Meksika vizesi güncel fiyatları

e. acar 29/04/20, 19:51
Merhaba meksika için vize gerekiyor mu ve gerekiyorsa başvuruyu nasıl yapabilirim? Meksika vizesi güncel fiyatları nedir? Konuyla ilgili kısaca bilgi alabilir miyim lütfen teşekkürler şimdiden.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, ülkemiz sınırlarından Meksika’ya seyahat gerçekleştirme planı bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize sahibi olmaları talep edilmektedir. Yalnızca Diplomatik Siyah Pasaport hamilleri 90 ikamet gününü aşmayan seyahatleri için vize sahibi olarak ülkeye giriş yapma zorunluluğundan muaf tutulmaktadır. 

Meksika vize başvuru işlemleri Meksika’ya seyahat edecek vatandaşlarımızın hamili oldukları pasaport türüne farklı prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilebilmektedir. Yeşil Hususi Pasaport ve Gri Hizmet Pasaportu sahibi kişilerin vize talepleri konsolosluğa başvuru veya vize merkezleri aracılığıyla tamamlanmaktadır. Umuma Mahsus Bordo Pasaport hamili vatandaşlarımızın vize talepleri online olarak elektronik vize sistemi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. 

Vize başvuru işlemleri konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti veren kurumumuz ile tüm süreç güncel ve doğru bilgilere uygun olarak tamamlanmaktadır. Başvuru işlemleri konsolosluk değerlendirmesi için talep edilen evrakların Meksika vize uzmanlarımıza iletilmesi ile başlatılmaktadır. Seyahat nedenine uygun olan vize türleri ve gerekli evraklarına ilişkin detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Meksika vize ücreti Meksika’ya yapılacak seyahat nedeni, süresi ve ülkeye giriş yapılacak olan sayıya göre değişiklik gösterebilmektedir. Meksika vize uzmanlarımız ile aşağıda bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak seyahat detaylarına uygun olan vize türü, gerekli evrakları ve vize ücretine ait 2020 yılı güncel bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir olduğunuzu hatırlatmak isteriz. 

Meksika vize başvuru işlemleri prosedüre uygun olarak gerçekleştirilmediği takdirde değerlendirme süreci vize ret kararı ile sonuçlandırılabilmektedir. Söz konusu durumu önlemek adına kurumumuzdan alacağınız danışmanlık ile tüm bilgi ve belgelerin talep edildiği şekilde ibraz edilmesini sağlayabilirsiniz. Meksika ziyaret planı kapsamında herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşılmaması için tüm sürecin doğru olarak tamamlanması gerekmektedir. 

Meksika vizesi güncel fiyatları ve başvuru sürecine dair ayrıca merak ettiğiniz soruları Meksika vize temsilcilerimize yönelterek bilgi sahibi olabilirsiniz. Vize uzmanlarımıza talep ofisimizi ziyaret ederek, 0212 970 05 84 numaralı telefonu arayarak veya online@vizemerkezi.com elektronik posta adresine yazarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla
Vize Merkezi 

Meksika vizesi güncel fiyatları

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x