İstanbul

Telefon

+90 (212) 970 05 79

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Macaristan Vize Merkezi, İstanbul

Macaristan Vize Merkezi web sayfasına hoş geldiniz. Burası, Macaristan vizesi başvurusu hakkında tüm sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz en güvenilir kaynaklardan biridir. Vize danışmanlığı konusunda uzman olan Vize Merkezi, size en doğru bilgileri sağlamak için burada bulunmaktadır. Macaristan Schengen Vize başvurularınız için gerekli olan evrak listesini, durumunuza uygun olarak belirlemek için en yakın Macaristan Vize Merkezi'ni +90 (212) 970 05 79arayarak ya da [email protected] talep edebilirsiniz.

Macaristan vizesi kaç günde çıkar?

Macaristan konsolosluğu, vize başvurularını 7 gün içinde sonuçlandırmaktadır. Fakat seyahat tarihine göre bu süre değişkenlik gösterebilmektedir. Bundan dolayı, herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına, seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvuruda bulunmanız önerilmektedir. Bu şekilde, zamanında işleme alınan başvurularınızın sonuçlanması için yeterli süre olacaktır. Unutmayın ki, herhangi bir olumsuzluk yaşanması halinde başvurunuzun sonuçlanması daha uzun sürebilir. Bundan ötürü vize başvurusu yapmadan önce gerekli belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlayarak, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Schengen vizesi olanlar Macaristan’a girebilir mi?

  • Schengen bölgesi ülkeleri arasında yer alan Macaristan'a giriş yapmak isteyen, vize muafiyeti bulunmayan vatandaşlar, Schengen vizesi ile giriş yapabilirler.
  • Schengen vizesi ile giriş yapmak isteyenler, geçerli tarihler kapsamında ve kalınış amacına uygun olarak ülkede kalabilirler.
  • Schengen vizesi, belirli bir süreliğine ülkede kalma izni verir. Bu süre, seyahat amacına, vize tipine ve kişisel duruma göre değişebilir.
  • Schengen vizesi için gerekli olan belgeler, başvuru yapan kişinin seyahat amacına ve kişisel durumuna göre değişebilir. Fakat genel olarak, seyahat sağlık sigortası, konaklama ve uçak bileti rezervasyonları gibi belgelerin sunulması gerekmektedir.
  • Schengen vizesi başvuruları, başvuru sahibinin ikamet ettiği ülkenin Macaristan büyükelçiliği veya konsolosluğuna yapılabilir. Başvuru sonucu, başvuru yapılan ülkeye ve kişinin durumuna göre değişebilir.
  • Schengen vizesi ile giriş yapmak isteyenlerin, ülkede kalacakları süre boyunca belirli kurallara uymaları gerekmektedir. Bu kurallar arasında, ülkeye giriş-çıkış tarihlerinin belirlenmesi, ülkede çalışmamak ve uzatma işlemlerinin zamanında yapılması gibi maddeler yer almaktadır.

Macaristan’dan Schengen vizesi aldım diğer Schengen ülkelerine giriş yapabilir miyim, nasıl yapılır?

  • Schengen vizesi, Macaristan'dan diğer Schengen ülkelerine seyahat etmek için kullanılabilir. Fakat, geçiş yapılacak ülkeye gidileceğine dair bir dilekçe sunmak daha sağlıklı olacaktır.
  • Bazı ülkeler, pandemi nedeniyle kendi inisiyatiflerine göre karar verme yetkisine sahiptir. Bu sebeple seyahat edilecek ülkelerin sınırdaki giriş koşullarının önceden araştırılması ve gerekirse ilgili ülkenin vize işlemlerinin tamamlanması önerilir.
  • Macaristan Schengen vizesi sahibi olan kişiler, seyahat edecekleri ülkede belirlenen süre boyunca kalabilirler. Fakat, ülkedeki güncel pandemi koşulları seyahat planlarını etkileyebilir.
  • Schengen vizesi ile seyahat etmek, ilgili ülkenin belirlediği kurallar ve kısıtlamalar çerçevesinde gerçekleşmektedir. Bundan dolayı, seyahat edilecek ülkelerin seyahat koşulları, güncellemeler ve diğer detaylar hakkında güncel bilgilere erişmek için seyahat eden kişilerin ilgili ülkelerin resmi makamlarından veya ilgili birimlerden bilgi almaları önerilir.

Macaristan vizesi alırken istenen İGAZOLAS belgesi nedir?

Macaristan'a ticari amaçlı ziyaretlerde bulunmak için başvuranların, vize başvurularında İgazolas belgesi talep edilmektedir. Bu belge, davetiyeyi destekleyen ve başvuru sahibinin ziyaret amacını açıklayan bir belgedir. Fakat, pandemi nedeniyle ülkeye kesin dönüş yapılacağına dair bir taahhütname de istenmektedir. Bu önlem, ülkeye ticari amaçlarla gelen kişilerin ülkede kalma süresinin uzatılmasının önüne geçmek için alınmaktadır.

Macaristan Vize

Vize Merkezi, 15 yılı aşkın süredir Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen Macaristan Vizesi başvurularını hızlı, güvenli ve olumlu sonuçlanması için danışmanlık desteği vermektedir. Bu sayede başvuru süreci daha kolay ve daha az stresli hale gelmektedir.

Macaristan Schengen vizesi başvurusu yaparken seyahat amacına göre farklı belgeler istenmektedir. Bu nedenle, doğru ve uygun belgelerle başvuru yapmak son derece önemlidir. Bu, vize işlemlerinin olumlu ve zamanında sonuçlanması açısından çok önemlidir.

Vize Merkezi, başvurunuz için gerekli olan 3 temel evrağın (Kişisel evraklar, Şirketi evrakları, Finansal evraklar) hatasız ve eksiksiz olarak hazırlanmasında size yardımcı olmaktadır. Bununla beraber, uzaktan form doldurma, dilekçe hazırlama, föy açma gibi konularda da destek sağlanmaktadır.

Vize Merkezi'nin uzman danışmanları, Macaristan vize başvurularınızda sizlere her adımda destek sağlayarak, başvurularınızın en hızlı ve doğru şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır.

Vize Merkezi, vize işlemleri için müşterilerimizin ofislerimize gelerek ayrıntılı bilgi alabilecekleri bir hizmet sunmaktadır. Macaristan vizesi başvurunuz için gereken evrakları hazırlama konusunda uzman ekibimiz size yardımcı olabilir ve sizden istenen belgeleri kargo ile bize iletebilirsiniz. İncelemeler yapıldıktan sonra, adınıza vize randevusu alınacaktır. Parmak izi taramanız için belirtilen tarih ve saat dilimlerinde, Macaristan vizesi başvurusu için belirlenen adreste olmanız gerekmektedir.

Vize Merkezi, Macaristan vize başvurunuzun sonuçlandırılması için uzman desteği sağlamaktadır. Başvurunuzun incelenmesi sonrasında, uzmanlarımızın öngörüleri ve deneyimleriyle birlikte, vize sonucunuzu en kısa sürede size iletmekteyiz. Macaristan Schengen vizesi türleri hakkında ayrıntılı bilgi alarak, seyahat amacınıza uygun olan vize tipi için bize ulaşabilirsiniz. Başvurunuzda doğru belgelerin kullanılması ve eksiksiz hazırlanması, vize işlemlerinizin olumlu ve zamanında sonuçlanması açısından son derece önemlidir. Bizimle +90 (212) 970 05 79 arayarak ya da [email protected] mail adresimizden iletişime geçerek, doğru bilgi ve uzman desteği alabilirsiniz.

Macaristan vize merkezi İstanbul

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp