Meksika çalışma vizesi

Bilgi Sayfasına Dön
 • E.V. 23 Eyl 2021, 18:35
  Selamlar, iyi günler diliyorum. Meksika çalışma vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Başvuruların nasıl yapılması gerektiği konusunda beni bilgilendirir misiniz lütfen? Orada yaşayan bir arkadaşım var kendisi bana mesleğime uygun bir iş buldu ama nasıl vizeye sahip olarak gidebilirim onu öğrenmek istiyorum. Buradan kısaca özet geçerseniz sonrasında bilgi sahibi olarak sizinle görüşme gerçekleştirmek isterim. Teşekkürler şimdiden.
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
 • Vize Merkezi 23 Eyl 2021, 18:35

  İyi günler, Meksika'da çalışmak için vize başvurularının nasıl yapılması gerektiği tarafımıza yöneltilen sorular arasında yer almaktadır. Uzun süreli yapılacak olan başvurularda vize talepleri ülkeye giriş yapılmasının ardından işveren kişi veya kurumun desteği ile gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada talep edilen belgelerin eksiksiz olarak bir araya getirilmesi ve belirlenen koşulların sağlanması şartı aranmaktadır. Aksi durumda vize talebinin olumsuz sonuçlanması ihtimali artmaktadır.

  Kısa süreli vize talebini kurumumuz desteği ile gerçekleştirdikten sonra ülke sınırları içerisine giriş yaparak Meksika için çalışma vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kısa süreli vize başvurularında kurumumuz başvuru sahiplerine danışmanlık desteği vermektedir. Bu süreçte şahsen bulunmanız şartı aranmamaktadır. İşlemler şahsınız adına yürütülürken uzaktan rahatlıkla takip edebilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

  Tarafımızdan danışmanlık desteği alarak vize başvurusunda bulunmanız halinde Meksika'da çalışmak için vize talebi oluşturulması sırasında dikkat edilmesi gerekenlere dair bilgi alabilirsiniz. Bu sayede başvurunun hatalı olarak oluşturulmasından dolayı değerlendirme sonunda olumsuz bir sonuç ile karşılaşılması ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. Danışmanlarımız bu süreçte oluşan sorularınızı doğru bilgilerle cevaplandırmaktadır.

  Meksika vize işlemleri konusunda uzman danışmanlarımızla iletişime geçerek sürece dair merak ettiklerinizi sorarak vize talebinizin en uygun şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Tarafımızla iletişime geçmek için ikamet bölgenize en yakın ofislerimizden birini ziyaret edebileceğiniz gibi +90 (850) 460 15 84 numaralı telefon hattımızı da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Kurumumuza yöneltmiş olduğunuz Meksika çalışma vizesi hakkındaki sorunuzu cevaplandırmış bulunuyoruz. Yanıtımın tarafınıza yardımcı olmasını dileriz. Yukarıda yer verdiğimiz iletişim adreslerimizi kullanarak danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilir ya da seyahat planınıza uygunluk gösteren başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz. Bilgi ve danışmanlık desteği almak için bizi tercih etmenizden dolayı teşekkürlerimizi sunar, iyi günler dileriz.

  Vize Merkezi

  Meksika Çalışma Vizesi

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
Bilgi Sayfasına Dön
Yorum Ekle

Soruya Yanıt Ver

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp