Meksika Hakkında Sorular & Yorumlar

Meksika ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Meksika vizesi 2020
D. Gül 26/04/20, 16:01

Merhaba ben meksika vizesi 2020 şartlarına dair bilgi almak istiyorum. Vize başvurum onaylanırsa Meksika’da ne kadar kalabilirim? Vize işlemlerini başlatmak için ofisinize mi gelmem gerekiyor? Seyahatin ne kadar öncesinden iletişime geçmem gerek sizinle? Bu sorularıma cevap verebilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vize ücretleri 2020
B. Pekin 29/04/20, 19:19

İyi günler Vize Merkezi, ben 2020 yılı sona ermeden Meksika’ya seyahat etmek istiyorum. Meksika vize ücretleri 2020 detaylarını öğrenebilir miyim? Turistik gezi amacıyla seyahat edeceğim ve yaklaşık olarak 2 hafta kalmayı planlıyorum. Bu durumda ne kadar ücret ödemem gerekiyor? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika e-vize başvuru formu
N.Özkalkan 16/05/20, 16:35

İyi günler, Meksika seyahatim için vize başvurusunda bulunmam gerekiyor. Bordo pasaportum olduğu için başvurumu online olarak yapacağım. Sanırım bu durumunda Meksika e-vize başvuru formu doldurmam gerekiyor? Bu konuda dikkat edilmesi gerekenlere dair bilgi almak istiyorum. Başvurumun reddedilmesini istemiyorum bu nedenle riske atmamak adına başvurumu sizinle beraber yapabilirim. Bu durumda sizinle ne zaman iletişime geçmem gerekir seyahatin ne kadar öncesinden?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vizesi güncel fiyatları
e. acar 29/04/20, 19:51

Merhaba meksika için vize gerekiyor mu ve gerekiyorsa başvuruyu nasıl yapabilirim? Meksika vizesi güncel fiyatları nedir? Konuyla ilgili kısaca bilgi alabilir miyim lütfen teşekkürler şimdiden.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vizesi başvuru formu
M.Çetintaş 16/05/20, 15:38

Merhaba, ben Meksika vizesi başvuru formu doldurulması aşamasında dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili bilgi almak istiyorum. Başvuru formun yanlış olarak doldurulması başvurunun reddedilmesine neden olabiliyormuş bu sebeple biraz tedirgin oldum açıkçası. Konuyla ilgili bilgi verebilir misiniz ve siz bu konuda başvuru sahiplerine yardımcı oluyor musunuz? İyi günler diliyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vize randevu işlemleri
Ş. Eren 09/05/20, 16:37

İyi çalışmalar, İstanbul’dan Meksika vize randevu işlemleri ile ilgili bilgi alabilir miyim acaba? Araştırdım fakat emin olamıyorum başvuruya tam olarak nasıl başlanıyor? Benim yeşil pasaportum var vize sahibi olmadan Meksika’ya gidebilmem ihtimali var mı yoksa kesin olarak başvuru yapmam gerekli mi? Konuyla ilgili çok fazla bilgim olmadığı için sizden yardım almak istiyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika Ticari Vizesi
T. Acar 01/05/20, 15:17

Merhaba, ben Meksika ticari vizesi başvurusunda bulunmak istiyorum. Daha önce hiç bir ülkeye ticari amaçlı olarak seyahat etmedim. Bu nedenle turistik vize başvurusundan ne gibi farklılıkları var bilmiyorum. Süreçle ilgili bilgi verebilirseniz ve bu konuda nasıl yardımcı olabileceğinizi açıklarsanız çok sevinirim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika için vize başvuru formu
K.D 16/05/20, 17:26

Merhaba sayfanızda yer alan Meksika için vize başvuru formu orijinal form değil mi? Başvuru sırasında bu belge kullanılıyor? Biraz baktım fakat karmaşık geldi. Daha önce vize başvurusunda bulunmadım ama bir arkadaşımı ziyaret etmek için Meksika’ya gideceğim. Yeşil pasaportum var ilk defa yeşil pasaporttan vize isteyen bir ülkeye gidiyorum. Prosedüre dair bilgim yok o yüzden biraz bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vizesi için formlar ve dilekçeler
U.K. 14/05/20, 20:53

İyi çalışmalar, benim Temmuz ayında Meksika seyahatim var. Meksika vizesi için formlar ve dilekçeler hazırlanması aşamasında dikkat edilmesi gerekenler nedir? Ben başvurumu sizin danışmanlığınızda yapmak istiyorum çünkü vize başvurusu bana oldukça karmaşık geliyor. Seyahat tarihinin ne kadar öncesinden sizinle iletişime geçmem gerekiyor? Bordo pasaportum var ve bordo pasaportla yapılan başvurularda hangi belge ve dilekçelerin hazırlanması gerekiyor?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Türk vatandaşları meksika vizesi ticari
I. Kızmaz 01/05/20, 15:54

Ben Türk vatandaşları Meksika vizesi ticari nedenlerle seyahat ettiğinde nasıl başvuruda bulunuyor bilmiyorum. Başvuru işlemlerini kendim yapmak istemiyorum çünkü hata yapabilme ihtimalim ve bu nedenle başvurumun reddedilmesi ihtimalim çok yüksek geliyor. Bu konuda sizden yardım almak istiyorum. Tüm işlemlerde destek sağlıyorsunuz değil mi bu konuda kısaca bir açıklama yapabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika E-Vize
B. Karaboğa 26/04/20, 16:48

Merhaba ben meksika e-vize hakkında bilgi almak istiyorum. Bordo pasaportum var ve bu yıl sona ermeden Meksika’ya gitmek istiyorum. Online başvuru nasıl yapılıyor bilmiyorum. Siz bu konuda yardımcı oluyor musunuz acaba bilgi verebilir misiniz? İyi çalışmalar ve iyi günler diliyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika vize dilekçe belgeleri
H.Gonca 16/05/20, 16:30

Merhaba, ben sizin danışmanlığınızda Meksika vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Diğer evraklar ile birlikte vize talebini açıklayan bir dilekçe sunulması gerektiğini biliyorum. Fakat böyle resmi belgeleri hazırlama konusunda kendime güvenmiyorum ve mutlaka bir hata yapacakmışım gibi hissediyorum. Sizinle yapılan başvurularda Meksika vize dilekçe belgeleri hazırlama konusunda destek veriyor musunuz acaba?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika form ve dilekçe
M. Tekiner 14/05/20, 20:27

Merhaba, Meksika vizesine başvuru için sizden danışmanlık hizmeti almak istiyorum. Bana ait belgelerin dışında bir de Meksika form ve dilekçe gibi belgeler talep edildiğini öğrendim. Bu belgelerin doğru olarak nasıl hazırlanacağını bilmiyorum. Bu konuda yardımcı oluyor musunuz acaba?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika turistik vizesi için dilekçe
N.Berk 16/05/20, 17:30

İyi çalışmalar ben Meksika turistik vizesi için dilekçe hazırlanmasına dair bilgi almak istiyorum. Dilekçe içerisinde hangi bilgilerin yer alması gerekiyo ve dikkat edilmesi gerekenler neler? Bu konuda bilgi verir misiniz? Özellikle yapılmaması gereken hatalar var mı? Dönüş yaparsanız sevinirim ve iyi günler dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Meksika online başvuru formu
T.E 16/05/20, 15:29

Merhaba Vize Merkezi, bordo pasaportum var ve Meksika seyahatim için online vize başvurusunda bulunacağım. Bu aşamada Meksika online başvuru formu doldurulması gerektiğini öğrendim. Başvuruyu sizinle beraber yaptığımda form doldurulması konusunda da yardımcı oluyorsunuz değil mi? İyi günler.
Cevabı Görüntüle
Telefon
x