Macaristan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Macaristan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Macaristan vizesi işlemlerinin eksiksiz yürütülmesi halinde vize başvurunuz ekseriyetle 7 ile 14 iş günü içinde sonuçlanır, bazı durumlarda Macaristan Konsolosluğu vize işlemini seyahat tarihine göre de sonuçlandırabilmektedir. Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talep etme ihtimalini göz önünde bulundurarak, Macaristan seyahat planınızın aksamaması ve Macaristan vizesi karar sürecinde gecikme yaşama riskini ortadan kaldırmak için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvuruda bulunmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Macaristan'da 17 gün kuralı vardır yani seyahatinizle vize başvuru tarihinizden itibaren seyahat edilecek sürecin arasında 17 gün olması gerekmektedir.

Macaristan tüm vize kategorileri için gerekli olan Macaristan seyahat sağlık sigortası, Macaristan en uygun fiyatlı otel-uçak bileti rezervasyon işlemlerinizi de Vize Merkezi temsilcilerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Macaristan vize randevu tarihi ve saati, sadece o tarih ve saatte Macaristan vizesi başvurunuzu gerçekleştirmek üzere verilmektedir, Macaristan vize randevusu tarihi değiştirilemez. Randevu tarih ve saatinde vize başvurusunda bulunamayan kişilerin yeni bir randevu alması gerekmektedir. Bu da vize işlem süresinin uzamasına neden olacaktır. Macaristan vizesi başvurularınız için durumunuza uygun randevu saati ve tarihi konusunda Vize Merkezi Macaristan müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Vize başvuru evraklarınızı teslim ettiğiniz takdirde, Macaristan Vize Merkezi yetkililerimiz seyahat tarihinize ve durumunuza uygun önceliklerinizi ve müsaitlik durumunuzu göz önünde bulundurarak en uygun iş gününe vize randevunuzu alacaktır. Macaristan vize başvurusu ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi danışmanlarını iletişim bölümünde yer alan bilgilere göre ulaşabilir veya [email protected] adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Macaristan Vize Merkezi Ofisleri

Macaristan ile ilgili sizden gelen sorular

7 sorudan en popüler 7 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Macaristan vize başvurusu için zaman aşım süresi nedir
  G.M, 02 Ağu 2022, 10:27

  Macaristan vize başvurusu için zaman aşım süresi nedir hakkında birkaç yazı okudum web sayfalarında bana bilgi verir misiniz vize süremi aşarsam ne olur sıkıntılı bir durum mudur? Desteğiniz rica olunur iyi çalışmalar dilerim kolay gelsin.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Macaristan için en erken randevu ne zaman alınabilir
  Y.M, 02 Ağu 2022, 09:45

  Önümüzdeki ay yapacağım seyahat planlamam için biraz gecikmiş olabilirim. Macaristan için en erken randevu ne zaman alınabilir? Şartları nelerdir başvuru için bana destek verirseniz çok memnun olurum iyi çalışmalar sağlıklı günler dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Macaristan vizesi kaç günde çıkar 2022
  HALE, 15 Şub 2022, 15:23

  Macaristan vizesi kaç günde çıkar 2022 yılında işlemler kaç gün sürüyor? Yapacağım gezi için kaç gün önceden başvuru yapmam gerekir? Ben turistik seyahat edeceğim kuzenim oturum almak istiyor böyle olunca süre değişiyor mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Macaristan vize randevusu 2022
  DENİZ, 11 Şub 2022, 16:04

  İyi günler. Macaristan’a yapacağım seyahat sırasında bana kardeşim eşlik edecektir. Kardeşim devlet memuru olduğu için yeşil pasaport sahibidir. Macaristan vize randevusu 2022 yılında işlemine girecek midir? Randevuyu telefondan alabilir miyim? Randevu işlemi kaç gün sürmektedir? Başvuru sırasında randevu alma işlemi evrakla doğru orantılı mıdır? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Macaristan Vizesi Kaç Günde Çıkar?
  Nilgün, 28 Nis 2020, 13:49

  Merhabalar, Macaristan’a önümüzdeki yaz için bir gezi programımız var. Eşim ve çocuklarımla birlikte katılacağım bu seyahat için internette dolaşırken her sitede başvuru süresiyle alakalı farklı bilgilere rastladım. Sizin sitenizde yorumlara baktığımda bu süreyle ilgili diğer sitelere göre daha düzgün şekilde açıklandığını gördüm. Bundan dolayı vize başvurum esnasında sizden destek almak isterim. Macaristan vizesi kaç günde çıkar? Kendime ait şirketim var, eşim özel bir şirkette muhasebeci ve kızlarımız da öğrenci olduğundan evrakları neye göre hazırlamamız gerekiyor? Kızlarıma sponsor olabilir miyim? Sponsorluk için hangi evraklar istenecektir? Yardımcı olmanızı rica edeceğim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Macaristan Vize Çıkma Süresi
  E. Arda, 19 Nis 2020, 11:56

  Merhaba, Macaristan’a yapacağım turistik ziyaret için vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Emekliyim, Macaristan vize çıkma süresi kaç gün sürmektedir? Seyahatimden kaç gün önce başvuru yapmam gerekiyor? Sizin aracılığınız ile başvuru yapmak istiyorum. Hazırlamam gereken evraklar nelerdir belirtir misiniz? Bana yardımcı olur musunuz? İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Macaristan vize işlem süresi
  U. Can Aylaz, 09 Nis 2020, 10:05

  Macaristan vize işlem süresi ne kadar acaba? Başvuru türüme göre süreç değişmekte midir? Ben ticari bir seyahat için Macaristan’a gideceğim ne kadar sürede vize almış olurum? Siz bu sürecin neresinde yer alıyorsunuz? Kardeşim de aile birleşimi için başvuruda bulundu onun işlem süresi ne kadar sürer? Bana bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Macaristan için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp