Macaristan Hakkında Sorular & Yorumlar

Macaristan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Macaristan vize fiyatları 2021
f.k 07/04/21, 17:39

Macaristan vize fiyatları 2021 yılında artış oldu mu? Ekim ayı içinde bir seyahat planım olacaktır bu planlama esnasında vize konusunda sizden destek almak isterim. Seyahatim sırasında benimle birlikte eşimde gelecektir. Ben öğretmenim devlet dairesinde eşim ise ev hanımı ben ve eşim için neler hazırlamam gerekecektir. Vize ücretlendirilmesi ne şekilde olmaktadır. Bütün ödemeyi size mi yapmam gerekecek eşim ve kendim için farklı tutarlar mı ödenecek?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan transit vize 2021
f.k 07/04/21, 17:28

Hukuk fakültesi öğrencisiyim Macaristan da düzenlenecek bir seminere katılacağım fakat o tarihlerde Rusya da olacağım için Rusya üzerinden Macaristan’a geçiş yapmak istiyorum fakat Rusya vizemle bu mümkün mü? Transit vize almam mı gerekiyor? Macaristan transit vize 2021 için neler yapmam gerekecek? Macaristan’a yapacağım başvuru için annem sponsor olsa bana uygun olur mu Annemin kendi şirketi mevcuttur. Neler yapmam gerekiyor bana yardımcı olur musunuz? İyi çalışmalar dilerim. Kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vize ücreti 2021
f.k 07/04/21, 17:14

Eylül ayı içinde Macaristan da bir seminere katılacağım. Daha önceden almış olduğum vizelerim var ve kendi çabamla almıştım fakat bu kez bu süreçte sizden destek almak isterim siz bu sürecin neresinde yer alıyorsunuz. Macaristan konsolosluğu ile bağlantınız nedir. Macaristan vize ücreti 2021 yılı içinde fiyatlandırmalar ne şekildedir başvurumu ticari olarak yapmak isterim. Fiyat bilgisi almak isterim ve evrak sunarken katılacağım seminerle alakalı evrak sunmam gerekecek mi sigortamı sizin aracılığınız ile yapacağım ücretini öğrenebilmem mümkün mü? Kardeşimde çalışmak için oturum almak ister bununla alakalı fiyat bilgisini de benimle paylaşırsanız çok memnun olurum iyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vizesi 2021
f.k 07/04/21, 17:05

Macaristan ülkesine bir gezi planlamam vardır. Macaristan vizesi 2021 yılı içinde aile ziyareti olarak yapmak isterim amcamın yanına gideceğim ben çalışanım kendi evraklarım dışında amcamdan nasıl bir evrak talep etmem gerekecektir. Dilekçe yazılımı konusunda yardımcı olur musunuz? Vize formunu doldurma işlemini siz mi yapacaksınız? İşlemlerimi sizle yapmak isterim danışmanlık ücreti olarak benden talep ettiğiniz rakam ne kadardır? Bilgi alabilirsem çok memnun olurum iyi çalışmalar dilerim. Kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vize 2021
f.k 07/04/21, 16:47

Macaristan vize 2021 yılı içinde Şirketimin kuruluşunu yaparak Macaristan oturum izni alarak vize almak istiyorum. Süreç olarak ne kadar sürmektedir. Başvurumu kendim yaparak zaman kaybı yaşamamak adına sizden yapmak isterim. Eylül sonuna kadar bitmesini istiyorum. Bu konuda destek almak isterim. Konaklama için otel yerine ev tutsam uygun olur mu? Şirket kurulumu esnasında ne gibi bir belge sunmam gerekecek? İyi çalışmalar dilerim.İyi günler dilerim.
2 Yorum Macaristan vizesi için gerekli evraklar 2021
F.K 06/04/21, 17:07

Macaristan vizesi için gerekli evraklar 2021 yılında değişikliğe uğramış mıdır? Önümüzdeki aylarda planladığım bir Macaristan seyahatim olacaktır. Bu seyahat esnasında vize işlemlerini sizin aracılığınız ile yapmak isterim özel bir şirkette muhasebeci olarak çalışmaktayım hangi evraklarla başvuru yapmam gerekecektir. Başvuru için konsolosluğa mı gideceğim? Uçak ve otel rezervasyonu göstermem şart mıdır? Sigorta sizin aracılığınız ile yapmam mümkün olur mu? Bu süreçte bana destek olursanız memnun olurum iyi çalışmalar diler teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vizesi kaç para 2021
F.K 06/04/21, 15:38

Macaristan’a yapacağım gezi esnasında sizden danışmanlık hizmeti alarak ilerlemek isterim. Devlet memuruyum eşim özel sektördedir. Kızımızda bizimle gelecektir. Evrakları neye göre iletilecek ve nasıl ulaşabilirim? Macaristan vizesi kaç para 2021 yılı için Konsolosluğa ve size ne kadar ödeme yapmam gerekecektir? Ödeme işlemi vize başvurusu esnasında mı yoksa evrak teslimatı kısmında mı alınmaktadır? Ödeme yaptıktan sonra makbuz almam mümkün olacak mıdır? Ret işlemi meydana gelirse ödemeler iade mi olacak? Bana bilgi verir misiniz rica etsem, iyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vizesi nasıl alınır 2021
F.K 06/04/21, 15:26

Macaristan’a düzenleyeceğim seyahat planımla ilgili sizden danışmanlık almak isterim. Konsoloslukla beraber mi çalışmaktasınız? Macaristan vizesi nasıl alınır 2021 yılında yapacağım başvurusu için bilgi alabilir miyim? Ben üniversite öğrencisiyim, annem bana sponsor olabilir mi? Annem özel bir şirkette çalışmaktadır. Nasıl evraklar sunmamız gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vize randevusu 2021
F.K 06/04/21, 15:15

Macaristan Konsolosluğu vize randevu alma kabul ediyor mu? Macaristan vize randevusu 2021 için konsolosluğa mı başvuracağım yoksa direkt sizinle yapabilir miyim? Başvuru esnasında konsolosluğa gitmeden sizle işlemlerimi yaptığım takti de telefondan mı randevu oluşturulacaktır? Kaç günde oluşturulmakta randevu? Bir ücret talep edilmekte midir? Hukuk bürosunda avukat olarak çalışmaktayım. Neler hazırlamam gerekiyor? Yardımınızı rica ederim. İyi günler dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vize başvurusu 2021
F.K 06/04/21, 15:03

Merhaba. Macaristan vize başvurusu 2021 hakkında bilgi almak istiyorum, yapmam gerekenler hakkında bana yardımcı olur musunuz? Bordo pasaportum sahibiyim. Arkadaşımla beraber seyahat edeceğiz onun da yeşil pasaportu var. Hangi tür vize başvurusunda bulunursak vize alırız?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vizesi kaç günde çıkar 2021
F.K 06/04/21, 14:48

Macaristan vize işlem süresi ne kadar acaba? Macaristan vizesi kaç günde çıkar 2021 yılında başvuru türüme göre süreç değişecek midir? Ben ticari bir seyahat için Macaristan’a gitmek istiyorum ne kadar sürede vize almış olurum? Siz bu sürecin neresinde yer almaktasınız? Kardeşim de aile birleşimi için başvuruda bulunmuştu onun işlem süresi kaç gün sürer? Bana bilgi verir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan öğrenci vizesi 2021
F.K 06/04/21, 14:34

Macaristan’da bir üniversite için kabul aldım. Macaristan öğrenci vizesi 2021 yılında kolay alır mıyım? Hazırlamam gereken belgeler hangileridir? Bu hazırlayacağım evraklar için sizden bilgi almam mümkün olur mu? İşlem süresi ne kadar sürmektedir. Uçak rezervasyonu isteyecekler mi benden? Konaklamam üniversite tarafından karşılanacak. Onla alakalı belge beyanında bulunmam gerekir mi? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan turistik vize 2021
F.K 06/04/21, 14:17

Macaristan turistik vize 2021 yılı içinde başvuruda bulunmak istiyorum yapacağım seyahat turistik amaçlı olduğu neler yapmam gerekir? Öğretmen olarak çalışmaktayım bağlı olduğum kurumdan hangi evrakları talep etmem gerekir? Yapacağım başvuru için sizden danışmalık almam mümkün müdür? Kaç gün içinde sonuçlanmaktadır sağlık seyahat sigortası yaptırmam gerekir mi? Alacağım hizmetin ücretlendirilmesi nasıl yapılmaktadır. Bilgilendirirseniz sevinirim iyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vizesi reddi 2021
A.G. 05/04/21, 16:57

Macaristan vize başvurusu yapmak istiyorum fakat çok fazla aklıma takılan sorum var. Macaristan vizesi reddi 2021 yılında ret almamak için neler yapmam gerekir? Ret alırsam nasıl bir yol izlemem gerekecektir. Belirlenen kriter nelerdir? Dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir? Bana yardımcı olur musunuz? İyi Günler dilerim.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Macaristan Vize Başvurusu
O. Ekrem Çalık 27/03/20, 12:54

Macaristan vize başvurusu için hazırlamam gereken evraklar tam listesine nereden ulaşabilirim? Siz yollayabilir misiniz? Aile ziyareti başvurusu için alınan davetiye nasıl olmalı?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x
POI