Kanada Turist Vizesi

Kanada Turist Vizesi

Kanada turist vizesi, turistik amaçlarla Kanada’ya gitmek isteyen kişilerin başvurması gereken vize türüdür. Kanada turist vizesine, Kanada ziyaretçi vizesi veya Kanada geçici yerleşim vizesi (Canada Temporary Resident Visa - TVR) de denilmektedir.

Kanada Kaç Yıllık Turist Vizesi Veriyor?

Kanada turist vizesi başvuru sahibinin pasaport süresince verilmektedir. Kanada'ya giriş yaptıktan sonra en fazla 6 ay Kanada sınırları içinde bulunabilirsiniz. Eğer 6 aydan fazla kalmak isterseniz oturum izni almanız gerekmektedir.Kanada hükümeti özel durumlar hariç genelde vize türlerinin hepsinde çok girişli hak tanımlar.

Kanada Turist Vizesi Almak Zor Mu?

Kanada turist vizesine başvurabilmeniz için aşağıdaki uygunluk kriterlerini karşılıyor olmanız gerekmektedir:

 • Geçerli bir pasaportunuz olmalı
 • Sağlıklı olmalısınız
 • Kanada'da iken tüm masraflarınızı karşılayabilecek mali kaynaklara sahip olmalısınız
 • Türkiye’de bir ikamet adresiniz ve Kanada'yı ziyaretinizden sonra evinize geri dönmenizi sağlayacak iş veya aile bağlarınız olmalı
 • Belirli ve sınırlı bir süre için Kanada'da kalmayı planlıyor olmalısınız
 • Ziyaretinizin sonunda Kanada'dan ayrılmayı istiyor olmalısınız
 • Kanada'da iken iş aramak veya işe girmek gibi bir niyetiniz olmamalı
 • Herhangi bir suç kaydınız olmamalı
 • Herhangi bir güvenlik riski taşımamalısınız
 • Kanada kanunlarına uyacağınızı taahhüt etmelisiniz
 • Tıbbi muayeneden geçmeniz istenirse kabul etmelisiniz
 • Kanada’ya seyahat etmeden önce başka ülkelere seyahat etmiş olmanız Kanada vize başvurunuzun onaylanması açısından önemli bir referans olacaktır.

Kanada turist vizesine başvurmak için tüm uygunluk şartlarını taşıdığınızdan emin olduktan sonra başvurunuzu online formu doldurarak yapabilirsiniz. Online formu son derece dikkatli bir şekilde doldurmalısınız.Yapacağınız en küçük bir hatada başvurunuz reddedilebileceği için Kanada turist vizesi başvurularınızı yapmak üzere Kanada vize uzmanlarımıza danışabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizi arayabilir veya [email protected] e-posta adresinden ulaşarak en güncel evrak listesini talep edebilirsiniz. Kanada turistik vize başvurunuzun doğru ve en hızlı olması için hemen arayın.

18 yaşın altındaki kişiler Kanada’da çocuk olarak kabul edilir ve çocuklar yanlarında doğru belgeler olmadan ve ebeveynlerinden veya yasal vasilerinden başka yetişkinlerle Kanada’ya girmek isterlerse son derece sıkı kontrollere tabii olurlar. Kanada sınır hizmetleri görevlileri korunmaya muhtaç çocuklar için sürekli alarm halindedir ve kayıp veya kaçak çocuklar konusunda son derece dikkatlidir.

Kanada’ya yalnız seyahat edecek çocukların yanında bulundurması gereken belgeler:

 • Çocuğun kendi pasaportu (Bir ebeveynin pasaportu çocuğun bilgileri pasaportta mevcut olsa bile kullanılamaz)
 • Nüfus Kayıt Örneği, başvuruyu yapan kişi yabancı uyruklu ise Doğum belgesinin kopyası
 • Noter onaylı Muvafakatname ( 2 ebeveyn veya yasal temsilci tarafından imzalanmış olmalı, ebeveynlerin adres ve telefonları ile Kanada’da çocuğa bakacak kişilerin isim, adres ve telefonları bulunmalı.)
 • Kanada’ya yalnız bir ebeveyni ile seyahat edecek çocukların yanında bulundurması gereken belgeler:

 • Çocuğun kendi pasaportu
 • Nüfus Kayıt Örneği, başvuruyu yapan kişi yabancı uyruklu ise Doğum belgesinin kopyası
 • Noter onaylı Muvafakat name ( 2 ebeveyn veya yasal temsilci tarafından imzalanmış olmalı)
 • Ebeveynler boşanmışsa ve velayet paylaşılıyorsa velayet belgesinin fotokopisi
 • Ebeveynler boşanmışsa ve velayet tek ebeveyndeyse, izin belgesi velayete sahip ebeveyn tarafından imzalanmış olmalıdır.
 • Ebeveynlerden biri ölmüşse, ölüm belgesinin fotokopisi
 • Kanada’ya yasal temsilci veya evlat edinen ebeveyn ile seyahat eden çocukların yanında bulundurması gereken belgeler:

 • Velayet belgesinin veya evlat edinme evraklarının fotokopisi

Kanada’ya ebeveynleri veya yasal temsilcisi dışında bir kişiyle seyahat eden küçüklerin yanında bulundurması gereken belgeler.

 • Çocuğun ebeveyni veya yasal temsilcisi olmayan kişi ebeveynlerden Noter onaylı muvafakat name almış olmalıdır. Yazılı izin ebeveynlerin veya yasal temsilcinin ulaşılabilir adres ve telefon numaralarını içermelidir. Muvafakat nameye ebeveynlerin veya yasal temsilcinin pasaport ya da ulusal kimlik kartlarının fotokopileri eklenmelidir.

Kanada’ya ulaştığınızda sınır hizmetleri yetkilisi sizi karşılayacaktır. Yetkili memur, pasaportunuzu görmek isteyecektir. Başvurduğunuz vize türüne bağlı olarak seyahat sigortası belgesi veya davet mektubu gibi ek belgeleri ibraz etmeniz gerekebilir. Bu tip evrakları mutlaka yanınızda bulundurmalı, bagajlarınıza koymamalısınız.

Görevli memur Kanada’ya girmek için tüm şartları yerine getirdiğinizden emin olmak için birkaç soru sorabilir. Yanlış veya eksik bilgi vermeniz durumunda Kanada’ya giremeyebilirsiniz. Görevli memuru Kanada’ya giriş için uygun olduğunuza ve seyahatinizin bitiminde Kanada’yı terk edeceğinize ikna etmelisiniz.
Görevli memur Kanada’da ne kadar kalabileceğinizi gösteren bir damga ile pasaportunuzu damgalayacaktır. Bu süre genellikle 6 aydır. Görevli, ziyaretinizin amacıyla ilgili olarak bu süreyi uzatma veya kısaltma hakkına sahiptir.

Kanada turist vizesi ile Kanada’da çalışamaz veya eğitim göremezsiniz. Bunun için eğitim izni veya çalışma izni almanız gerekir.

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Kanada turist vizesi başvuruları genellikle 11 ile 15 gün arasında sonuçlanmaktadır. Daha önceden alınmış bir Amerika vizeniz varsa başvurunuz 5 iş günü içinde sonuçlandırılmaktadır. Bu süreler tamamen Kanada Konsolosluğu'nun inisiyatifindedir ve koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Not: Kanada turistik vize başvuruları Covid salgını süresince kapalı olduğu için şu anda bu süreç başvuru yapıldıktan sonra 2 ila 3 ay arasında sürebilmektedir.

Kanada Turist Vize Ücreti

Kanada turist vize danışmanlık ve hizmet bedeli 120$’dır. Kanada turistik ziyaretiniz için güncel danışmanlık ücretlerini öğrenmek için Vize Merkezi ofislerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Kanada vize ücretleri sayfamızı ziyaret ederek vize ücretleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kanada Turist Vize Harcı Ne Kadar Ve Nereye Yatırılır?

Kanada Turistik vize başvuruları için ödenmesi gereken Kanada Turist Vize Harcı ücreti 100 CAD ( Yaklaşık 75 Amerikan Doları) ve Kanada vize başvuru merkezinde vereceğiniz parmak izi bedeli 85 CAD (Yaklaşık 65 Amerikan Doları)’dır.

Kanada Büyükelçiliği Kanada vizeniz olumlu sonuçlandığında Pasaportlarınıza vizeyi basıp, teslim etmede, Covid 19 salgını nedeniyle değişiklik yapmıştır: Kanada Büyükelçiliği vize sonucunuz belli olduğunda vizeniz onaylandığına dair pasaport talep mektubu (passport request letter) gönderiyor. Vize onay mektubu geldiğinde, hangi Kanada Vize Başvuru Merkezinden parmak izi verdiyseniz pasaportunuzu oraya kargo yapmanız gerekiyor. Pasaportları kargo ile göndermeden önce Kanada Büyükelçiliğinin vizenizi pasaporta yapıştırıp kargo ile adresinize göndermesi için pasaport başına toplam 632 TL ücreti ( Eğer parmak izi verildiğini gösteren sticker yok ise 932,50 TL ) , Kanada Vize Başvuru Merkezinin Garanti Bankası hesabına yatırıp, ödeme dekontunu ve Başvuru Merkezinin sizin adres bilginizi öğrenmek için gönderdiği formu doldurup, aynı kargo ile göndermeniz gerekiyor.

Vize Uzmanımıza Muvafakat Formu doldurarak Vekâlet verirseniz pasaportunuzu teslim etme ve alma işlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştirebiliriz. Vekâlet ile birlikte önlü arkalı Kimlik fotokopinizi de eklemeniz gerekir.

Bu ücretler Kanada Dolar kuruna göre hesaplanmıştır. Kur farklılıkları olduğu zaman değişebilmektedir. Kurye için alıcı adına Kanada Vize Başvuru Merkezi yazılmalıdır.

Kanada Turistik Vize Başvuru Formu

Kanada turistik vizesi başvurusu yapmak için iki farklı form doldurulması gerekmektedir. Kanada turistik vize başvuru formu: Kişisel bilgileriniz ve yapacağınız seyahata ait bilgileri dolduracağınız bir formdur. Kanada’ya yapacağınız giriş, çıkış tarihleri dilekçenizde belirttiğiniz tarihler aynı olmalıdır.

Kanada aile bilgi formu: Bu formda sizi Türkiye’ye bağlayan aile durumunuzun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Formu doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli konu yazmış olduğunuz bilgilerin doğru olmasıdır. Yanlışlıkla yazmış olsanız bile yanıltıcı bilgi verdiğinizde turistik vize başvurunuzun sonucu olumsuz olabilir. Aile Bilgi Formu; her başvuru için doldurulması gereken ortak formdur.

İki Formda bilgisayar ortamında doldurulması gerekir. Formda kendi adınızı, soyadınızı, pasaport ve seyahat bilgilerinizi, iş hayatınız hakkında yazdığınız bilgileri, aile üyelerinizin isim-soy isimleri, doğum tarihleri, adresleri, meslekleri ve medeni halleri eksiksiz girilmesi gerekir.

Kanada Turist Vizesi İçin Gerekli Evraklar

 • Vize talep dilekçesi (İngilizce, ıslak imzalı, mühürlü, Kanada Büyükelçiliği'ne hitaben antetli kağıda yazılmış olmalı ve seyahat amacınız ile seyahat tarihiniz yer almalı ve Kanada turist vizesi talep ettiğiniz yazılmalıdır)
 • Son 3 aylık banka hesap özeti (Vadesiz Banka Dökümü bakiyesi en az 35.000 TL olmalı. Hesap özeti bankanın imza sirküleri ile birlikte kaşeli ve ıslak imzalı olarak sunulmalı)
 • Kira geliri, Tapu ve Araç ruhsatı fotokopileri (varsa)
 • Evli olanlardan evlilik cüzdanı fotokopisi
 • Başvurunuz aile veya arkadaş ziyareti ise davetiye mektubu. (Davetiye mektubunu hazırlayan kişi Kanada vatandaşı ise pasaportunun fotokopisi, eğer oturum izni sahibi ise oturum izni kartının önlü arkalı fotokopisi
 • T.C. Kimlik fotokopisi, yabancı uyruklu ise oturum izninin fotokopisi
 • 2 adet Biometrik fotoğraf (güncel tarihli, arka fonu beyaz)
 • Pasaport (son 10 yıl içerisinde alınmış en az 1 yıl geçerli)
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (aile ve adres bilgilerini içermeli, evli kadınların evlendikten sonraki soyadı ile birlikte evlenmeden önceki soyadının yer aldığı tam vukuatlı nüfus kayıt örneğini alması gerekmektedir)
 • Kanada Vize Başvuru Formu
 • Aile Bilgi Formu

Kişinin Durumuna Bağlı İstenen Ek Evraklar

Kişi Şirket Sahibi İse

 • Orijinal Faaliyet Belgesi fotokopisi (Son 3 aylık)
 • Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi
 • Şirketin İmza Sirküleri fotokopisi
 • Son tarihli Vergi Levhası fotokopisi
 • SGK (4b)Hizmet dökümü

Kişi Devlet Dairesinde Çalışıyor İse

 • Görev ve İzin yazısı (kişinin bağlı bulunduğu kurumdan alınmış mühür ve ıslak imzalı
 • Görev kimlik kartı fotokopisi
 • Maaş Bordrosu (son 3 aylık, imzalı ve mühürlü)

Kişi Doktor, Avukat, Tüccar İse

 • Oda Sicil kaydı (Son 3 ay içerisinde alınmış)
 • Güncel Şirket Evrakları (sicil gazetesi, imza sirküleri, vergi levhası fotokopisi)
 • Meslek kimlik kartı fotokopisi
 • SGK işe giriş bildirgesi ve SGK hizmet dökümü
 • Maaş Bordrosu (son aylık kaşe ve ıslak imzalı)

Kişi SGK'lı Çalışan İse

 • Güncel tarihli Şirket Evrakları (faaliyet belgesinin orijinali, vergi levhası fotokopisi, imza sirküleri, sicil gazetesi fotokopisi)
 • SGK İşe giriş bildirgesi ve Hizmet dökümü
 • Maaş bordrosu (son 3 aylık, kaşe ve ıslak imzalı)

Kişi Emekli İse

 • Emeklilik kartı fotokopisi (varsa)
 • Emekli olunan kurumdan alınmış yazı (ıslak imzalı) ya da e-devlet'ten alınmış emeklilik kaydı ve emeklilik maaş bilgisinin çıktısı
 • Emeklilik maaşı aldığı bankadan geriye dönük 3 aylık banka dökümü ve banka yetkilisinin imza sirküleri

Kişi Öğrenci İse

 • Öğrenci belgesi (güncel tarihli, orijinal)
 • Muvafakat name (kişi 18 yaşından küçükse hem anne hem de baba tarafından imzalanmış noter onaylı belgenin orijinali)
 • Öğrenciye sponsor olacak kişi tarafından hazırlanacak evraklar

Sponsor Şirket Sahibi İse

 • Faaliyet Belgesi fotokopisi (Son 3 aylık)
 • Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi
 • Şirketin İmza Sirküleri fotokopisi
 • Son tarihli Vergi Levhası fotokopisi
 • Sponsor yazısı (masrafları karşılayacağına dair)
 • SGK (4b)Hizmet dökümü
 • Son 3 aylık banka hesap özeti (Vadesiz Banka Dökümü bakiyesi en az 35.000 TL olmalı. Hesap özeti bankanın imza sirküleri ile birlikte kaşeli ve ıslak imzalı olarak sunulmalı)

Sponsor Devlet Dairesinde Çalışıyor İse

 • Görev ve İzin yazısı (kişinin bağlı bulunduğu kurumdan alınmış mühür ve ıslak imzalı
 • Görev kimlik kartı fotokopisi
 • Maaş Bordrosu (son 3 aylık, imzalı ve mühürlü)
 • Sponsor yazısı (masrafları karşılayacağına dair)
 • Son 3 aylık banka hesap özeti (Vadesiz Banka Dökümü bakiyesi en az 35.000 TL olmalı. Hesap özeti bankanın imza sirküleri ile birlikte kaşeli ve ıslak imzalı olarak sunulmalı)

Sponsor Doktor, Avukat, Tüccar İse

 • Oda Sicil kaydı (Son 3 ay içerisinde alınmış)
 • Güncel tarihli Şirket Evrakları (sicil gazete, imza sirküleri, vergi levhası fotokopileri)
 • Meslek kimlik kartı fotokopisi
 • SGK işe giriş bildirgesi ve SGK hizmet dökümü
 • Maaş Bordrosu (son aylık kaşe ve ıslak imzalı)
 • Sponsor yazısı (masrafları karşılayacağına dair)
 • Son 3 aylık banka hesap özeti (Vadesiz Banka Dökümü bakiyesi en az 35.000 TL olmalı. Hesap özeti bankanın imza sirküleri ile birlikte kaşeli ve ıslak imzalı olarak sunulmalı)

Sponsor SGK'lı Çalışan İse

 • Güncel tarihli Şirket Evrakları (faaliyet belgesinin orijinali, vergi levhası fotokopisi, imza sirküleri, sicil gazetesi fotokopisi)
 • SGK İşe giriş bildirgesi ve Hizmet dökümü
 • Son 3 aylık banka hesap özeti (Vadesiz Banka Dökümü bakiyesi en az 35.000 TL olmalı. Hesap özeti bankanın imza sirküleri ile birlikte kaşeli ve ıslak imzalı olarak sunulmalı)
 • Maaş bordrosu (son 3 aylık, kaşe ve ıslak imzalı)
 • Sponsor yazısı (masrafları karşılayacağına dair)

Sponsor Emekli İse

 • Emeklilik kartı fotokopisi (varsa)
 • Emekli olunan kurumdan alınmış yazı (ıslak imzalı) ya da e-devlet'ten alınmış emeklilik kaydı ve emeklilik maaş bilgisinin çıktısı
 • Emeklilik maaşı aldığı bankadan alınmış son 3 aylık banka hesap dökümü ve banka yetkilisinin imza sirküleri
 • Son 3 aylık banka hesap özeti (Vadesiz Banka Dökümü bakiyesi en az 35.000 TL olmalı. Hesap özeti bankanın imza sirküleri ile birlikte kaşeli ve ıslak imzalı olarak sunulmalı)
 • Sponsor yazısı (masrafları karşılayacağına dair)

Ev Hanımlarına Sponsor Olacak Kişi

Sponsor Şirket Sahibi İse

 • Faaliyet Belgesi fotokopisi (Son 3 aylık)
 • Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi
 • Şirketin İmza Sirküleri fotokopisi
 • Son tarihli Vergi Levhası fotokopisi
 • Sponsor yazısı (masrafları karşılayacağına dair)
 • SGK (4b)Hizmet dökümü
 • Son 3 aylık banka hesap özeti (Vadesiz Banka Dökümü bakiyesi en az 35.000 TL olmalı. Hesap özeti bankanın imza sirküleri ile birlikte kaşeli ve ıslak imzalı olarak sunulmalı)

Sponsor Devlet Dairesinde Çalışıyor İse

 • Görev veİzin yazısı (kişinin bağlı bulunduğu kurumdan alınmış mühür ve ıslak imzalı
 • Görev kimlik kartı fotokopisi
 • Maaş Bordrosu (son 3 aylık, imzalı ve mühürlü)
 • Sponsor yazısı (masrafları karşılayacağına dair)
 • Son 3 aylık banka hesap özeti (Vadesiz Banka Dökümü bakiyesi en az 35.000 TL olmalı. Hesap özeti bankanın imza sirküleri ile birlikte kaşeli ve ıslak imzalı olarak sunulmalı)

Sponsor Doktor, Avukat, Tüccar İse

 • Oda Sicil kaydı (Son 3 ay içerisinde alınmış)
 • Güncel tarihli Şirket Evrakları (faaliyet belgesinin orijinali, vergi levhası fotokopisi, imza sirküleri, sicil gazetesi fotokopisi)
 • Meslek kimlik kartı fotokopisi
 • SGK işe giriş bildirgesi ve SGK hizmet dökümü
 • Maaş Bordrosu (son aylık kaşe ve ıslak imzalı)
 • Sponsor yazısı (masrafları karşılayacağına dair)
 • Son 3 aylık banka hesap özeti (Vadesiz Banka Dökümü bakiyesi en az 35.000 TL olmalı. Hesap özeti bankanın imza sirküleri ile birlikte kaşeli ve ıslak imzalı olarak sunulmalı)

Sponsor SGK'lı Çalışan İse

 • Güncel tarihli Şirket Evrakları (faaliyet belgesinin orijinali, vergi levhası fotokopisi, imza sirküleri, sicil gazetesi fotokopisi)
 • SGK İşe giriş bildirgesi ve Hizmet dökümü
 • Son 3 aylık banka hesap özeti (Vadesiz Banka Dökümü bakiyesi en az 35.000 TL olmalı. Hesap özeti bankanın imza sirküleri ile birlikte kaşeli ve ıslak imzalı olarak sunulmalı)
 • Maaş bordrosu (son 3 aylık, kaşe ve ıslak imzalı)
 • Sponsor yazısı (masrafları karşılayacağına dair)

Sponsor Emekli İse

 • Emeklilik kartı fotokopisi (varsa)
 • Emekli olunan kurumdan alınmış yazı (ıslak imzalı) ya da e-devlet'ten alınmış emeklilik kaydı ve emeklilik maaş bilgisinin çıktısı
 • Emeklilik maaşı aldığı bankadan alınmış son 3 aylık banka hesap dökümü ve banka yetkilisinin imza sirküleri
 • Son 3 aylık banka hesap özeti (Vadesiz Banka Dökümü bakiyesi en az 35.000 TL olmalı. Hesap özeti bankanın imza sirküleri ile birlikte kaşeli ve ıslak imzalı olarak sunulmalı)
 • Sponsor yazısı (masrafları karşılayacağına dair)

Kanada Vizesi İle İlgili Önemli Uyarılar

 • Vize başvurunuzun seyahat tarihinize kadar sonuçlanması için, seyahat tarihinizden en azından birkaç hafta önce başvuru işlemlerine başlamış olmanız gerekmektedir.
 • Kanada Turistik Vizesi başvurularında 31 Temmuz 2018 tarihinden itibaren parmak izi uygulaması başlamıştır. Evraklarınızı eksiksiz kargo ile gönderir ya da en yakın ofisimize getirdiğiniz taktirde hemen parmak izi randevunuzu alacak, vize uzmanlarımız sizi randevunuz hakkında bilgilendirecektir.
 • Vize başvurunuzda kesinlikle sahte belge kullanmayınız ve başvurunuzun hiçbir aşamasında yanıltıcı ya da yanlış bilgiler vermeyiniz.
 • Kanada Konsolosluğu ihtiyaç halinde başvuranı bir mülakata çağırabilir veya ek evrak talebinde bulunabilir.
 • Başvurunuzla ilgili nihai karar her zaman Kanada Konsolosluğu’na aittir. Kanada turistik vizesi başvurunuz reddedilirse itiraz hakkınızın bulunmadığını unutmayınız. Bu durumda ancak yeniden vize başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Kanada vizesi ile ilgili tüm başvurularınız için iletişim numaralarımızdan veya e-posta adresimizden Kanada vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. 0212 970 05 63

Kanada Vize Ücretleri

Kanada ile ilgili sizden gelen sorular

12 sorudan en popüler 12 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Kanada Turistik Vize Randevusu
  S. Yamaç, 14 Ara 2023, 06:39

  Kanada turistik vize randevusu nasıl alabilirim? Randevu almadan önce yapmam gerekenler nedir? Ödeme yapmadan randevu alabilir miyim? Bu konuda firma olarak siz yardımcı olur musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Turistik Vize Kaç Günde Çıkar?
  D. Koçbey, 08 Ara 2023, 16:29

  Kanada turistik vize kaç günde çıkar? Kanada turistik vize sonuçlarının süreleri uzun olduğu ve bu yüzden Kanada’ya gitmek isteyenlerin planladıkları zamanda gidemedikleri bilgisi sosyal medyada yazılıyor. Bu konu hakkında sizden detaylı bilgi alabilir miyiz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Turist Vizesi Başvurusu ve Evrakları
  Sercan, 22 Şub 2023, 20:28

  Merhaba Kanada için turist vizesi başvurusunda bulunmak istiyorum ne yapmalıyım? Amerika vizem var. Kanada Turist vizesi başvurusu ve evrakları nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Turistik Vize
  S.Ç., 25 Oca 2021, 12:54

  Devlet memuruyum 2021 ortalarında Kanada'ya turistik vize alıp, turistik amaçlı bir seyahat düşünüyorum. Covit 19 nedeniyle vize alımında bir zorluk olur mu? Yeşil pasaportum var. bu konuda yardımcı olursanız müteşekkir olurum. Selamlar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Turistik Vize 2021
  N.S., 16 Ara 2020, 10:13

  Merhabalar, Kanada turistik vize 2021 yılında başvuru yapacağım, Covid 19 salgını nedeniyle değişen kurallar ve şartlar var mı? Diş hekimiyim eşim ev hanımı çalışmıyor, hazırlamamız gereken evraklar nelerdir? Başvuru işlemlerimi yapabilmem için neler yapmam gerekiyor? Bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada'da Turist Vizesi ile Çalışmak
  E. Uzuner, 10 Mar 2020, 10:08

  Ben Haziran ayında Kanada’ya gitmeyi düşünüyorum. Fakat turistik olarak. Peki Kanada'da turist vizesi ile çalışmak bana bir sorun yaratır mı? Yakalanırsam ne tür ceza alabilirim? Vizem iptal olur mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Turist Vizesi İle Çalışmak
  A. Günay, 06 Mar 2020, 16:54

  Kanada’ya turist olarak gidince çalışabilir miyim? Kanada turist vizesi ile çalışmak olur mu? Bir sorun yaşar mıyım?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Turist Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2020
  B. Korkmaz, 13 Şub 2020, 17:16

  Kanada turist vizesi için gerekli evraklar 2020 yılında değişti mi, yoksa hala aynı mı?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Turist Vizesi
  A. Yaldız, 12 Şub 2020, 16:00

  Merhabalar, Kanada turist vizesi için sizden bilgi istiyorum. Çalışma statüsüne göre hazırlanacak evraklar değişiklik gösteriyor mu? Hangi evraklar hazırlanması gerekir? Evrakları hazırlarken nelere dikkat etmem gerekir? Eşim ev hanımı çalışmadığı için ona ben sponsor olabilir miyim? Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Turist Vizesi ile Ne Kadar Kalabilirim?
  İ.M, 06 Eyl 2019, 17:13

  Kanada Turist Vizesi ile Ne Kadar Kalabilirim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Turist Vizesi
  imP, 02 Tem 2019, 11:46

  Kanada Turist Vizesi Nasıl Alınır?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Amerika'dan Kanada Vizesi Nasıl Alınır?
  F.K, 17 Eki 2018, 04:26

  merhaba ben is dolayisiyla abd ye geldim ve aralik 14 e kadar buradayim son 1 hafta canada yi da gezip oyle istanbula donmek istiyorum. nasil bir yol izlemeliyim. elektronik vizeye basvurmayi planliyorum ama maas bondromu ingilizce ciktisini alamiyorum ve bankadaki tum parami da buraya gelmeden once cektim. nasil bir yol izlemeliyim yardimci olursaniz sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Kanada için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp