Macaristan Hakkında Sorular & Yorumlar

Macaristan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Macaristan vize başvurusu
O. Ekrem Çalık 27/03/20, 12:54

Macaristan vize başvurusu için hazırlamam gereken evraklar tam listesine nereden ulaşabilirim? Siz yollayabilir misiniz? Aile ziyareti başvurusu için alınan davetiye nasıl olmalı?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Vize Ücreti 2020
M. Saygın 27/03/20, 12:20

Merhaba. Macaristan vize ücreti 2020 yılı için nasıl oldu? Konsolosluk her sene fiyatı artırıyordu, bu sene ne kadar zam yapıldı? Özellikle turistik vize ücreti ne kadar oldu? Tabi bir de sizin danışmanlık ücretiniz var. O ne kadar? Ret alırsak yeniden mi ücret ödemesi yapacağız? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vize reddi
A. Es 08/04/20, 17:14

Macaristan vize başvurusunda bulunmak istiyorum fakat çok fazla teredütlerim var. Macaristan vize reddi almamak için neler yapılmalı? Red alırsam nasıl bir yol izlemeliyim? Belirli ölçütleri var mıdır? Dikkat etmem gereken hususlar nelerdir? Bana yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2020
M. A. 07/04/20, 10:24

Merhaba, Macaristan seyahatim olacak yakında. Macaristan vizesi için gerekli evraklar 2020 yılı için neler hazırlamam gerek? Yapacağım seyahat turistik olacaktır. Özel bir şirkette çalışanım. Hangi evrakları hazırlamam gerekiyor? Evrakları size nasıl iletebilirim? Bütün bu hizmetler karşılığında ödemem gereken ücret nedir? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Vizesi
K. Sevin 26/03/20, 11:12

Merhaba. Macaristan vizesi almak istiyorum, yapmam gerekenler hakkında bilgi alabilir miyim? Bordo pasaportum var. Arkadaşımla beraber gideceğiz onun da yeşil pasaportu var. Hangi tür vize başvurunda bulunursak daha kolay vize alırız?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vize ret itirazı
H. Akbulut 28/04/20, 17:13

Merhaba, yaptığım başvuru esnasında Macaristan’dan vize reddi aldım. Macaristan vize ret itirazı için konsolosluğa mı başvuru yapmam gerekiyor? İtiraz işleminden sonra sonuç olumsuz olursa yeni başvuruyu sizin danışmanlığınızda yaparsam bana yardımcı olur musunuz? Genelde hangi durumda ret verilir ve itiraz etme hakkım mevcut mudur? Ret verilme sebebine göre mi itiraz etmeliyim? Bana yol gösterirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vize işlem süresi
U. Can Aylaz 09/04/20, 10:05

Macaristan vize işlem süresi ne kadar acaba? Başvuru türüme göre süreç değişmekte midir? Ben ticari bir seyahat için Macaristan’a gideceğim ne kadar sürede vize almış olurum? Siz bu sürecin neresinde yer alıyorsunuz? Kardeşim de aile birleşimi için başvuruda bulundu onun işlem süresi ne kadar sürer? Bana bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Aile Birleşim Vizesi
E.A 08/04/20, 17:17

Macaristan vatandaşıyla evlilik yaptım. Macaristan aile birleşim vizesi ile eşimin yanına gitmek istiyorum. Bu durumda neler yapmam gerekiyor? Gerekli evrakları bana söyleyebilir misiniz? Eşime ait hangi belgeler gereklidir? İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan aile ziyareti vizesi
N. Altın 08/04/20, 16:04

Macaristan‘da yaşayan kuzenimin yanına gitmek istiyorum. Kuzenimin bana oradan herhangi bir evrak göndermesi gerekiyor mu? Macaristan aile ziyareti vizesi mi almalıyım? Sizden bu konuda danışmanlık alabilir miyim? Özel bir şirkette grafiker olarak çalışmaktayım. Hangi evrakları hazırlamam gerekecektir? Ücret konusunda bilgi rica edeceğim. İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macar Vizesi
A. Hakkı 07/04/20, 16:06

Macar vizesi nasıl alınır? Hangi belgeleri hazırlamam lazım? Aslında ilk seyahatim Macaristan’a olacak ve orda 3 gün kalacağım daha sonra ise Polonya ya geçeceğim orda ise 2 gün kalacağım ilk etapta vize başvurumu Macaristan üzerinden mi yapmam gerekiyor? İstanbul’da kendi şirketim var başvurum için hangi evrakları hazırlamam gerekir başvurum kaç günde sonuçlanır?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Vize İşlemleri
S. AYTEKİN 07/04/20, 13:16

Merhaba, Macaristan vize işlemleri ilk olarak nasıl başlıyor ve devamında ne yapmam lazım? Bilgi alabilir miyim? Yapacağım seyahat turistik bir gezi olacak, bu esnada aklıma takılan soruları sizle paylaşarak bilgi almak isterim. Benimle birlikte babam seyahat edecek. Babama sponsor olabilir miyim? Ben devlet memuruyum. Sponsor olduğum takdirde hesabımda ne kadar olması gerekiyor? Babamın kendisine ait kira geliri bulunuyor. Bu gelirin bulunduğu hesabı da ilave olarak göstersek olur mu? Neler yapmam gerekiyor?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Schengen
N. Selim 07/04/20, 12:22

Merhaba, Macaristan Schengen vizesi almam için ne yapmam lazım? Prosedür hakkında bilgi alabilir miyim? Randevu almadan başvuru yapabilir miyim? Ekspres uygulama ve parmak izi uygulaması nasıl ilerler? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Öğrenci Vizesi 2020
E. A. 06/04/20, 17:09

Macaristan’da bir üniversiteye kabul edildim. Macaristan öğrenci vizesi 2020 yılında kolay alır mıyım? Hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Bu hazırlayacağım evraklar için sizden bilgi almam mümkün olur mu? Uzun süren bir işlem mi? Ücretlendirmesi nasıl yapılıyor? Uçak rezervasyonunu göstermem şart mıdır? Konaklamam üniversite tarafından karşılanacak. Onla alakalı belge sunmam gerekiyor mu? Bana yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Schengen Vizesi
M. Alıkan 31/03/20, 12:19

Macaristan schengen vizesi başvurusu yapmak istiyorum, hazırlamam gereken evraklar ve yapmam gerekenleri söyleyebilir misiniz? Seyahatim turistik olacak bu seyahat sırasında emekli babam ev hanımı eşim ve öğrenci olan çocuğum benle gelecek onlar için hangi evraklar gerekli? Kardeşimin de bizimle gelme durumu var, kendisi şirket sahibidir ne gibi evrak hazırlaması lazım kardeşimin bana bu konuda yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Budapeşte Vize
B. Akkaya 26/03/20, 12:20

Budapeşte vizesi diye bir şey var mı? Başvurmam için ne yapmam gerekli? Turistik vize başvurusu yapmayı düşünüyoruz. Hangi belgeleri hazırlamak lazım? Ben emekliyim. Oğlum da öğrenci. İkimiz gideceğiz. Tatilden ne zaman önce başvuru yapalım?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x