İzmir

Telefon

+90 (232) 970 05 63

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Kanada Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Kanada Vize Merkezi İzmir ofisimize hoş geldiniz.

Vize Merkezi İzmir şubemiz aracılığı ile Kanada vizesi almak isteyen kişiler şahsen şubemize gelebilir, iletişim numaralarımız yoluyla veya [email protected] [email protected] e-posta adreslerimiz üzerinden vize uzmanlarımızla iletişime geçerek Kanada vizesi ile ilgili tüm işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Vize başvurusu yapmak isteyen kişiler öncelikle bu kısımda yazan bilgileri okumalı ve daha sonra Vize Merkezi İzmir şubemizi arayarak Kanada vizesi ile ilgili başvuru sürecini başlatmalıdır. Başvuru için şahsen şubemize gelebilir ya da direkt e-posta yoluyla da iletişim kurabilirsiniz. Vize Merkezi İzmir şubesindeki vize uzmanlarımız Kanada vizesi için başvuru işlemlerine en kısa sürede başlayacaklardır.

Vize Merkezi İzmir şubesine başvurarak Kanada Vizesi almak isteyenlerin yapması gerekenler:

 1. Adım: Vize başvurunuzu İzmir’den yapmak istiyorsanız, Vize Merkezi İzmir şubemizi arayarak veya e-posta yoluyla ulaşarak başvuru evraklarını talep etmelisiniz. Talebiniz karşılığında Kanada vize uzmanlarımız size vize bilgilendirmesi ve evrak listesinin bulunduğu bir e-posta gönderecektir.
 2. Adım: Bu e-postada vize uzmanlarımız tarafından sizden istenilen tüm evrakları doğru ve eksiksiz olarak hazırlamalısınız.
 3. Adım: Hazırladığınız evrak listesini ister şahsen Vize Merkezi İzmir şubemize bırakabilir, isterseniz de kargo veya kurye yoluyla vize uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
 4. Adım: Evraklarınızı şahsen teslim ettikten sonra veya kargo ile gönderdiyseniz Vize Merkezi İzmir şubemize ulaştıktan sonra Kanada vizesi için başvuru işlemlerinize hemen başlanacaktır. Başvurunuz sonuçlanana kadar her zaman vize uzmanlarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.
 5. Adım: Kanada vizesi için başvuru süreciniz bittiğinde, pasaportunuzu Vize Merkezi İzmir şubemize bizzat gidip alabileceğiniz gibi belirteceğiniz bir adrese kargo yoluyla gönderilmesini de talep edebilirsiniz.

Vize Merkezi İzmir şubesini ziyaret edecek kişilerin bilgisine:

Vize Merkezi İzmir şubemize randevu almanıza gerek olmadan mesai saatleri içinde gelebilir ve vize uzmanlarımız eşliğinde tüm vize başvurularınızı yapabilirsiniz. Balıkesir, Burdur, Denizli, Çanakkale, Manisa, Afyon, Aydın, Isparta, Mersin, Muğla ve Uşak illerinde ikamet ediyorsanız, İzmir şubemizden Kanada vizesi başvurusu yapabilirsiniz.

Vize Merkezi - İzmir Şubesi Çalışma Saatleri:

 • Pazartesi – Cuma Günleri Arası: 08.30 - 18.30
 • Cumartesi: 10.00 - 14.00

Kanada Vizesi için gerekli evraklar

Web sitemizde Kanada bölümündeki tüm vizelerde ayrı ayrı evrak listelerine ulaşabilirsiniz. Hangi türden vize için başvurmak istiyorsanız o evrak listesini hazırlamalısınız. En güncel ve durumunuza göre belirlenmiş evrak listesi için ise Kanada vize uzmanlarımızdan e-posta talep etmeniz gerekmektedir.

Uyarı! Kanada vize uzmanlarımızın gönderdiği e-postada yer alan evrak listesini eksiksiz ve doğru bir şekilde temin etmiş olmalısınız. Aksi takdirde Kanada vizesi başvurunuzun her zaman reddedilme olasılığı ortaya çıkacaktır. Vize Merkezi İzmir şubemize ilettiğiniz evraklarda herhangi bir eksiklik bulunması durumunda vize uzmanlarımız size ulaşarak mutlaka eksik evrakları tamamlamanızı isteyeceklerdir. Ayrıca Kanada Konsolosluğu tarafından ek evraklar da istenebilir. Vize başvurunuzun olumlu olarak sonuçlanması için bu evrakları da konsolosluğa ulaştırmanız gerekecektir.

Vize Merkezi İzmir şubesi ile çalışarak Kanada Vizesi alacak kişilerin dikkatli olması gereken konular:

 • Lütfen seyahat tarihinize çok kısa bir zaman kala veya çok uzun bir zaman varken Kanada vizesi için başvuru yapmayınız. Vizenizin seyahat tarihinize yetişmesinde veya Kanada Konsolosluğu’nun vize başvurunuzu kabul etmesinde sıkıntılar yaşanabilir.
 • Başvurunuzu yapmadan önce yılın yoğun bir dönemi olup olmadığına veya Kanada Konsolosluğu’nun tatil dönemlerinden biri olup olmadığına mutlaka dikkat ediniz. Bu gibi durumlarda vizenizin çıkması normalden daha uzun sürmektedir.
 • Mevcut veya süresi geçmiş bir Amerika vizeniz varsa bunu mutlaka başvuru sırasında bildiriniz. Amerika vizesi olan kişilerin Kanada vizesi başvuruları hem daha kolay hem de daha çabuk sonuçlandırılmaktadır.
 • Vize Merkezi İzmir şubesi aracılığı ile yapacağınız Kanada vizesi başvurularınızın olumsuz sonuçlanmaması için vize uzmanlarımız tarafından size bildirilen evrak listesini eksiksiz ve doğru olarak hazırlamalısınız. En küçük bir yanlışlıkta vize başvurunuz reddedilebilir.
 • Lütfen Kanada vizeniz onaylanmadan önce otel ve uçak rezervasyonu yapmayınız. Kanada Konsolosluğu başvuru evrakları arasında otel veya uçak rezervasyonu talep etmemektedir.

Kanada Konsolosluğu’nun sizinle her zaman iletişime geçebileceğini unutmamalısınız.

Vize Merkezi İzmir şubesindeki Kanada vize uzmanlarımıza aktardığınız iletişim bilgileri her zaman güncel ve ulaşılabilir olmalıdır. Başvuru sürecinde konsolosluk tarafından her zaman size ulaşılabileceğini unutmamalısınız. Kanada Konsolosluğu sizden her zaman ek belge talep edebilir veya bir mülakata davet edebilir. Kanada vizesi almak için bir mülakata katılmanız gerekmez ancak ek belge talep etmek veya bir mülakata çağırmak her zaman konsolosluğun takdirindedir. Bu tür durumlarda vize uzmanlarımızı derhal bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Kanada vizesi kaç günde çıkar

Kanada Konsolosluğu vize başvurunuzu normal şartlarda 11-15 iş günü içinde sonuçlandırmaktadır. Konsolosluk herhangi bir ek belge talep eder veya sizi istisnai olarak bir mülakata davet ederse süreç uzayabilir. Mevcut veya süresi geçmiş bir Amerika veya Kanada vizeniz varsa, vize süreci 5 iş günü içinde tamamlanmış olacaktır.

Kanada Vize Merkezi, İzmir

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp