Antalya

Telefon

+90 (242) 255 52 19

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Kanada Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Kanada Vize Merkezi Antalya ofisimize hoş geldiniz.

Vize Merkezi Antalya şubemizdeki vize uzmanlarımızla çalışarak, Kanada vizesi için başvuru yapmak isteyen herkes şubemizi ziyaret edebilir. Başvuru işlemlerinizi yapmak için her zaman şubemizi bizzat ziyaret etmenize gerek yoktur. Web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan biri arayabilir veya [email protected] e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz. Vize uzmanlarımız size her zaman yardımcı olacaklardır.

Vize Merkezi Antalya şubemizden Kanada vizesi başvurusu yapmadan önce bu sayfadaki açıklamaları okumanızı tavsiye ediyoruz. Daha sonra Antalya şubemiz ile ister bizzat ziyaret ederek ister telefon, isterseniz de e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Vize uzmanlarımız derhal harekete geçerek işlemlerinize başlayacaktır.

Vize Merkezi Antalya şubemizden Kanada Vizesi başvurusu yapacakların uyması gereken kurallar:

  1. Kural: Antalya şubemizden Kanada vizesi başvurusu yapmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken şey başvuracağınız vize hakkında bilgilerin ve size özel belirlenmiş evrak listesinin yer aldığı e-postayı vize uzmanlarımızdan istemektir.
  2. Kural: Vize uzmanlarımız tarafından gönderilecek e-postayı aldıktan sonra dikkatlice inceleyerek evrak listesini harfiyen hazırlamalısınız. Bu süreçte vize uzmanlarımızdan her zaman destek alabilirsiniz.
  3. Kural: Hazırlık sürecini tamamladıktan sonra söz konusu belgeleri Vize Merkezi Antalya şubesindeki vize uzmanlarımıza bizzat getirebilir ya da kargo yoluyla gönderebilirsiniz.
  4. Kural: Belgeler Vize Merkezi Antalya şubemize ulaştıktan sonra tek tek kontrol edilecek ve Kanada vizesi başvurunuz için gerekli işlemlere derhal başlanacaktır. Süreç devam ederken tüm sorularınız ve gelişmelerle ilgili merak ettikleriniz için vize uzmanlarımıza danışabilirsiniz.
  5. Kural: Kanada vizesi başvuru süreciniz sona erdiğinde pasaportunuzu bizzat gelip Vize Merkezi Bursa şubesinden alabilirsiniz. Şubemizi ziyaret edemeyeceğiniz durumlarda vereceğiniz bir talimatla kargo veya kurye ile belirttiğiniz adrese gönderim yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

Vize Merkezi Antalya Şubesi çalışma saatleri:

Vize Merkezi Antalya şubesi Pazartesi – Cuma arasında 08.30 ve 18.30 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 10.00 – 14.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Önceden haber vermeden veya randevu almadan mesai saatleri içinde şubemizi her zaman ziyaret edebilirsiniz. Bitlis, Afyon, Isparta, Aydın, Burdur, Denizli, Mersin, Muğla ve Konya’da ikamet eden kişiler tüm vize başvuru işlemlerini Antalya şubemizden gerçekleştirebilirler.

Kanada vizesi için gerekli evraklar

Web sitemizde tüm Kanada vizesi çeşitlerine başvurmak için tamamlanması gereken evrak listeleri bulunmaktadır. Bu sayfalardan başvuracağınız Kanada vizesine uygun evrak listesini seçebilirsiniz. Ancak yine de durumunuza göre özel hazırlanmış evrak listesi için Kanada vize uzmanlarımızdan e-posta göndermelerini istemenizi tavsiye ediyoruz. Böylece evraklarınızı bu listeye göre en doğru şekilde hazırlayabilirsiniz.

Önemli uyarı! Vize uzmanlarımızın size özel olarak hazırladığı bu evrak listesini lütfen istenildiği şekliyle ve eksik bırakmadan hazırlayınız. Herhangi bir eksiklik durumunda vize uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek bu evrakları tamamlamanızı isteyeceklerdir. Evraklarınızda herhangi bir yanlışlık bulunması durumunda Kanada Konsolosluğu vize başvurunuzu reddedebilecektir. Ayrıca konsolosluk tarafından size ulaşılarak başka bazı evraklar da istenirse, onları da muhakkak tamamlamanız gerekmektedir. Vizenizin onaylanması için bu evrakların da konsolosluğa ulaştırılması şarttır.

Vize Merkezi Antalya Şubesi aracılığı ile Kanada vizesi başvurusu yapmak isteyenlerin dikkatli olması gereken durumlar:

  • Kanada vizesi için başvuru yapmadan önce lütfen uygun bir zaman seçiniz. Seyahat tarihiniz bu konuda baz almanız gereken tarihtir. Seyahatinizden çok kısa bir zaman önce başvuru yaparsanız ve vizenizin çıkışında herhangi bir gecikme yaşanırsa seyahatiniz tehlikeye girebilir. Seyahatinizden çok önce başvuru yapmanız durumunda da konsolosluk başvurunuzu kabul etmeyebilir veya bekletebilir.
  • Başvurunuzu yaparken, tarih ayarlaması için yoğun olarak vize başvurusu yapılan bir dönem olup olmadığına veya Kanada Konsolosluğu’nun tatil yaptığı dönemlere dikkat ederek yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu dönemlerde vizenizin çıkma süresi uzayabilir. Bu tür gecikmeleri hesap ederek başvuru yapmanız gerekmektedir.
  • Daha önceden bir Kanada vizeniz veya Amerika vizenizin olması Kanada vizesi başvurunuz açısından son derece önemlidir. Vizenizin süresi geçmiş veya eski pasaportunuzda kalmış olsa bile başvurunuz sırasında Kanada veya Amerika vizenizin olduğunuz belirtirseniz Kanada vizesi başvurunuz daha kolay ve hızlı sonuçlanacaktır.
  • Vize uzmanlarımızın size özel olarak gönderdikleri e-postada bulunan evrakları eksiksiz hazırladığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Herhangi bir eksiklik veya yanlış bilgi Kanada Konsolosluğu tarafından vizenizin olumsuz sonuçlandırılmasına sebep olabilir.
  • Kanada vizesine başvururken hazırlamanız gereken evrak listesinde otel ve uçak rezervasyonu yer almamaktadır. Kanada Konsolosluğu otel ve uçak rezervasyonunuzu vizeniz onaylandıktan sonra yapmanızı istemektedir. Bu nedenle lütfen vizeniz elinize ulaşana kadar otel veya uçak rezervasyonu yapmayınız.

Kanada vize başvurunuz devam ederken Kanada Konsolosluğu size ulaşabilir.

Kanada vizesi başvurunuzu Vize Merkezi Antalya şubesi ile gerçekleştirdikten sonra süreç devam ederken konsolosluk görevlileri telefon ya da e-posta yoluyla size ulaşabilir. Böyle bir durum yaşandığında lütfen bu durumu vize uzmanlarımızla paylaşınız. Konsolosluk bazı bilgileri ve belgeleri teyit etmek isteyebilir veya sizden başka bazı evraklar talep edebilir. Bu gibi durumlar Vize Merkezi’nin yetki alanı dışındadır ve tamamen Kanada Konsolosluğu’nun inisiyatifinde bulunmaktadır. Ek evrak istenmesi durumunda en kısa zamanda bu evrakları temin ederek konsolosluğa ulaştırmanız gerekmektedir.

Kanada Vizesi kaç günde çıkar?

Kanada Konsolosluğu’ndan yapılan açıklamaya göre Kanada vizesi 11 ile 15 iş günü arasından değişen bir süre içinde verilmektedir. Ancak sizden ev evrak talep edildiyse veya istisnai bir uygulama olarak mülakata davet edildiyseniz bu süre uzayabilir. Daha önce Amerika veya Kanada vizesi almış olanların Kanada vizesi başvuruları 5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.

Kanada Vize Merkezi, Antalya

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp