Meksika e-vize başvuru formu

N.Özkalkan 16/05/20, 16:35
İyi günler, Meksika seyahatim için vize başvurusunda bulunmam gerekiyor. Bordo pasaportum olduğu için başvurumu online olarak yapacağım. Sanırım bu durumunda Meksika e-vize başvuru formu doldurmam gerekiyor? Bu konuda dikkat edilmesi gerekenlere dair bilgi almak istiyorum. Başvurumun reddedilmesini istemiyorum bu nedenle riske atmamak adına başvurumu sizinle beraber yapabilirim. Bu durumda sizinle ne zaman iletişime geçmem gerekir seyahatin ne kadar öncesinden?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, Meksika elektronik vizesi başvuru işlemlerinde diğer başvurularda olduğu gibi vize talep formunun doldurulması gerekmektedir. Resmi bir belge niteliği taşıyan vize talep formu Meksika Birleşik Devletleri ziyareti olan kişiyi tanıma ve ziyaretinin nedenini öğrenme amacıyla hazırlanan sorulardan oluşmaktadır. Bu nedenle Meksika vizesi başvuru işlemleri sırasında doldurulması gereken formun doğru bilgilerle eksiksiz olarak cevaplanması gerekmektedir. 

Meksika vize işlemleri dahilinde yer alan form doldurma aşamasında yapılan hatalar ve eksik ya da yanlış olarak verilen yanıtlar vize talebinin reddedilmesine neden olabilmektedir. Bu sebeple ibraz edilmiş olan diğer belgeler ile formda yer alan sorulara verilen yanıtların birbirleri ile tutarlılık göstermesi gerekliliği bulunmaktadır. Meksika elektronik vizesi başvuruları ortalama 1-2 gün içerisinde değerlendirilmekte ve vize sonucu başvuru sahibine gönderilmektedir.

Kurumumuz ile Meksika seyahati başlangıç tarihinin 20 gün kadar öncesi itibariyle iletişime geçmeniz halinde süreç kolay ve rahat bir şekilde tamamlanabilmektedir. Başvuru dahilinde yer alan tüm adımlar uzman kadromuz tarafından şahsınız adına gerçekleştirilerek sürece dair bilgi almanız konusunda hizmet verilmektedir.

Meksika vizesi başvuru işlemleri şahsen bulunmanızın herhangi bir zorunluluğu söz konusu olmamaktadır. Başvuru sürecini kurumumuz vize temsilcileri ile iletişimde kalarak takip edebilir ve tüm adımların sizin adınıza uygun olacak şekilde atıldığına emin olabilirsiniz. 

Meksika e-vize işlemlerini başlatmak ve Meksika e-vize başvuru formu doldurulmasına ve sürece ilişkin ayrıca merak ettiklerinizi sormak için Meksika vizesi temsilcilerimiz ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Vize temsilcilerimiz ile talep ederseniz ikamet yerinize en yakın ofisimizi ziyaret ederek, 0212 970 05 84 telefon numaramızı arayarak veya online@vizemerkezi.com elektronik posta adresimize yazarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla

Meksika e-vize başvuru formu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x