Meksika Vize Ücreti

Meksika Vize Ücreti

Meksika vize ücreti sayfamız devamında gerekli bilgilere ulaşarak evraklarınızı kurumumuza iletmeniz halinde Vize Merkezi olarak işlemlerinizi şahsen bulunma zorunluluğunuz olmaksızın en doğru şekilde gerçekleştiriyoruz!  

Meksika vize başvuru süreci ve ücret detaylarına ilişkin bilgilere ilgili sayfa üzerinden ulaşabilir veya Vize Merkezi Meksika vize temsilcilerimiz ile 0212 970 05 84 numaralı telefon ve [email protected] e-posta adresi üzerinden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize ücret detaylarının dönemsel olarak güncellenebilmesi nedeniyle başvuru işlemleri öncesinde bilgilerin teyit edilmesi oldukça önem arz etmektedir. 

Meksika Vize Ücreti 2024

Meksika vize başvuru işlemlerinin uygun şekilde başlatılabilmesi için vize ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Meksika vize başvurusunun herhangi bir nedenden dolayı değerlendirme aşamasında reddedilmesi halinde ödenen vize ücreti başvuru sahibine iade edilmemektedir. Bu nedenle işlemlerin doğru olarak gerçekleştirilmesi, evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi ve ibraz edilen belgelerin birbirini desteklemesi oldukça önem arz etmektedir. 

Meksika vize işlemleri sırasında 750 ₺ + KDV miktarı talep edilmektedir. Söz konusu miktarın başvuru işlemlerinin olumsuz sonuçlanması halinde iade edilmemesi nedeniyle başvurunun dikkatle tamamlanması gerekmektedir. Kurumumuz Meksika vize başvuru işlemleri dahilinde profesyonel destek sağlayarak işlemlerin prosedüre uygun şekilde gerçekleşmesi konusunda hizmet vermektedir. 

Başvuru işlemlerinin herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmaması adına işlemlerin doğru olarak tamamlanması, evrakların eksiksiz olarak ibraz edilmesi ve yöneltilen sorulara gerçeğe uygun ve eksiksiz yanıtlar verilmesi oldukça önem arz etmektedir. Seyahat planı ile ilgili değişiklik yapma zorunluluğu olmaması açısından başvurunun seyahat tarihinden 30 gün önce yapılması tavsiye edilmektedir. 

Meksika Vize Ücretleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

 • Meksika vize başvurusunun değerlendirme aşamasında herhangi bir nedenden dolayı vize reddi kararı ile sonuçlandırılması halinde ödenen vize ücreti iade edilmemektedir. Başvurunun reddedilmesi neticesinde tekrardan vize talebi oluşturulacağı durumlarda tekrardan söz konusu ücretin ödenmesi şartı aranmaktadır. 
 • Vize ücretlerinin her başvuru için ayrı olarak ödenmesi gerekmektedir. Söz konusu ücret tek başvuru için belirlenmiştir. 
 • Meksika vize başvuru ücretinin başka bir vize başvuru sahibine devredilmesi veya satılması söz konusu olmamaktadır. 

Meksika vize başvuru ücretleri ile ilgili detaylı bilgi almak veya var olan bilgileri teyit etmek için Vize Merkezi Meksika vize uzmanlarımız ile 0212 970 05 84 numaralı telefon ve [email protected] e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Meksika vize başvuru işlemlerini kurumumuz aracılığıyla başlatmak için başvuru aşamasında talep edilen gerekli evrakların kurumumuza iletilmesi yeterli sayılmaktadır. Vize temsilcilerimiz evraklarınızı başvuruya hazır hale gelecek şekilde düzenleyerek işlemlerinizi sizin adına en doğru şekilde gerçekleştirmektedir. 

Meksika vize ücreti 2024 güncel bilgisine Vize Merkezi aracılığıyla ulaşın! 

Meksika Vize Başvurusu İçin En Yakın Şubemiz Eviniz

Meksika ile ilgili sizden gelen sorular

7 sorudan en popüler 7 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Meksika vize ücreti
  C.R., 22 Eyl 2021, 14:10

  İyi günler, iyi çalışmalar. Ben Meksika vize ücreti hakkında bilgi almak istiyorum. Ona göre bütçemi ve evraklarımı ayarladıktan sonra sizinle iletişime geçerek işlemleri desteğinizden faydalanarak gerçekleştirmeyi planlıyorum. Benimle güncel bilgileri paylaşırsanız çok memnun olacağım. İyi günler dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vizesi Kaç Para?
  N.L., 14 Oca 2021, 17:00

  Merhabalar, Meksika vizesi kaç para? Meksika Konsolosluğu harcı ne kadar ve Parmak izi alınıyor mu? Danışmanlık ücretiniz ne kadar? Yolculuğuma kaç gün kala başvuru yapmam gerekiyor?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vize Fiyatları 2021
  S.S., 14 Oca 2021, 12:56

  Merhabalar, Meksika vize fiyatları 2021 yılında değişiklik oldu mu? Meksika Konsolosluğuna ödeme yapacak mıyız? Bordo pasaport sahibiyim uluslararası bir firmada yönetici olarak çalışıyorum, önümüzdeki yaz Meksika seyahati yapmayı planlıyorum. Seyahatime kaç gün kala başvuru yapmalıyım? Vize alımı konusunda yardımcı oluyor musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika Vize Ücreti 2021
  Y.E., 13 Oca 2021, 15:04

  Merhabalar, Meksika vize ücreti 2021 yılında değişti mi? Meksika vize bedelini nereye ödemem gerekir? Cancun’da bulunan su altı müzesini gezmek ve turistik tarihi mekânları görmek için gitmek istiyorum. Bordo pasaport sahibiyim. Vize almama yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vizesi güncel fiyatları
  e. acar, 29 Nis 2020, 19:51

  Merhaba meksika için vize gerekiyor mu ve gerekiyorsa başvuruyu nasıl yapabilirim? Meksika vizesi güncel fiyatları nedir? Konuyla ilgili kısaca bilgi alabilir miyim lütfen teşekkürler şimdiden.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vize ücretleri 2020
  B. Pekin, 29 Nis 2020, 19:19

  İyi günler Vize Merkezi, ben 2020 yılı sona ermeden Meksika’ya seyahat etmek istiyorum. Meksika vize ücretleri 2020 detaylarını öğrenebilir miyim? Turistik gezi amacıyla seyahat edeceğim ve yaklaşık olarak 2 hafta kalmayı planlıyorum. Bu durumda ne kadar ücret ödemem gerekiyor? Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika vize ücreti 2019
  S.K., 14 Kas 2018, 15:03

  Meksika vize ücreti 2019 yılında ne kadar? Aldığım elektronik vize ile en fazla ne kadar süre Meksika'da kalabilirim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Meksika için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp