Vize İşlemleri

Meksika Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Meksika’ya kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili vize danışmanlık firmaları ya da turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.
 

Meksika Vizesi

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Meksika Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Meksika Devleti, T.C. Pasaport hamili tüm kişileri (diplomatik hariç) vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Meksika’ya seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Meksika Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.
 
Meksika Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?
 
Meksika Turistik Vizesi, Meksika Ticari Vizesi, Meksika Aile Ziyareti Vizesi, Meksika Eğitim Vizesi, Meksika Transit Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde vize aldıktan sonra 30 gün içinde ülkeye giriş yapılabilir ve tek girişle 180 gün ülkede kalma hakkına sahip olurlar.
 
Meksika vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!
 
Meksika Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?
 
Sitemizin Meksika Vize işlemleri bölümünde yer alan Meksika vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz. Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!
 
Meksika Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Online form üzerinden yapılan meksika vize başvurunuzun sonuçlanma süresi 1 iş günüdür.
 
Vize Merkezi Temsilcileri Meksika Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

Vize Merkezi Meksika Vize Temsilcileri, Meksika vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır. Evraklarınızı e-mail yoluyla bize gönderdiğinizde vize başvurunuz hızla işleme alınır. 

Meksika Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 

Meksika Vizesi İle İlgili Önemli Notlar
 

►Meksika Vizesinin sonucuyla ilgili karar vermeye tek yetkili kurum Meksika Konsolosluğudur.

►Elektronik onayın kullanılabilmesi için Meksika’ya gidilecek hava yolu şirketi SAE sistemine katılmış olması gerektiğini kontrol ediniz.

►Meksika hükümetinin elektronik vize kolaylığı sağladığı ülke vatandaşı olduğunu belgeleyen geçerli pasaport veya seyahat belgesi hamili olunmalıdır.

►Meksika’ya hava yolu ile seyahat ettiğiniz takdirde elektronik vize ile giriş yapabilirsiniz.

►Meksika Elektronik vizesi kara yolu ve deniz yoluyla seyahat edenler için geçerli değildir.

►Meksika elektronik vizesi  ile 30 gün içinde ülkeye  sadece tek giriş yapabilir 180 gün kalabilirsiniz.

►Turistik, ticari, transit, eğitim, dini amaçlı ya da muhabir olarak gitmek isteyenler sadece 180 gün kalma süreli Meksika elektronik vizesi almaları yeterlidir.

►Meksika vize işlemleri ve tüm dünya ülkelerinin vize işlemlerine dair kapsamlı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

►Meksika Vize Merkez olarak Meksika Vizesi için Tüm Türkiye illerinden başvuruları Meksika Konsolosluğundan sizin adınıza başvuru yapmaya ve takip etmeye tam yetkiliyiz.

►Meksika vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya e-mail üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
►Meksika vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size e-mail ile ulaştırılacaktır.

 
 

Yükleniyor...
Telefon