Meksika Hakkında Sorular & Yorumlar

Vize Merkezi Personel

Meksika ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Meksika online vize U.H. 23/09/21, 18:41
Merhabalar, Meksika online vize başvuruları hakkında bilgi alabilir miyim? Hangi seyahatler için bu şekilde başvuru yapabiliyoruz ve bu toplamda ne kadar zaman alıyor? Uygun olması durumunda ben de bu yolu tercih ederek başvuru yapabilirsem eğer işlemler benim için daha az yorucu olur diye düşünüyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika çalışma vizesi E.V. 23/09/21, 18:35
Selamlar, iyi günler diliyorum. Meksika çalışma vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Başvuruların nasıl yapılması gerektiği konusunda beni bilgilendirir misiniz lütfen? Orada yaşayan bir arkadaşım var kendisi bana mesleğime uygun bir iş buldu ama nasıl vizeye sahip olarak gidebilirim onu öğrenmek istiyorum. Buradan kısaca özet geçerseniz sonrasında bilgi sahibi olarak sizinle görüşme gerçekleştirmek isterim. Teşekkürler şimdiden.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika aile ziyareti vizesi F.E. 23/09/21, 12:54
Merhabalar öncelikle iyi çalışmalar dilerim. Ben Meksika aile ziyareti vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Meksika’da uzun süredir ikamet eden bir akrabamı ziyaret etmeyi planlıyorum. Kendisi kuzenim olduğu için bu vize türüne başvuru yaparak mı gitmem gerekiyor yoksa turist vizesi ile gitmem de herhangi bir sakınca var mı? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vize başvuru formu S.V. 23/09/21, 12:50
Selamlar, iyi günler. Meksika vize başvuru formu nasıl dolduruluyor bana bu konuda yardımcı olur musunuz rica etsem. Karmaşık bir belge olduğunu öğrendim ve hatalı doldurmaktan dolayı süreçte herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmak istemiyorum. Bu sebeple bana dikkat edilmesi gerekenler hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz? Teşekkür ediyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vize talep dilekçesi E.M. 23/09/21, 12:08
İyi günler ve iyi çalışmalar dilerim Vize Merkezi. Meksika vize talep dilekçesi nasıl hazırlanır bunu öğrenmek için sizinle iletişime geçmek istedim. Başvurular sırasında sizden destek alırsam dilekçelerin hazırlanması ve formların doldurulması konusunda destek veriyor musunuz merak ediyorum. Bu konuda bana dönüş yaparak bilgi verebilirseniz eğer çok sevinirim. Teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vize randevusu D.S. 23/09/21, 12:03
Merhabalar Vize Merkezi, ben Meksika vize randevusu hakkında bilgi almak istiyorum. Başvuru sürecinde kendim mi randevuyla konsoloslukta bulunma durumundayım yoksa başka bir şekilde süreci yönetme şansım var mıdır? Bana yapılması gerekenler konusunda bilgi verirseniz eğer çok sevinirim. Sorulara cevap verdiğinizi gördüm o yüzden şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vize fiyatları C.U. 22/09/21, 16:41
İyi günler. Meksika vize fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Bordo pasaport sahibi olduğum için başvurumu online olarak yapabileceğimi öğrendim. Bu durumda ödemem gereken ücret nedir ve hangi belgeleri size teslim etmem gerekiyor işlemlerin başlatılması için? Olumsuz bir durumla karşılaşırsam ücreti geri alabilir miyim? Teşekkür ediyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vize ücreti C.R. 22/09/21, 14:10
İyi günler, iyi çalışmalar. Ben Meksika vize ücreti hakkında bilgi almak istiyorum. Ona göre bütçemi ve evraklarımı ayarladıktan sonra sizinle iletişime geçerek işlemleri desteğinizden faydalanarak gerçekleştirmeyi planlıyorum. Benimle güncel bilgileri paylaşırsanız çok memnun olacağım. İyi günler dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vizesi için gerekli evraklar T.Y. 22/09/21, 12:05
İyi günler. Meksika vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Ben bordo pasaport sahibiyim. Meksika’ya gidebilmem için vizeye sahip olmam gerekiyormuş. Evrakları hazırlamaya başlayıp sonrasında sizden destek alarak işlemleri başlatmak istiyorum. Bana yardımcı olur musunuz lütfen? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vize S.E. 22/09/21, 12:00
Selamlar, Meksika vize başvurularının nasıl yapılması gerekiyor? Ben daha önce Meksika’da bulunmadım bu yüzden başvurumun reddedilmesinden korkuyorum. Nelere dikkat edilmesi gerekiyor işlemler sırasında bunlardan bahseder misiniz lütfen? Ona göre bütçemi ve evraklarımı hazırlayacağım.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vizesi D.S. 22/09/21, 11:55
Merhabalar, iyi günler. ben yeşil pasaport sahibiyim ve Meksika vizesi başvurusunda bulunmam gerekiyor mu öğrenmek istiyorum. Gerekiyorsa eğer başvuruların nasıl yapıldığına ve sizin bu konuda vermiş olduğunuz desteklere dair bilgi almak istiyorum. Bana dönüş yaparak işlemlerin bir özetini geçebilirseniz çok sevinirim. İyi günler ve iyi çalışmalar diliyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vizesi Reddi V.R. 18/01/21, 11:52
Merhabalar, Meksika vizesi reddi elektronik vizede oluyor mu? Bordo pasaportum var, sanırım e-vize başvurusu yapılabiliyormuşum ama ben çok araştırdım başvuru formuna ulaşamadım. Bu konuda siz benim adıma başvuru yapıp vizemi gönderebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Meksika Vizesi Kaç Günde Çıkar? K.G. 18/01/21, 10:38
Merhabalar, Meksika vizesi kaç günde çıkar? 2021 yılı içinde herhangi bir değişiklik olacak mı? Pandemi dönemi nedeniyle birçok ülke PCR testi ya da Karantina süresi şartı koyuyorlar. Bu konuda herhangi bir değişiklik oldu mu? Meksika’ya bu yaz tatilinde gitmek istiyorum. Yeşil pasaportum var elektronik vize alabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika Vizesi Nasıl Alınır 2021 M.N. 15/01/21, 15:44
Merhabalar, Meksika vizesi nasıl alınır 2021 yılı için değişiklikler var mı? Ben İstanbul’da yaşıyorum ve Meksika’ya gitmek istiyorum. Bordo pasaport sahibiyim. Meksika kapıda vize var mı? Yoksa Konsolosluğa gitmemiz gerekir mi? Kovid 19 sebebiyle başvurularda değişiklikler oldu mu? Bu konuda bilgi vermenizi rica ediyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika Vize Randevusu 2021 V.D. 15/01/21, 14:32
Merhabalar, Meksika vize randevusu 2021 yılında Konsolosluktan nasıl alabilirim? Yeşil pasaportum var. Bu yıl bize elektronik vize verme ihtimalleri var mı? Konsolosluk bizden hangi evrakları talep ediyor? Meksika gümrüğünden geçerken hangi belgeler talep ediyorlar? Otel rezervasyonu ve dönüş uçak bileti soruyorlar mı?
Cevabı Görüntüle