak olan kongre veya konferans ziyaretleri ile katılımları için yapmamız gereken başvuru türü Almanya konferans katılım vizesidir. Acil seyahat etme durumunuz nedeniyle sizlere en yakın tarihe randevu almak adına VIP servisten faydalanmanızı önereceğiz. Sizden istenecek olan belgeleri Vize Merkezi uzman müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşme sırasında e-mail ve kısa mesaj yolu ile tüm bilgileri alabileceksiniz. Arkasından istenilen evrakları şahsen veya kargo ile bizlere göndermeniz doğrultusunda Almanya vizesi adımlarınızı hızlıca atmaya başlatacağız. Randevu alımınız sonrasında hızlıca ve dikkatlice dosya kontrolü ve başvuru formu hazırlığı ile en yakın tarihe alacağımız randevunuzda başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz.

Almanya vizesi randevu işlemleriniz ve Almanya Kongre veya konferans katılım vizesi başvurularında istenilen evraklar özetle ile şöyledir; planlanan seyahat dönüş tarihinizden itibaren en az 90 gün geçerli pasaportunuzun aslı, güncel fotoğraf, konaklama belgeniz, konferansa katılım ve davet mektubunuz, şahsi banka hesap dokümanlarınız, şahsi seyahat nedeni açıklar dilekçeniz, e-devlet dokümanlarınız, çalıştığınız okuldan çalışma belgeleri ve seyahat izin yazısı olarak söyleyebiliriz. Almanya vizesine randevu almak için yeterli süreye sahip pasaportunuz ve gitmek istediğiniz seyahat tarihinize ihtiyacımız bulunmaktadır. Ücretlendirme ise VIP servis bedeli ile birlikte Vize Merkezi danışmanlık servisimiz dahil olmak üzere toplamda 250 Euro rica etmekteyiz. VIP servis randevu tarihinizi önce çekmektedir fakat vizenin sonuçlanma sürecine tamamen konsolosluk karar vermektedir.

Almanya vize randevusu 2021 yılı için yapılması gereken ve aynı zamanda hazırlanması gereken tüm vize işlemleri hakkında Vize Merkezi uzman müşteri temsilcilerimizden  ayrıntılı şekilde destek alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x