SAE sistemine kayıtlı hava yolları

H.K. 17/03/19, 11:30
Meksika elektronik vize almak istiyorum. SAE sistemine kayıtlı hava yolları ile gitmek zorunluymuş. Sizde listesi var mı?
Vize Merkezi

Merhabalar,

Meksika elektronik vizesi aldığınızda vizenin kontrol edilmesi için mutlaka SAE sistemi olan hava yollarını kullanmak zorundasınız. Türkiye'den direkt uçuşlar olmadığı için aktarma yapmanız gerekmektedir. Meksika vizesi alan yolcularımızı transit vize ile uğraşmaması için Fransa üzerinden AİRFRANCE Hava Yolları  ya da Hollanda üzerinden KLM Hava Yolları gitmelerini tavsiye ediyoruz. Eğer gitmişken Küba'yı da gezeyim göreyim diyenlerdenseniz size Küba vizenizi almanıza yardımcı oluyoruz. Küba dan Meksika'ya uçuş yapan Hava Yolları ile Meksika'ya rahatlıkla gidebilirsiniz. Size en yakın şubemizin iletişim numaralarından vize uzmanlarımıza  ulaşabilirsiniz.

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Vize Merkezi /Yüksel ERDİN

A.L. 18/03/19, 14:39

Merhabalar. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. SAE sistemine kayıtlı hava yollarından giriş yapmadığımızda Meksika'ya giriş yapamıyor muyuz?

A.K. 18/03/19, 14:43

Meksika Konsolosluk sitesine baktım SAE Kayıtlı hava yolu şirketi bulamadım. Herhangi bir liste yayınlanmamış. Nasıl öğrenebilirim?

C.V. 18/03/19, 18:27

SAE sistemi nedir? Meksika'ya giderken hangi hava yolları kullanıyor nasıl öğrenebilirim?

K.L. 18/03/19, 18:29

Meksika'ya hangi hava yolları ile gidersem sorun yaşamam?

Vize Merkezi 18/03/19, 18:44

Merhabalar, Meksika'ya elektronik vize ile girmek istiyorsanız mutlaka SAE sistemine sahip olan hava yolu ile gitmeniz gerekir. Aksi taktirde hava yolu sizi uçağa almaz . SAE sistemi Meksika Konsolosluğu ile entegre olan bir sistemdir. Elektronik vizenizin üstünde sağ üst köşedeki barkodu okuttuğunda Meksika vizeniz olduğunu ekranda görebilir. Aynı zamanda Meksika Gümrük kapısında da kontrol yapılmaktadır. Biz yolcularımıza Air France ya da KLM hava yolları ile uçmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü hem hava yolları şirketinin SAE sistemi var hem de Fransa ve Hollanda dan aktarma olduğu için transit vize istemiyorlar. Detaylı bilgi almak için size en yakın şubemizle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Vize Merkezi /Yüksel ERDİN

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon