Meksika Hakkında Sorular & Yorumlar

Meksika ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Meksika turistik vizesi için dilekçe
N.Berk 16/05/20, 17:30

İyi çalışmalar ben Meksika turistik vizesi için dilekçe hazırlanmasına dair bilgi almak istiyorum. Dilekçe içerisinde hangi bilgilerin yer alması gerekiyo ve dikkat edilmesi gerekenler neler? Bu konuda bilgi verir misiniz? Özellikle yapılmaması gereken hatalar var mı? Dönüş yaparsanız sevinirim ve iyi günler dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika için vize başvuru formu
K.D 16/05/20, 17:26

Merhaba sayfanızda yer alan Meksika için vize başvuru formu orijinal form değil mi? Başvuru sırasında bu belge kullanılıyor? Biraz baktım fakat karmaşık geldi. Daha önce vize başvurusunda bulunmadım ama bir arkadaşımı ziyaret etmek için Meksika’ya gideceğim. Yeşil pasaportum var ilk defa yeşil pasaporttan vize isteyen bir ülkeye gidiyorum. Prosedüre dair bilgim yok o yüzden biraz bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika e-vize başvuru formu
N.Özkalkan 16/05/20, 16:35

İyi günler, Meksika seyahatim için vize başvurusunda bulunmam gerekiyor. Bordo pasaportum olduğu için başvurumu online olarak yapacağım. Sanırım bu durumunda Meksika e-vize başvuru formu doldurmam gerekiyor? Bu konuda dikkat edilmesi gerekenlere dair bilgi almak istiyorum. Başvurumun reddedilmesini istemiyorum bu nedenle riske atmamak adına başvurumu sizinle beraber yapabilirim. Bu durumda sizinle ne zaman iletişime geçmem gerekir seyahatin ne kadar öncesinden?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vize dilekçe belgeleri
H.Gonca 16/05/20, 16:30

Merhaba, ben sizin danışmanlığınızda Meksika vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Diğer evraklar ile birlikte vize talebini açıklayan bir dilekçe sunulması gerektiğini biliyorum. Fakat böyle resmi belgeleri hazırlama konusunda kendime güvenmiyorum ve mutlaka bir hata yapacakmışım gibi hissediyorum. Sizinle yapılan başvurularda Meksika vize dilekçe belgeleri hazırlama konusunda destek veriyor musunuz acaba?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vizesi başvuru formu
M.Çetintaş 16/05/20, 15:38

Merhaba, ben Meksika vizesi başvuru formu doldurulması aşamasında dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili bilgi almak istiyorum. Başvuru formun yanlış olarak doldurulması başvurunun reddedilmesine neden olabiliyormuş bu sebeple biraz tedirgin oldum açıkçası. Konuyla ilgili bilgi verebilir misiniz ve siz bu konuda başvuru sahiplerine yardımcı oluyor musunuz? İyi günler diliyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika online başvuru formu
T.E 16/05/20, 15:29

Merhaba Vize Merkezi, bordo pasaportum var ve Meksika seyahatim için online vize başvurusunda bulunacağım. Bu aşamada Meksika online başvuru formu doldurulması gerektiğini öğrendim. Başvuruyu sizinle beraber yaptığımda form doldurulması konusunda da yardımcı oluyorsunuz değil mi? İyi günler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vizesi için formlar ve dilekçeler
U.K. 14/05/20, 20:53

İyi çalışmalar, benim Temmuz ayında Meksika seyahatim var. Meksika vizesi için formlar ve dilekçeler hazırlanması aşamasında dikkat edilmesi gerekenler nedir? Ben başvurumu sizin danışmanlığınızda yapmak istiyorum çünkü vize başvurusu bana oldukça karmaşık geliyor. Seyahat tarihinin ne kadar öncesinden sizinle iletişime geçmem gerekiyor? Bordo pasaportum var ve bordo pasaportla yapılan başvurularda hangi belge ve dilekçelerin hazırlanması gerekiyor?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika form ve dilekçe
M. Tekiner 14/05/20, 20:27

Merhaba, Meksika vizesine başvuru için sizden danışmanlık hizmeti almak istiyorum. Bana ait belgelerin dışında bir de Meksika form ve dilekçe gibi belgeler talep edildiğini öğrendim. Bu belgelerin doğru olarak nasıl hazırlanacağını bilmiyorum. Bu konuda yardımcı oluyor musunuz acaba?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika Büyükelçiliği randevusu
K. Ersoy 13/05/20, 18:36

Merhaba, ben Meksika’da yapılacak olan bir projede mimar olarak görev almak için Meksika’ya seyahat edeceğim. Bu süre zarfında herhangi bir konsolosluk işlemi yaptırmam gerektiğinde Meksika’daki Meksika Büyükelçiliği randevusu mu almam gerekiyor? Meksika’daki Büyükelçilik Türkiye Cumhuriyeti tatil günlerinde hizmet veriyor mu yoksa sadece oranın tatil günlerinde mi kapalı oluyor? Bir de Meksika’ya gitmeden önceki vize işlemlerimi sizinle tamamlamak istiyorum seyahatimin ne kadar öncesinden sizinle iletişime geçmem gerekir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika Büyükelçiliği
M. Önder 13/05/20, 18:00

Merhaba, ben Meksika vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Bordo pasaportum var ve bordo pasaportu olan kişilerin Meksika ziyaretleri için vize sahibi olmaları gerekiyormuş. Başvuru Meksika Büyükelçiliği tarafından mı değerlendiriliyor. Benim öncelikle randevumu almam gerekiyor sanırım bu durumda? Süreç nasıl ilerliyor ve bu işlemler için kendime pek güvenmiyorum açıkçası siz yardımcı oluyorsunuz değil mi? Teşekkür ederim şimdiden dönüş yaparsanız sevinirim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Mersin Meksika Fahri Konsolosluğu
Ş. Aktaş 13/05/20, 17:32

İyi çalışmalar Vize Merkezi, sitenizden Meksika’nın konsolosluklarına bakarken Mersin Meksika Fahri Konsolosluğu olduğunu öğrendim. Ben Mersin’de yaşıyorum ve vize başvurusunda bulunacağım. Bunun için ikamet bölgemde olan konsolosluk ile mi iletişime geçmem gerekiyor? Bu işlemlere dair pek bilgim yok bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi günler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika’nın Mersin Fahri Konsolosluğu
K. Öz 10/05/20, 17:42

Merhaba, ben Mersin’de yaşıyorum ve arkadaşlarımla birlikte Meksika’ya seyahat etme planımız var. Öğrenciyim ve daha önce vize başvurusunda bulunmadım. Meksika’nın Mersin Fahri Konsolosluğu vize işlemleri ile ilgili hizmet veriyor mu? Vize başvuru sürecine dair kısaca bilgi alabilir miyim çünkü benim için karmaşık geliyor şuan işlemler ve belgeler yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İzmir Meksika Fahri Konsolosluğu randevu
G. Yeşilkaya 10/05/20, 17:38

İyi çalışmalar Vize Merkezi, ben İzmir’de yaşıyorum ve normal şartlar altında bu ay Meksika’ya turistik gezi amacıyla seyahat edecektim. Fakat güncel sorunlar nedeniyle seyahatimi ertelemek zorunda kaldım ve geçtiğimiz ay vize başvurusunda bulunmadım. Bu yıl sonuna kadar seyahatim için uygun şartların oluşmasını dileyerek başvuru yapacağım. Bu süreçte de başvurumun reddedilmesi adına işlemleri sizinle gerçekleştirmek istiyorum. İzmir Meksika Fahri Konsolosluğu randevu mu veriyor bu süreçte? Bordo pasaportum var ve uçak biletim de açıkta duruyor şuan. Başvurumu nasıl yapmam gerektiğine ve belgelere dair bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İzmir’den Meksika vizesi
Z. Kanlıca 10/05/20, 17:33

Merhaba ben İzmir’den Meksika vizesi başvurusu nasıl yapılıyor diye sormak istiyorum. Başvuruyu nasıl yapacağımı bilmiyorum ve reddedilmesini istemiyorum. Hangi durumlarda vize başvuruları reddediliyor acaba? Başvurum sırasında sizden yardım alırsam neler yapıyorsunuz ve benim de şahsen olmam gerekiyor mu işlemler sırasında? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vize randevu işlemleri
Ş. Eren 09/05/20, 16:37

İyi çalışmalar, İstanbul’dan Meksika vize randevu işlemleri ile ilgili bilgi alabilir miyim acaba? Araştırdım fakat emin olamıyorum başvuruya tam olarak nasıl başlanıyor? Benim yeşil pasaportum var vize sahibi olmadan Meksika’ya gidebilmem ihtimali var mı yoksa kesin olarak başvuru yapmam gerekli mi? Konuyla ilgili çok fazla bilgim olmadığı için sizden yardım almak istiyorum.
Cevabı Görüntüle
Telefon
x