Meksika Vize Ücreti 2021

Y.E. 13/01/21, 15:04
Merhabalar, Meksika vize ücreti 2021 yılında değişti mi? Meksika vize bedelini nereye ödemem gerekir? Cancun’da bulunan su altı müzesini gezmek ve turistik tarihi mekânları görmek için gitmek istiyorum. Bordo pasaport sahibiyim. Vize almama yardımcı olabilir misiniz?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar,

2021 Meksika vizesi ücreti olarak geçen yılda olduğu gibi Meksika Konsolosluğu bordo pasaport sahiplerinden elektronik vize için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bordo pasaport sahibi olan ve elektronik vize almak isteyen Türk vatandaşları, Meksika Konsolosluğu sitesi üzerinden işlemler yapılabilmektedir. 

Meksika Vize Ücreti 2021 Yılında Değişti Mi?

Meksika’ya seyahat edecek olan başvuru sahipleri vize başvurularının sorunsuz bir şekilde alabilmeleri için vize alacağınız pasaportunuzun ve Nüfus cüzdanınızın fotokopilerini Meksika vize uzmanlarımıza mail olarak göndermesi yeterlidir. Ayrıca, Meksika başvuru formunuzu doğru bilgilerle, doldurabilmemiz için vize uzmanlarımız size Meksika vize başvuru taslak formunu mail adresinize gönderecektir. Bu formu eksiksiz doldurup çıktı olarak alıp, doldurduktan sonra taratıp, mail atmanız yeterlidir. Bu evrakları gönderdikten sonra size gönderilen maildeki banka hesabına Meksika vizesi ücret ödeyip banka dekontunu göndermelisiniz. Meksika vizenizin sonuçlanması, evraklarınızı vize uzmanlarımıza ulaştırdıktan sonra 24 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. Profesyonel ve deneyimli Meksika vize uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilecek bu danışmanlık ve hizmet için Meksika vizesi ücret sadece 150 Türk Lirası ödeme yapmanız yeterlidir.

Meksika vizeniz onaylandıktan sonra 30 gün içerisinde Meksika’ya giriş yapmanız gerekir. Meksika seyahatiniz ertelenirse yeni bir başvuru yaparak yeni tarihli bir vize daha almanız gerekir. Aldığınız elektronik vize ile Meksika’ya tek giriş yapabilirsiniz. Meksika vizeniz ile girdiğiniz gün itibari ile süresi başlar, 180 gün dolmadan ülkeyi terk etmeniz gerekir. Almış olduğunuz turistik vize, ticari vize, transit vizelerde geçerli olduğu gibi kısa süreli eğitim, dini amaçlı ya da muhabir olarak gitmek isteyen başvuru sahipleri içinde geçerlidir.

Meksika Konsolosluğuna direkt giderek bizzat başvuru yapmak isteyen, yeşil pasaport sahipleri ise 2021 Meksika vizesi ücreti 44 USD Konsolosluk randevusuna gitmeden önce bankaya ödemesi gerekmektedir.

Meksika vize ücreti 2021 yılında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Bu konuda daha detaylı bilgi için 0212 970 05 84 numaralı Meksika özel vize hattımızdan arayabilirsiniz.

Vize Merkezi
Yüksel ERDİN

Meksika vize ücreti 2021

 

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x