Meksika online vize

U.H. 23/09/21, 18:41
Merhabalar, Meksika online vize başvuruları hakkında bilgi alabilir miyim? Hangi seyahatler için bu şekilde başvuru yapabiliyoruz ve bu toplamda ne kadar zaman alıyor? Uygun olması durumunda ben de bu yolu tercih ederek başvuru yapabilirsem eğer işlemler benim için daha az yorucu olur diye düşünüyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Meksika'ya online vize başvurusunda bulunabilmek için ilk olarak başvuru sahibinin Bordo Umuma Mahsus Pasaport sahibi olması şartı aranmaktadır. Planlanan seyahatin kısa süreli ve turistik gezi amaçlı olması da başvuru koşulları arasında yer almaktadır. Kurum olarak e-vize (elektronik vize) başvurularında profesyonel olarak danışmanlık desteği verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Online Meksika vizesi başvurularında konsolosluk tarafından talep edilen belgelerin eksiksiz olarak bir araya getirildikten sonra başvuru sistemine yüklenmesi şartı aranmaktadır. Evrakların eksik olarak sunulması veya başvuruya dair adımların hatalı olarak tamamlanması halinde vize talebi olumsuz karar ile sonuçlanabilmektedir. Kurumumuz desteği sayesinde başvuru sahiplerinin işlemler sırasında yaptıkları hatalar netince olumsuz sonuç ile karşılaşmaları ihtimalinin önüne geçebilirsiniz.

Konsolosluk tarafından başvurular ortalama 2 ila 3 iş günü içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Yoğunluk veya resmi tatil günlerinde sonuçlanma süresinde farklılıkların meydana gelebileceğini hatırlatmak isteriz. Seyahat başlangıç tarihinin en az 20 gün öncesinden bizimle iletişime geçerek Meksika'ya online vize başvuru işlemlerinizi başlatmanızı tavsiye ederiz. Temsilcilerimiz evraklarınızı inceleyerek şahsen bulunma şartınız olmadan başvuruyu oluşturmaktadır. Bu aşamada bizimle iletişimde kalarak süreci rahatlıkla takip edebilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Alanında uzman danışmanlarımızla görüşme yaparak detaylı bilgi almak, 20 yılı aşkın deneyimimizden faydalanmak ve başvurunuzu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Meksika vize işlemleri temsilcilerimizle görüşmek için +90 (850) 460 15 84 numaralı telefon hattımızı kullanabileceğiniz gibi dilerseniz ikamet bölgenize en yakın ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Tarafımıza yöneltmiş olduğunuz Meksika online vize başvurularına ilişkin sorunuzu cevaplamış bulunuyoruz. Yanıtımızın seyahat planınıza uygunluk göstermesini ve işlemler sırasında tarafınıza yardımcı olmasını umarız. Yukarıda sizinle paylaşmış olduğumuz iletişim bilgilerimizi kullanarak danışmanlarımızla görüşebilir ve vize talebinizin oluşturulması işlemlerini hızlıca başlatabilirsiniz.

Saygılarımızla
Vize Merkezi
Meksika Online Vize

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.