Macaristan Hakkında Sorular & Yorumlar

Macaristan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

4 Yorum Macaristan Vize Başvurusu
O. Ekrem Çalık 27/03/20, 12:54

Macaristan vize başvurusu için hazırlamam gereken evraklar tam listesine nereden ulaşabilirim? Siz yollayabilir misiniz? Aile ziyareti başvurusu için alınan davetiye nasıl olmalı?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Macaristan Vize Ücreti 2020
M. Saygın 27/03/20, 12:20

Merhaba. Macaristan vize ücreti 2020 yılı için nasıl oldu? Konsolosluk her sene fiyatı artırıyordu, bu sene ne kadar zam yapıldı? Özellikle turistik vize ücreti ne kadar oldu? Tabi bir de sizin danışmanlık ücretiniz var. O ne kadar? Ret alırsak yeniden mi ücret ödemesi yapacağız? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Vizesi Nereden Alınır?
S.Ç. 21/07/20, 20:05

Macaristan’a yapacağım seyahat için sizden danışmanlık almak isterim. Konsoloslukla birlikte mi çalışmaktasınız? Macaristan vizesi nereden alınır bununla ilgili bilgi alabilir miyim? Ben öğrenciyim, annem bana sponsor olabilir mi? Annem özel bir şirkette çalışmaktadır. Nasıl evraklar hazırlamamız gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Macaristan vize reddi
A. Es 08/04/20, 17:14

Macaristan vize başvurusunda bulunmak istiyorum fakat çok fazla teredütlerim var. Macaristan vize reddi almamak için neler yapılmalı? Red alırsam nasıl bir yol izlemeliyim? Belirli ölçütleri var mıdır? Dikkat etmem gereken hususlar nelerdir? Bana yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Turist Vizesi Ücreti
Ç.K. 21/07/20, 13:37

Macaristan’a yapacağım seyahat planım için sizden danışmanlık alarak ilerlemek isterim. Ben memurum, eşim özel sektörde çalışmakta kızımızda bizimle gelecektir. Evraklar neye göre iletilecek ve nasıl ulaşabilirim? Macaristan turist vizesi ücreti ne kadardır? Konsolosluğa ve size ne kadar ödeme yapmam gerekecektir? Siz konsolosluğa bağlı olarak mı hizmet vermektesiniz? İşlemler sırasında mı ödeme yapılmaktadır, işlemler bittikten sonra mı ödeme alınmaktadır? Ödeme yaptıktan sonra makbuz almam mümkün olacak mıdır? Herhangi bir ret işlemi olursa ödemeler iade olacak mıdır? Bana bilgi verir misiniz rica etsem, iyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Macaristan Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2020
M. A. 07/04/20, 10:24

Merhaba, Macaristan seyahatim olacak yakında. Macaristan vizesi için gerekli evraklar 2020 yılı için neler hazırlamam gerek? Yapacağım seyahat turistik olacaktır. Özel bir şirkette çalışanım. Hangi evrakları hazırlamam gerekiyor? Evrakları size nasıl iletebilirim? Bütün bu hizmetler karşılığında ödemem gereken ücret nedir? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Vizesi Ret İtirazı
K.B. 22/07/20, 14:00

Yapmış olduğum vize başvurusu esnasında Macaristan’dan vize reddi aldım, ne yapabilirim? Macaristan vizesi ret itirazı için konsolosluğa mı başvuru yapılması gerekiyor? İtiraz işleminden sonra sonuç olumsuz olursa sizin üzerinizden yaparsam bana nasıl yardımcı olacaksınız? Genelde hangi durumda ret verilir ve itiraz etme hakkım mevcut mudur? Hangi durumlarda veriliyor bununla alakalı bilgi alamadım. Duruma göre mi itirazda bulunacağım? Bilgilendirmenizi rica ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Ticari Davetiye
B.B. 21/07/20, 16:27

Merhabalar Macaristan’da uzun yıllardır iş yaptığım firmaya ziyarette gideceğim. Kaç ay önceden başvuru yapma hakkım vardır? Özel bir şirkette çalışmaktayım evraklarımı neye göre hazırlamam gerecektir? Karşı şirketin davetiye yollaması durumu faydalı olur mu? Davetiye yolladığında başka herhangi bir evrak yollaması gerekir mi? Macaristan ticari davetiye ile başvuru yaptığımda otel sunmam gerekecek midir? Sizden danışmanlık almak isterim. Bana yardımcı olur musunuz? Siz özel bir şirket misiniz? İyi çalışmalar dilerim, kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Macaristan Vizesi
K. Sevin 26/03/20, 11:12

Merhaba. Macaristan vizesi almak istiyorum, yapmam gerekenler hakkında bilgi alabilir miyim? Bordo pasaportum var. Arkadaşımla beraber gideceğiz onun da yeşil pasaportu var. Hangi tür vize başvurunda bulunursak daha kolay vize alırız?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Ticari Vize Ücreti
M.T. 22/07/20, 14:46

Kasım ayı içerisinde Macaristan’a bir iş gezim olacaktır. Siz konsoloslukla birlikte mi çalışmaktasınız? Sizin üzerinizden başvuru yapmak istersem gerekli olan evrakları nasıl ileteceksiniz? Macaristan ticari vize ücreti olarak ne kadar ödemem gerekecektir? Ödemem işlem sırasında mı yapılacak ve karşılığında makbuz alabilecek miyim? Ticari vize başvurusunda bulunurken davet eden taraftan neler istemem gerekecektir? En son 2017 yılında parmak izi verdim ancak yine de başvuru esnasında parmak izine gitmem gerekecek midir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Vize Dilekçe Örneği
D.R. 21/07/20, 13:15

Macaristan vize dilekçe örneği hazırlanırken gidiş amacına göre mi yazılmaktadır? Neye dikkat edilmektedir? Yapacağım seyahat ticari bir seyahat olacaktır. Buna göre dilekçe yazılması gerekmektedir. Dilekçe yazarken antetli kağıt mı kullanmalıyım? Bana bilgi verirseniz çok memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi
A.D. 20/07/20, 15:45

Yapacağım seyahat planlaması için vize işlemleri sırasında sizden hizmet almak isterim. Macaristan’a teyzemin yanına ziyarette gideceğim. Başvuru türüm Macaristan aile ve arkadaş ziyareti vizesi olarak mı geçer yoksa başka bir vize türüne mi başvurmalıyım? Karşı taraftan nasıl bir belge istemeliyim? Kendim öğrenciyim babam bana destek olacaktır. Kendisi emekli nasıl evraklar sunması gereklidir? Evrakları size getirdiğim takdirde kaç günde randevu almaktasınız? Bilgilendirmenizi rica edeceğim. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan Ticari Vize Dilekçe Örneği
S.S. 21/07/20, 23:23

Merhaba, yapacağım ticari seyahatim için Macaristan ticari vize dilekçe örneği konusunda bana bilgi vermeniz mümkün müdür? Neler yazılmalı, nasıl olmalı ve ticari başvurumdaki dilekçeye nasıl ulaşabilirim? Nasıl bir dilekçe yazmam gerekiyor? Bize bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Dilekçe işlemi için herhangi bir ödeme yapmam gerekecek midir? İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vize ret itirazı
H. Akbulut 28/04/20, 17:13

Merhaba, yaptığım başvuru esnasında Macaristan’dan vize reddi aldım. Macaristan vize ret itirazı için konsolosluğa mı başvuru yapmam gerekiyor? İtiraz işleminden sonra sonuç olumsuz olursa yeni başvuruyu sizin danışmanlığınızda yaparsam bana yardımcı olur musunuz? Genelde hangi durumda ret verilir ve itiraz etme hakkım mevcut mudur? Ret verilme sebebine göre mi itiraz etmeliyim? Bana yol gösterirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Macaristan vize işlem süresi
U. Can Aylaz 09/04/20, 10:05

Macaristan vize işlem süresi ne kadar acaba? Başvuru türüme göre süreç değişmekte midir? Ben ticari bir seyahat için Macaristan’a gideceğim ne kadar sürede vize almış olurum? Siz bu sürecin neresinde yer alıyorsunuz? Kardeşim de aile birleşimi için başvuruda bulundu onun işlem süresi ne kadar sürer? Bana bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
Telefon
x