Çorlu

Telefon

+90 (850) 460 15 73

Kanada Vize Merkezi, Çorlu

Çorlu Vize Merkezi

Kanada Vize Merkezi, Çorlu Ofisimize hoş geldiniz.

Çorlu’dan Kanada vizesi için başvuru talebinde bulunmak istiyorsanız, Vize Merkezi Çorlu şubemize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ya da şahsen ofisimize gelerek tüm işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Lütfen bu sayfamızda yer alan bilgileri dikkatlice okuyun! Daha sonra yapmak istediğiniz Kanada vizesi ile ilgili tüm başvurularınız için Vize Merkezi Çorlu şubemizi arayabilirsiniz. Çorlu ofisimize ulaşabilmeniz için tüm iletişim bilgilerini bu sayfada paylaştık. Kanada vize uzmanlarımız, belirttiğiniz durum ve evraklarınıza uygun olarak vize başvurunuzu gerçekleştirecek ve Kanada vizenizi en kısa sürede almanız için size destek olacaktır.

Detaylı bilgi almak için Çorlu ofisi telefon numaralarımızı arayabilir ya da [email protected] mail adresimize göndereceğiniz bir e-posta ile bize ulaşabilirsiniz.

Kanada vize başvurunuzu Çorlu’daki Vize Merkezi şubemizden almak için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

 1. Adım: Kanada vizesi Çorlu şubesi Kanada müşteri temsilcilerini arayarak, başvurunuz için çalışma statünüze uygun olan belgeleri talep etmelisiniz. Evrak listesi size mail olarak gönderilecek ve başvurmak istediğiniz vize türü ile ilgili genel bir bilgilendirme yapılacaktır.
 2. Adım: Size gönderilen mailde belirtilen tüm evrakları eksiksiz olarak hazırlamalısınız.
 3. Adım: Hazırlamış olduğunuz evrakları Vize Merkezi Çorlu şubemize randevu almanıza gerek olmadan şahsen getirebilirsiniz. Müsait olmadığınız durumlarda kurye veya kargo yoluyla da ulaştırabilirsiniz. Evraklarınız vize uzmanlarımıza ulaşır ulaşmaz başvuru işlemlerine başlayacaklardır.
 4. Adım: Evraklarınızı ulaştırdıktan sonra başvuru sürecinizle ilgili bilgi almak için Kanada vize uzmanlarımızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.
 5. Adım: Kanada vize başvurunuz onaylandıktan sonra pasaportunuzu Vize Merkezi Çorlu şubemizden teslim alabilir ya da talep ettiğiniz adrese kargo ya da kurye yoluyla gönderebiliriz.

Kanada vizesi başvurularınızı yapmak üzere Çorlu şubemizi ziyaret edecekseniz:

Başvurularını Çorlu şubemizden yapmak isteyen kişiler, Vize Merkezi Çorlu şubesini herhangi bir randevu almalarına gerek kalmadan mesai saatleri içinde ziyaret edebilirler. Tekirdağ tüm ilçelerinde ya da Edirne, Kırklareli ili yada civar ilçelerinde ikamet ediyorsanız Kanada vizesi başvurusu için Çorlu şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Vize Merkezi - Çorlu Şubesi Çalışma Saatleri:

 • Hafta içi : 08.30 - 18.30 saatleri arasında,
 • Cumartesi: 10.00 - 14.00 saatleri arasında ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kanada vizesi için gerekli evraklar

Kanada vizesi başvurularınız için hazırlamanız gereken evrak listelerine web sitemizdeki Kanada vizesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Fakat yine de çalışma statünüze uygun ve en güncel evrak listesini temin etmek için Kanada vize uzmanlarımızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Önemli Uyarı! Çorlu Kanada vizesi başvurunuzun istediğiniz doğrultuda olumlu sonuçlanabilmesi için iletmiş olduğumuz evrak listesinin eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamanız gerekir. Çorlu ofisimize gönderdiğiniz evraklarda eksiklik ve yanlışlık olması durumunda Kanada vizesi başvurunuzun olumsuz sonuçlanmaması için Kanada vize uzmanlarımız size ulaşarak detaylı bilgi verecektir. Bu süreçte eksik evraklarınızı hızlıca tamamlayıp gerekli değişiklikleri yaparak ofisimize ulaştırın. Size ulaşabilmemiz için bildirdiğiniz iletişim numaralarınızın ve mail adreslerinizin güncel olmasına dikkat ediniz. Ayrıca Kanada Konsolosluğu gerekli gördüğü zaman ek evrak talebinde bulunulabilir. Bu talepleri en kısa zamanda mutlaka karşılamalısınız, aksi takdirde vize başvurunuz olumlu olarak sonuçlanmayabilir.

Vize Merkezi Çorlu şubesinden yapacağınız Kanada vizesi başvurusunda dikkat etmeniz gerekenler:

 • Çorlu’dan Kanada vizesi alarak Kanada’ya seyahat etmek isteyenler ülkeye giriş tarih ile Kanada vizenizin olası çıkacak tarihi arasında yeterli bir zaman olduğundan emin olunuz.
 • Vizenizde bir gecikme olmaması için ve Kanada seyahatinde herhangi bir problem yaşamamanız açısından Kanada Büyükelçiliği’nin tatil günleri ve yoğun olabilecek dönemleri dikkate alarak başvuru yapmalısınız.
 • Amerika vizeniz varsa başvuru sırasında mutlaka belirtin! Kanada vizesi çıkış süreci normalde 3 haftada sonuçlanırken sizin vizeniz 5 iş günü içinde sonuçlanabilmektedir. Aynı zamanda daha önceden alınmış bir Amerika vizenizin olması Kanada vizesi alırken size kolaylık sağlayacaktır.
 • Çorlu Kanada vizesi başvurusu sırasında evraklarınız eksiksiz olmalıdır. Kanada vize uzmanlarımızla iletişime geçtikten sonra size gönderilen Kanada vizesi ile ilgili bilgilerin yer aldığı maili dikkatlice okuyarak, evrak listesini eksiksiz temin edin! Eksik evrak olması, yanlış bilgi verilmesi veya herhangi bir hata yapılması durumunda başvurular Kanada Büyükelçiliği tarafından kabul edilmeyecektir.
 • Kanada Büyükelçiliği, Kanada vizesi başvurularında otel veya uçak rezervasyonu talep etmemektedir. Lütfen Kanada vizeniz onaylanmadan uçak ve otel için ödeme yapmayınız. Vizenizin onaylanmasında karar verme yetkisi Kanada Büyükelçiliği’ndedir.

Kanada vizesi için işlemler devam ederken Kanada Konsolosluğu size ulaşabilir.

Kanada vizesi Çorlu şubesinden başvurunuzu yaptıktan sonra, henüz işlemler sonuçlanmadan Kanada Büyükelçiliği yetkilileri sizi iletişim bilgilerinizden ulaşabilirler. Başvurunuzda herhangi bir eksiklik olmasa da ekstra ek belge talep edebilir, istisnai olarak bir mülakata katılmanızı talep edebilirler. Bu gibi durumlar söz konusu olursa lütfen Vize Merkezi Çorlu şubesindeki Kanada vize uzmanlarımızı arayarak bilgi vermelisiniz.

Kanada vizesi kaç günde çıkar?

Kanada Vize Merkezi Çorlu’dan yapılan Kanada vizesi başvurularının normalde sonuçlanma süresi 3 haftadır. Fakat yoğunluk yoksa genellikle 11 ila 15 gün arasında sonuçlanabilmektedir. Ek belge talep edildiğinde ya da istisnai olarak mülakata davet edildiğinizde süre değişiklik gösterebilmektedir. Yabancı uyruklu kişilerin başvuruları araştırmaya girdiği için normalden uzun sürmektedir. Geçerli Amerika vizesi olanlar ya da Kanada vizesini geçmişte alan kişilerin başvuruları 5 iş gününde sonuçlanabilmektedir.

Kanada Vize Merkezi, Çorlu

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp