Edirne

Telefon

+90 (850) 460 15 63

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Kanada Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Kanada Vize Merkezi Edirne ofisimize hoş geldiniz.

Kanada Vizesi başvurusu yapmak isteyen herkes Vize Merkezi Edirne şubemizi ziyaret edebilir. Bunun haricinde web sitemizde bulabileceğiniz iletişim numaralarımız ve e-posta adreslerimiz yoluyla iletişime geçmeniz de mümkündür. Vize uzmanlarımız Kanada vizesi ile ilgili tüm işlemlerinizi bekletmeden gerçekleştireceklerdir.

Vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin her şeyden önce bu kısımda yer alan bilgileri mutlaka okumaları ve daha sonrasında Vize Merkezi Edirne şubesine bizzat giderek ya da iletişim tercihlerinden birini kullanarak başvurularını yapmaları gerekmektedir. Bu koşullarda başvuru yapmanız halinde vize uzmanlarımız başvuru işlemlerinize hemen başlayacaklardır.

Kanada Vizesi başvuru işlemleri için Vize Merkezi Edirne şubesini tercih edenlerin atması gereken adımlar:

 1. Adım: Kanada vizesi için başvurularınızı Vize Merkezi Edirne şubesi üzerinden yapmak istiyorsanız, öncelikle size özel hazırlanan evrak listesini e-posta yoluyla istemelisiniz. Vize uzmanlarımız en kısa zamanda tercih ettiğiniz vize türü ile ilgili bilgilendirmenin ve evrak listesinin yer aldığı e-postayı paylaşacaklardır.
 2. Adım: E-postayı aldıktan sonra, sizden talep edilen tüm evrakları doğru ve eksiksiz olarak tamamlamalısınız.
 3. Adım: Evrak listenizi hazırladıktan sonra Vize Merkezi Edirne şubesine ulaştırma şekli tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Bizzat şubemizi ziyaret edebilir veya kargo-kurye yollarından biriyle de ulaştırabilirsiniz.
 4. Adım: Evraklarınız Vize Merkezi Edirne şubemize ulaşır ulaşmaz başvuru işlemlerinize başlanacaktır. Bu süreçte, aklınıza takılan herhangi bir şey olduğunda ya da sürecin ilerlemesi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi vize uzmanlarımıza danışabilirsiniz.
 5. Adım: Kanada vizeniz onayladığında, pasaportunuzu hangi yolla alacağınız da yine sizin tercihinize bırakılmıştır. İsterseniz bizzat Vize Merkezi Edirne şubemizi ziyaret ederek elden teslim alabilir veya size kargo-kurye yolu ile ulaştırmamızı tercih edebilirsiniz.

Vize Merkezi Edirne Şubesi çalışma saatleri:

 • Pazartesi - Cuma Arası: 08.30 - 18.30
 • Cumartesi: 10.00 - 14.00

Vize Merkezi Edirne şubesine çalışma saatleri içinde her zaman gelebilirsiniz. Herhangi bir randevu almanıza gerek olmayacaktır.Tekirdağ, Kırklareli ve Çanakkale’de ikamet eden herkes vize başvurularınızı Edirne Vize Merkezinden yapabilir.

Kanada vizesi için gerekli evraklar

Web sitemizde yer alan Kanada bölümünü inceleyiniz. Her vize türü bölümünde farklılık gösteren evrak listeleri ile karşılaşacaksınız. Hangi vize türü sizin durumunuza uyuyorsa o evrak listesini dikkate almalısınız. Fakat yine de kişiselleştirilmiş evrak listesi için Kanada vize uzmanlarımıza danışmanızı ve evrak listesinin yer aldığı e-postaya göre hazırlık yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Dikkatinize! Kişisel durumunuza göre hazırlanarak e-posta olarak gönderilmiş evrak listesini lütfen istenildiği gibi ve eksiksiz olarak hazırlayınız. Aksi takdirde Kanada Konsolosluğu vize başvurunuzu reddedebilir. Vize Merkezi Edirne şubesindeki vize uzmanlarımız eksik evrak için her zaman sizi uyaracaklardır. Ayrıca Kanada Konsolosluğu tarafından ek evrak talebinde bulunulursa lütfen bu evrakları da temin ediniz. Unutmayın, Kanada Konsolosluğu’nun ek evrak talep etme hakkı her zaman vardır.

Kanada Vizesini, Vize Merkezi Edirne şubesi yoluyla alacak kişiler için uyarılar:

 • Kanada seyahatiniz ile başvuru yaptığınız tarih arasında mutlaka uygun bir zaman olmalıdır. Çok erken veya çok geç başvurular nedeniyle seyahat tarihinizi kaçırabilirsiniz ya da konsolosluk tarafından başvurunuz bekletilebilir.
 • Başvurunuzu yaptığınız dönemde Kanada Konsolosluğu’nun herhangi bir tatil dönemi içinde olup olmadığını veya yılın yoğun olarak vize başvurusu yapılan bir dönemi olup olmadığını dikkate almalısınız. Böyle dönemlerde vizenizin çıkış süresi uzayacaktır.
 • Kanada vizesi için başvuru yaparken daha önceden almış olduğunuz bir Amerika vizenizin olup olmadığı son derece önemlidir. Bu nedenle süresi geçmiş olsa bile Amerika vizenizin olduğunu mutlaka belirtiniz. Böylece Kanada vizeniz daha hızlı bir şekilde çıkacaktır.
 • Kanada vizesi başvurunuzun reddedilmemesi için Vize Merkezi Edirne şubesindeki vize uzmanlarımız tarafından gönderilen e-postada yer alan evrak listesini istenildiği şekilde ve eksiksiz olarak tamamlayınız.
 • Kanada vizesi için başvurunuz sırasında tüm evrak listelerinde de görebileceğiniz gibi otel veya uçak rezervasyonu talep edilmemektedir. Bu nedenle vizeniz çıkana kadar herhangi bir rezervasyon yapmamanız bizzat Kanada Konsolosluğu’nun isteklerindendir.

Kanada Konsolosluğu sizinle iletişime geçerse ne yapmalısınız?

Vize Merkezi Edirne şubesindeki vize uzmanlarımız sizinle her zaman iletişime geçebilir. Fakat işleminiz konsolosluk tarafından yürütülürken Kanada Konsolosluk görevlilerinin de sizinle iletişime geçebileceğini unutmayınız. Bu nedenle iletişim bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olursa derhal vize uzmanlarımıza bildirmenizi rica ederiz. Kanada Konsolosluğu sizden her zaman ek evrak talebinde bulunabilir. Kanada vizesi için herhangi bir mülakata girmenize gerek olmamasına rağmen konsolosluk sizi görüşmeye de çağırabilir. Dolayısı ile iletişim bilgileriniz her zaman ulaşılabilir olmalıdır.

Kanada vizesi kaç günde çıkar

Kanada vizesinin çıkması için normalde öngörülen süre 11-15 iş günü arasında değişmektedir. Konsolosluğun ek evrak talep etmesi veya bir mülakat daveti söz konusu olduğunda sürede uzamalar yaşanabilmektedir. Eğer geçmişte almış olduğunuz bir Kanada veya Amerika vizeniz varsa, Kanada Konsolosluğu 5 iş günü içinde vize işleminizi bitirmektedir.

Kanada Vize Merkezi, Edirne

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp