Meksika aile ziyareti vizesi

Bilgi Sayfasına Dön
 • F.E. 23 Eyl 2021, 12:54
  Merhabalar öncelikle iyi çalışmalar dilerim. Ben Meksika aile ziyareti vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Meksika’da uzun süredir ikamet eden bir akrabamı ziyaret etmeyi planlıyorum. Kendisi kuzenim olduğu için bu vize türüne başvuru yaparak mı gitmem gerekiyor yoksa turist vizesi ile gitmem de herhangi bir sakınca var mı? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
 • Vize Merkezi 23 Eyl 2021, 12:54

  İyi günler, Meksika için aile ziyareti vizesi başvuruları hakkında bilgi almak için bizi tercih etmenizden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Planladığınız seyahati en uygun şekilde nasıl yapabileceğiniz konusunda sorunuzda verdiğiniz bilgilere göre yanıt oluşturmak isteriz. Öncelikle Bordo Umuma Mahsus Pasaport sahibi olmanız durumunda işlemleri e-vize sistemi üzerinden online olarak yapabilecek olduğunuzu hatırlatırız. Bu vize türü ile 30 güne kadar Meksika sınırları içerisinde bulunabilirsiniz.

  Kurum olarak e-vize başvurusu yapacak olan kişilere profesyonel danışmanlık desteği sağlamaktayız. ve  başvurusunda bulunmadan turistik vize ile 30 güne kadar ikamet edebilirsiniz. Turistik vizenin sunmuş olduğu seyahat prosedürüne uygun olarak kullanılması gerekmektedir. Vizenin bitiş tarihi itibariyle ülke sınırları içerisinden çıkış yapılması şartı aranmaktadır.

  Online vizeye başvurular sırasında bizi tercih etmeniz halinde şahsen bulunmanız şartı aranmamaktadır. Sürecin uzaktan takibini yapabilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Meksika için aile ziyareti vizesi ve turistik vize hakkında seyahatinize uygun detaylı bilgilere danışmanlarımızın desteğiyle ulaşabilecek olduğunuzu bildiririz.

  Meksika turistik vize başvurularına dair detaylı bilgi almak ve şahsınız adına vize talebi oluşturulması işlemlerini başlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımızla görüşmek için bulunduğunuz il ve ilçeye en yakın ofisimizi ziyaret edebileceğiniz gibi +90 (850) 460 15 84 numaralı telefon hattımızı da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Kurumumuza yönlendirmiş olduğunuz Meksika aile ziyareti vizesi hakkındaki sorunuzu yanıtlanmış bulunuyoruz. Doğru ve güncel bilgilerle oluşturduğumuz cevap metninin işlemler sırasında yardımcı olmasını dileriz. Yukarıda yer alan iletişim adreslerimizi kullanarak alanında uzman kadromuzla iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Danışmanlarımızla görüşerek süreçle ilgili diğer merak ettiğiniz soruları sorabileceğiniz gibi başvuru işlemlerini de rahatlıkla başlatabilirsiniz. Bilgi desteği için kurumumuzu tercih etmenizden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

  Saygılarımızla
  Vize Merkezi
  Meksika Aile Ziyareti Vizesi

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
Bilgi Sayfasına Dön
Yorum Ekle

Soruya Yanıt Ver

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp