Meksika Hakkında Sorular & Yorumlar

Meksika ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
B. Sarıca 22/11/16, 02:47
Merhaba ben Kanada da yaşıyorum. Meksika için uçak bileti satın aldım şimdi e-vize almam lazım yardımcı olur musunuz? Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
Ayşe 10/11/16, 00:02
Merhaba
28/02/2017-30/03/2017 tarihleri arasında meksika'ya turistik seyahat yapmayı planlıyorum.Seyahatim boyunca orada ikamet eden bir arkadaşımın yanında kalacağım.Vize başvurusunda kalacağım yerle ilgili elimde bir belge olması mı gerekiyor yada sadece adresi yazmam yeterli oluyor mu?nasıl bir yol izlemem gerekiyor?Ayrıca online başvuru linkine nereden ulaşabilirim?
Cevabı Görüntüle
y. gül 01/11/16, 20:37
Merhaba iyi günler, Meksika Leon şehrinde arkadaşım yaşıyor. Kendisi oralı beni çağırıyor; ama ne gibi işlemler yapmalıyım? Yabancı dilim pek yok yardımcı olursanız sevinirim oraya gidip çalışmak veya 1 ay tatile gitmek için neler lazım?
Cevabı Görüntüle
B. Ozen 27/09/16, 09:25
Merhaba iyi günler. Amerika'da değişim öğrencisi olarak bulunmaktayım. Amerika vizem ocak sonunda bitiyor. Önümüzdeki ay Meksika'ya seyahat etmek istiyorum. Meksika vizesi almam gerekiyor mu? Yoksa geçerli bir Amerika vizemin olmuş olması yeterli mi? Yeterli ise yine de seyahat sağlık sigortası yaptırmam gerekiyor mu Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
O. Seckin Bayrali 05/09/16, 21:51
Merhaba, Amerika'da exchange öğrencisiyim. Yeşil pasaportum var. Türkiye'ye dönmeden önce, Amerika'dan çıkışımı yapıp Meksika'yı da görmek istiyorum. Meksika seyahatim süresince Amerika vizemin geçerlilik süresi dolmamış olacak. Bu durumda vize almama gerek var mı? Teşekkürler.