Meksika Vizesi Online Başvuru Formu

Meksika Vizesi Online Başvuru Formu

Meksika e-vize sistemi ile yapılan online başvurularda Meksika Vizesi için online başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Meksika vizesi online başvuru formu detaylarını sayfamız devamında sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. 

Meksika vize başvuru sürecinde yetkili vize başvuru merkezleri, turizm seyahat acentaları aracılığıyla veya e-vize sistemi üzerinden başvuru işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Başvuru işlemleri sırasında şahsen bulunma zorunluluğu olmaması nedeniyle talep edilen evrakların kurumumuza iletilmesi ile Vize Merkezi olarak başvuru işlemlerinizi prosedüre uygun olarak en doğru şekilde gerçekleştirmekteyiz. 

Meksika vizesi başvurusunda bulunacak vatandaşlarımız gerekli evraklarını elden, kargo ve kurye ile ikamet bölgelerine en yakın şubemize veya online olarak e-posta adresimize göndermeleri halinde başvuru işlemleri başlatılmaktadır. Vize Merkezi Meksika vize temsilcilerimiz gerekli evrakların kontrolünü yaparak başvuruya hazır hale getirmektedir. Evraklar arasında herhangi bir hata ya da eksiklik gözlemlenmesi halinde başvuru sahibi ile iletişime geçilerek başvuru sürecinin en doğru şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Meksika vize süreci sona erene kadar başvuru sahipleri kurumumuz ile iletişimde kalarak işlemlerinin takibini rahatlıkla yapabilmektedir. 

Meksika Birleşik Devletleri Türkiye sınırları içerisinden Meksika seyahati gerçekleştirecek vatandaşlarımızdan yalnızca T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahiplerinin e-vize sistemi üzerinden başvuru yapabilmesine izin vermektedir. Meksika elektronik vize başvurularının kabul edilebilmesi için Meksika seyahatinin SAE sistemi dahilinde olan bir havayolu şirketiyle gerçekleştirilecek olması şartı aranmaktadır. 

Meksika Vizesi Online Başvuru Formu

Meksika vizesi başvuru işlemleri sırasında resmi bir belge niteliği taşıyan vize başvuru formunun prosedüre uygun olarak dikkatle doldurulması gerekmektedir. Meksika vize başvuru formu Meksika seyahati gerçekleştirecek başvuru sahibini tanımaya ve seyahat amacını öğrenmeye yönelik olarak hazırlanmıştır. Bu nedenle başvuru formunda bulunan soruların gerçeğe uygun ve tutarlı olarak yanıtlanması olması oldukça önem arz etmektedir. 

Meksika e-vize başvuruları başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyet Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olması şartı ile gerçekleştirilebilmektedir. Başvurunun e-vize sistemi üzerinden online olarak gerçekleştirilecek olması durumunda Meksika Vizesi Online Başvuru Formu doldurulması şartı aranmaktadır. Hususi (Yeşil) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaportu sahiplerinin Meksika Vize Başvuru Formu doldurarak başvurularını yetkili vize başvuru merkezleri aracılığıyla veya doğrudan konsolosluğa yapmaları gerekmektedir. 

Kurumumuz Vize Merkezi Meksika vize işlemleri ve Meksika vizesi online başvuru formu doldurulması işlemlerinde profesyonel destek vererek sürecin en doğru şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Meksika seyahat planı doğrultusunda vize başvurusunda bulunacak kişiler başvuru sürecinde kurumuzdan danışmanlık hizmeti alarak işlemlerin en doğru şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilmektedir. 

Meksika Başvurusunu Kurumumuz Tecrübesiyle Alın

Meksika ile ilgili sizden gelen sorular

3 sorudan en popüler 3 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Meksika vize başvuru formu
  S.V., 23 Eyl 2021, 12:50

  Selamlar, iyi günler. Meksika vize başvuru formu nasıl dolduruluyor bana bu konuda yardımcı olur musunuz rica etsem. Karmaşık bir belge olduğunu öğrendim ve hatalı doldurmaktan dolayı süreçte herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmak istemiyorum. Bu sebeple bana dikkat edilmesi gerekenler hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz? Teşekkür ediyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika e-vize başvuru formu
  N.Özkalkan, 16 May 2020, 16:35

  İyi günler, Meksika seyahatim için vize başvurusunda bulunmam gerekiyor. Bordo pasaportum olduğu için başvurumu online olarak yapacağım. Sanırım bu durumunda Meksika e-vize başvuru formu doldurmam gerekiyor? Bu konuda dikkat edilmesi gerekenlere dair bilgi almak istiyorum. Başvurumun reddedilmesini istemiyorum bu nedenle riske atmamak adına başvurumu sizinle beraber yapabilirim. Bu durumda sizinle ne zaman iletişime geçmem gerekir seyahatin ne kadar öncesinden?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Meksika online başvuru formu
  T.E, 16 May 2020, 15:29

  Merhaba Vize Merkezi, bordo pasaportum var ve Meksika seyahatim için online vize başvurusunda bulunacağım. Bu aşamada Meksika online başvuru formu doldurulması gerektiğini öğrendim. Başvuruyu sizinle beraber yaptığımda form doldurulması konusunda da yardımcı oluyorsunuz değil mi? İyi günler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Meksika için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp