• Meksika online vize
  U.H., 23 Eyl 2021, 18:41

  Merhabalar, Meksika online vize başvuruları hakkında bilgi alabilir miyim? Hangi seyahatler için bu şekilde başvuru yapabiliyoruz ve bu toplamda ne kadar zaman alıyor? Uygun olması durumunda ben de bu yolu tercih ederek başvuru yapabilirsem eğer işlemler benim için daha az yorucu olur diye düşünüyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika çalışma vizesi
  E.V., 23 Eyl 2021, 18:35

  Selamlar, iyi günler diliyorum. Meksika çalışma vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Başvuruların nasıl yapılması gerektiği konusunda beni bilgilendirir misiniz lütfen? Orada yaşayan bir arkadaşım var kendisi bana mesleğime uygun bir iş buldu ama nasıl vizeye sahip olarak gidebilirim onu öğrenmek istiyorum. Buradan kısaca özet geçerseniz sonrasında bilgi sahibi olarak sizinle görüşme gerçekleştirmek isterim. Teşekkürler şimdiden.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika aile ziyareti vizesi
  F.E., 23 Eyl 2021, 12:54

  Merhabalar öncelikle iyi çalışmalar dilerim. Ben Meksika aile ziyareti vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Meksika’da uzun süredir ikamet eden bir akrabamı ziyaret etmeyi planlıyorum. Kendisi kuzenim olduğu için bu vize türüne başvuru yaparak mı gitmem gerekiyor yoksa turist vizesi ile gitmem de herhangi bir sakınca var mı? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vize başvuru formu
  S.V., 23 Eyl 2021, 12:50

  Selamlar, iyi günler. Meksika vize başvuru formu nasıl dolduruluyor bana bu konuda yardımcı olur musunuz rica etsem. Karmaşık bir belge olduğunu öğrendim ve hatalı doldurmaktan dolayı süreçte herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmak istemiyorum. Bu sebeple bana dikkat edilmesi gerekenler hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz? Teşekkür ediyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vize talep dilekçesi
  E.M., 23 Eyl 2021, 12:08

  İyi günler ve iyi çalışmalar dilerim Vize Merkezi. Meksika vize talep dilekçesi nasıl hazırlanır bunu öğrenmek için sizinle iletişime geçmek istedim. Başvurular sırasında sizden destek alırsam dilekçelerin hazırlanması ve formların doldurulması konusunda destek veriyor musunuz merak ediyorum. Bu konuda bana dönüş yaparak bilgi verebilirseniz eğer çok sevinirim. Teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vize randevusu
  D.S., 23 Eyl 2021, 12:03

  Merhabalar Vize Merkezi, ben Meksika vize randevusu hakkında bilgi almak istiyorum. Başvuru sürecinde kendim mi randevuyla konsoloslukta bulunma durumundayım yoksa başka bir şekilde süreci yönetme şansım var mıdır? Bana yapılması gerekenler konusunda bilgi verirseniz eğer çok sevinirim. Sorulara cevap verdiğinizi gördüm o yüzden şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vize fiyatları
  C.U., 22 Eyl 2021, 16:41

  İyi günler. Meksika vize fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Bordo pasaport sahibi olduğum için başvurumu online olarak yapabileceğimi öğrendim. Bu durumda ödemem gereken ücret nedir ve hangi belgeleri size teslim etmem gerekiyor işlemlerin başlatılması için? Olumsuz bir durumla karşılaşırsam ücreti geri alabilir miyim? Teşekkür ediyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vize ücreti
  C.R., 22 Eyl 2021, 14:10

  İyi günler, iyi çalışmalar. Ben Meksika vize ücreti hakkında bilgi almak istiyorum. Ona göre bütçemi ve evraklarımı ayarladıktan sonra sizinle iletişime geçerek işlemleri desteğinizden faydalanarak gerçekleştirmeyi planlıyorum. Benimle güncel bilgileri paylaşırsanız çok memnun olacağım. İyi günler dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vizesi için gerekli evraklar
  T.Y., 22 Eyl 2021, 12:05

  İyi günler. Meksika vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Ben bordo pasaport sahibiyim. Meksika’ya gidebilmem için vizeye sahip olmam gerekiyormuş. Evrakları hazırlamaya başlayıp sonrasında sizden destek alarak işlemleri başlatmak istiyorum. Bana yardımcı olur musunuz lütfen? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vize
  S.E., 22 Eyl 2021, 12:00

  Selamlar, Meksika vize başvurularının nasıl yapılması gerekiyor? Ben daha önce Meksika’da bulunmadım bu yüzden başvurumun reddedilmesinden korkuyorum. Nelere dikkat edilmesi gerekiyor işlemler sırasında bunlardan bahseder misiniz lütfen? Ona göre bütçemi ve evraklarımı hazırlayacağım.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vizesi
  D.S., 22 Eyl 2021, 11:55

  Merhabalar, iyi günler. ben yeşil pasaport sahibiyim ve Meksika vizesi başvurusunda bulunmam gerekiyor mu öğrenmek istiyorum. Gerekiyorsa eğer başvuruların nasıl yapıldığına ve sizin bu konuda vermiş olduğunuz desteklere dair bilgi almak istiyorum. Bana dönüş yaparak işlemlerin bir özetini geçebilirseniz çok sevinirim. İyi günler ve iyi çalışmalar diliyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vizesi Reddi
  V.R., 18 Oca 2021, 11:52

  Merhabalar, Meksika vizesi reddi elektronik vizede oluyor mu? Bordo pasaportum var, sanırım e-vize başvurusu yapılabiliyormuşum ama ben çok araştırdım başvuru formuna ulaşamadım. Bu konuda siz benim adıma başvuru yapıp vizemi gönderebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vizesi Kaç Günde Çıkar?
  K.G., 18 Oca 2021, 10:38

  Merhabalar, Meksika vizesi kaç günde çıkar? 2021 yılı içinde herhangi bir değişiklik olacak mı? Pandemi dönemi nedeniyle birçok ülke PCR testi ya da Karantina süresi şartı koyuyorlar. Bu konuda herhangi bir değişiklik oldu mu? Meksika’ya bu yaz tatilinde gitmek istiyorum. Yeşil pasaportum var elektronik vize alabilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vizesi Nasıl Alınır 2021
  M.N., 15 Oca 2021, 15:44

  Merhabalar, Meksika vizesi nasıl alınır 2021 yılı için değişiklikler var mı? Ben İstanbul’da yaşıyorum ve Meksika’ya gitmek istiyorum. Bordo pasaport sahibiyim. Meksika kapıda vize var mı? Yoksa Konsolosluğa gitmemiz gerekir mi? Kovid 19 sebebiyle başvurularda değişiklikler oldu mu? Bu konuda bilgi vermenizi rica ediyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vize Randevusu 2021
  V.D., 15 Oca 2021, 14:32

  Merhabalar, Meksika vize randevusu 2021 yılında Konsolosluktan nasıl alabilirim? Yeşil pasaportum var. Bu yıl bize elektronik vize verme ihtimalleri var mı? Konsolosluk bizden hangi evrakları talep ediyor? Meksika gümrüğünden geçerken hangi belgeler talep ediyorlar? Otel rezervasyonu ve dönüş uçak bileti soruyorlar mı?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vize Başvurusu 2021
  L.F.S., 15 Oca 2021, 13:10

  Merhabalar, Meksika vize başvurusu 2021 yılı yaz aylarında yapmak istiyorum. Pasaportumun süresi doldu ve 2031 yılına kadar geçerli yeni bir pasaport aldım. Süresi dolan pasaportumda hala geçerli Amerika vizem var. Bu vize ile Meksika’ya seyahat edebilir miyim? Sitenizde var olan Amerika vizem ile gidebileceğim yazıyor ama ben işimi garantiye almak için Meksika vizesi almak istiyorum. Vize alma konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Öğrenci Vizesi 2021
  Ö.V., 15 Oca 2021, 11:30

  Merhabalar, Meksika öğrenci vizesi 2021 yılı başvuruları için Meksika Konsolosluğu’na mı başvuru yapmamız gerekiyor. Bu sene Meksika’da eğitim almak için gideceğim. Okulum 3 yıl sürecek. Bu süre içinde aynı zamanda Meksika’da çalışma izni hakkım olacak mı? Birçok ülke bu olanağı sunuyor. Araştırma yaptım herkes farklı bir şey söylüyor. Kafam çok karıştı yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Turistik Vize 2021
  H.L., 14 Oca 2021, 17:36

  Merhabalar, Meksika turistik vize 2021 yılında alabilmemiz mümkün müdür? Doktorum kendi ofisim var. Bordo pasaportum var. Ne kadar ödeme yapmam gerekir? Ne kadar zamanda çıkar? Konsolosluğa şahsen başvuru yapmama gerek var mı?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vizesi Kaç Para?
  N.L., 14 Oca 2021, 17:00

  Merhabalar, Meksika vizesi kaç para? Meksika Konsolosluğu harcı ne kadar ve Parmak izi alınıyor mu? Danışmanlık ücretiniz ne kadar? Yolculuğuma kaç gün kala başvuru yapmam gerekiyor?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2021
  M.M., 14 Oca 2021, 15:33

  Merhabalar, Meksika vizesi için gerekli evraklar 2021 yılında değişti mi? Yeşil pasaport sahibiyim, Vergi dairesinde 9 yıldır uzman olarak çalışıyorum. Meksika’ya Cancun’da bulunan turistik yerleri görmeyi ve yıllık iznime denk getirip 15 gün kalmayı planlıyorum. Meksika Konsolosluğu’na başvuru yapılması gerekiyormuş. Elektronik vize alıp gitmem mümkün değil mi? Bu konuda herhangi bir değişiklik olacak mı?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vize Fiyatları 2021
  S.S., 14 Oca 2021, 12:56

  Merhabalar, Meksika vize fiyatları 2021 yılında değişiklik oldu mu? Meksika Konsolosluğuna ödeme yapacak mıyız? Bordo pasaport sahibiyim uluslararası bir firmada yönetici olarak çalışıyorum, önümüzdeki yaz Meksika seyahati yapmayı planlıyorum. Seyahatime kaç gün kala başvuru yapmalıyım? Vize alımı konusunda yardımcı oluyor musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Transit Vize 2021
  Y. A. U., 13 Oca 2021, 15:53

  Merhabalar, Meksika transit vize 2021 yılı için değişiklik oldu mu? Uçağım Meksika üzerinden Amerika’ya geçiyor. Amerika vizem var ama yine de transit vize almam gerekir mi? Bordo pasaportum var elektronik vize alırsam sorunsuz şekilde havalimanında aktarma yapabilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vize Ücreti 2021
  Y.E., 13 Oca 2021, 15:04

  Merhabalar, Meksika vize ücreti 2021 yılında değişti mi? Meksika vize bedelini nereye ödemem gerekir? Cancun’da bulunan su altı müzesini gezmek ve turistik tarihi mekânları görmek için gitmek istiyorum. Bordo pasaport sahibiyim. Vize almama yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vize 2021
  M.V., 13 Oca 2021, 14:02

  Merhabalar, Meksika vize 2021 yılı başvuruları yapılabiliyor mu? Bu yaz eşimle beraber turistik yerlerini görmek için gitmek istiyoruz. Emekliyim, yeşil pasaport sahibiyim e-vize alabilir miyim? Meksika vizesi için başvurumu nasıl yapabilirim? Başvurumu yapma aşamasında siz yardımcı olabilir misiniz? Hangi evrakları hazırlamam gerekir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vizesi 2021
  M.M., 13 Oca 2021, 12:00

  Merhabalar, Meksika vizesi 2021 yılında başvurularında herhangi bir değişiklik oldu mu? Aldığım vize ile Meksika’da ne kadar kalabilirim? Birçok kişiye sordum kimisi sadece 30 gün geçerli olduğunu söylerken bazı vize danışmanları 180 gün kalabileceğimi belirtti. Vize işlemlerimi sizin aracılığını ile yapmak istiyorum. Seyahatin ne kadar öncesi evraklarımı size göndermem gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi Çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika turistik vizesi için dilekçe
  N.Berk, 16 May 2020, 17:30

  İyi çalışmalar ben Meksika turistik vizesi için dilekçe hazırlanmasına dair bilgi almak istiyorum. Dilekçe içerisinde hangi bilgilerin yer alması gerekiyo ve dikkat edilmesi gerekenler neler? Bu konuda bilgi verir misiniz? Özellikle yapılmaması gereken hatalar var mı? Dönüş yaparsanız sevinirim ve iyi günler dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika için vize başvuru formu
  K.D, 16 May 2020, 17:26

  Merhaba sayfanızda yer alan Meksika için vize başvuru formu orijinal form değil mi? Başvuru sırasında bu belge kullanılıyor? Biraz baktım fakat karmaşık geldi. Daha önce vize başvurusunda bulunmadım ama bir arkadaşımı ziyaret etmek için Meksika’ya gideceğim. Yeşil pasaportum var ilk defa yeşil pasaporttan vize isteyen bir ülkeye gidiyorum. Prosedüre dair bilgim yok o yüzden biraz bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika e-vize başvuru formu
  N.Özkalkan, 16 May 2020, 16:35

  İyi günler, Meksika seyahatim için vize başvurusunda bulunmam gerekiyor. Bordo pasaportum olduğu için başvurumu online olarak yapacağım. Sanırım bu durumunda Meksika e-vize başvuru formu doldurmam gerekiyor? Bu konuda dikkat edilmesi gerekenlere dair bilgi almak istiyorum. Başvurumun reddedilmesini istemiyorum bu nedenle riske atmamak adına başvurumu sizinle beraber yapabilirim. Bu durumda sizinle ne zaman iletişime geçmem gerekir seyahatin ne kadar öncesinden?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vize dilekçe belgeleri
  H.Gonca, 16 May 2020, 16:30

  Merhaba, ben sizin danışmanlığınızda Meksika vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Diğer evraklar ile birlikte vize talebini açıklayan bir dilekçe sunulması gerektiğini biliyorum. Fakat böyle resmi belgeleri hazırlama konusunda kendime güvenmiyorum ve mutlaka bir hata yapacakmışım gibi hissediyorum. Sizinle yapılan başvurularda Meksika vize dilekçe belgeleri hazırlama konusunda destek veriyor musunuz acaba?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vizesi başvuru formu
  M.Çetintaş, 16 May 2020, 15:38

  Merhaba, ben Meksika vizesi başvuru formu doldurulması aşamasında dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili bilgi almak istiyorum. Başvuru formun yanlış olarak doldurulması başvurunun reddedilmesine neden olabiliyormuş bu sebeple biraz tedirgin oldum açıkçası. Konuyla ilgili bilgi verebilir misiniz ve siz bu konuda başvuru sahiplerine yardımcı oluyor musunuz? İyi günler diliyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Meksika için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp