İtalya’da Festival Zamanı

Avrupa kültürünün göz bebeği İtalya bu yılda görkemli festivallerle katılımcıları büyülemeye hazırlanıyor. Festival dönemlerinde konserlere bilet almak ve konaklama yeri bulmak zor olacağından festival katılımcılarının İtalya vizesi işlemlerini, uçak ve otel rezervasyonlarının önceden yapılması tavsiye edilir.

İtalya vizesi için hemen başvurunuzu yapın!

İtalya Vize Merkezi, İtalya vize işlemlerinizin hazırlık aşamasının her adımında size yardımcı olur. Vize randevusu, otel rezervasyonu, vize başvuru evraklarının takibi İtalya Vize Merkezinin çalışma alanı içindedir. Son Schengen vizesi için parmak izi veren ve pasaportunda VIS ibaresi bulunan yolcularımız, vize randevusuna dahi gelmeden evrakları bize kargo ile ileterek İtalya vize işlemlerini hızlı ve kolay şekilde yapabileceklerdir.

Venedik’te bu yıl 19-20 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek Festa Della Sensa her yönüyle mükemmel bir etkinlik olmasının yanı sıra “Denizle Evlilik” adlı bölümüyle akıllardan çıkmayacak manzaralarıyla size unutulmaz anlar yaşatacak. Tarihi gondolların başrolde olduğu bu festivali kaçırmayın.

Her yıl 2 Haziran’da yapılan Maria Santissima della Bruna etkinliği sizi İtalya’nın tarihi atmosferine doğru bir yolculuğa çıkarırken, 5-7 Temmuz tarihlerindeki L’Ardia di San Constantino festivali Sardunya adasında geleneksel at yarışlarıyla nefesleri kesecek.

13-14 Temmuz’da Palermo’da gerçekleşen Festino di Santa Rosalia festivalinde İtalya’nın görkemli tarihi canlandırılırken kendinizi dev bir tiyatro sahnesinde bulacaksınız. Muhteşem bir hava fişek gösterisiyle taçlanan festivali her yıl turistler büyük bir ilgiyle takip ediyorlar. 

İtalya vizesi başvurusu yapmak için lütfen buraya tıklayın.

İtalya

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp