Almanya Ticari Vizesi

s. ece 23/08/21, 13:56
Almanya ticari vizesi için davet mektubunda yer alması gereken bilgiler nelerdir. Başvurudan sonra kaç günde sonuçlanır vizem. Danışmanlık hizmetleri veriyor musunuz benim pasaportumda 2 tane almanya ticari vizem var.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, Almanya ticari vize başvurusu yapabilmeniz için adınıza düzenlenmiş Almanya’da yer alan şirket veya kurum tarafından adınıza davet mektubu gönderilmelidir. Davet mektubu almanya’da bulunan iş toplantıları yapacağınız şirketin antetli kağıdına düzenlenmelidir. Mektup içerisi seyahatiniz hakkında detaylı bilgi içermelidir. Almanya için ticari vize davetiyede yer alması gereken bilgileriniz;

İsim bilgileriniz (ad soyad)

Şirketinizin adı

Şirkette ki pozisyonunuz

Hangi amaçla seyahat edeceğiniz (ticari, fuar, konferans)

Pasaport numarasınız

Seyahat tarihleriniz gidiş ve dönüş olarak belirtilmelidir. Gönderen şirketin adres, telefon, e-posta ve isim bilgileri antetli dosyada yazılmamış ise belirtilmelidir. Yetkili tarafından imzalı ve kaşeli sunulmalıdır. Almanya’ya ticari vize davetiyesinde seyahat tarihleri oldukça önemlidir. Şirketiniz tarafından isminize düzenlenecek dilekçede bu tarihler birbiri ile örtüşmelidir.

Almanya ticari vize başvurusu için pasaportunuzun geçerlilik süresine dikkat etmelisiniz. Seyahat bitiş tarihi itibari ile en az 90 gün geçerliliği bulunmalıdır. Şirket çalışanı veya işveren olmanız durumunda çalışmış olduğunuz şirketinizden de evrak talebinde bulunmalısınız. Almanya için ticari vize sonuçlanma süreleri ortalama 7-10 gün zaman aralığında başvuru yoğunluk durumuna göre değişebilecektir. Daha önce almış olduğunuz vizelerinizde parmak iziniz son 59 ay içerisinde alınmış için yeni gerçekleştireceğiniz başvurunuzda tarafımızdan hizmet almanız halinde başvuruya gelmenize gerek görülmeyecektir. Almanya'ya ticari vize ve diğer tüm vize başvuruları için danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Size göndereceğimiz güncel evrak listesinde yer alan belgeleri bizlere ulaştırmanız, başvuru yapabilmemiz için yeterli olacaktır. Randevu ve başvuru formu gibi gerekli olan işlemler bizler tarafından sağlanacaktır. Randevu sorunu yaşamamanız adına seyahat sürenize 15 gün kala başvurunuzu gerçekleştirmemiz için bize evrakları gönderebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız Almanya vize evrakları için sizlere ayrıntılı e-posta gönderecekler.

Almanya ticari vizesi başvurunuz için size en yakın Vize Merkezi şubemizden hizmet alabilirsiniz. İstanbul ofis telefonlarımız 0 216 308 11 11 ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Vize Merkezi

Almanya ticari vizesi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.