Macaristan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Macaristan vizesi işlemlerinin eksiksiz yürütülmesi halinde vize başvurunuz ekseriyetle 7 iş günü içinde sonuçlanır, bazı durumlarda Macaristan Konsolosluğu vize işlemini seyahat tarihine göre de sonuçlandırabilmektedir. Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talep etme ihtimalini göz önünde bulundurarak, Macaristan seyahat planınızın aksamaması ve Macaristan vizesi karar sürecinde gecikme yaşama riskini ortadan kaldırmak için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvuruda bulunmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Macaristan tüm vize kategorileri için gerekli olan Macaristan seyahat sağlık sigortası, Macaristan en uygun fiyatlı otel-uçak bileti rezervasyon işlemlerinizi de Vize Merkezi temsilcilerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Macaristan vize randevu tarihi ve saati, sadece o tarih ve saatte Macaristan vizesi başvurunuzu gerçekleştirmek üzere verilmektedir, Macaristan vize randevusu tarihi değiştirilemez. Randevu tarih ve saatinde vize başvurusunda bulunamayan kişilerin yeni bir randevu alması gerekmektedir. Bu da vize işlem süresinin uzamasına neden olacaktır. Macaristan vizesi başvurularınız için durumunuza uygun randevu saati ve tarihi konusunda Vize Merkezi Macaristan müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Vize başvuru evraklarınızı teslim ettiğiniz takdirde, Macaristan Vize Merkezi yetkililerimiz seyahat tarihinize ve durumunuza uygun önceliklerinizi ve müsaitlik durumunuzu göz önünde bulundurarak en uygun iş gününe vize randevunuzu alacaktır. Macaristan vize başvurusu ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi danışmanlarını iletişim bölümünde yer alan bilgilere göre ulaşabilir veya avrupa2@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Macaristan Vize Merkezi Ofisleri

Yükleniyor...
ALT MENÜ
× Turistik Vize
Ticari Vize
Aile Ziyareti Vizesi
Transit Vize
Ögrenci Vizesi
Macaristan Schengen Vizesi
Vize Evrakları
Vize Reddi
Vize Ücretleri
Vize Başvurusu
Vize İşlem Süresi
Telefon
x
POI