Adana

Telefon/Faks

+90 (322) 245 07 92

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

adana@vizemerkezi.com

Kanada Vize Merkezi, Adana

Adana Vize Merkezi

Kanada Vize Merkezi Adana ofisimize hoş geldiniz.

Adana’da ikamet eden ve Kanada vizesi almak isteyen herkes Vize Merkezi Adana şubesinden başvuru yapabilir. Bu web sayfasında Kanada vizesi için başvuru yapacak olan kişiler için ön bilgilendirme kapsamında bilgiler yer almaktadır. Başvurunuz öncesi bu sayfayı okuyarak Kanada vizesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kanada vizesi başvurusu yapmanız için her zaman Vize Merkezi Adana şubesini ziyaret etmek zorunda olmadığınızı hatırlatırız. Öncelikle iletişim bilgilerimiz üzerinden dilerseniz çağrı merkezimiz aracılığı ile dilerseniz online@vizemerkezi.com e-posta adresimiz aracılığıyla danışmanlarımız ile iletişime geçebilir ve Kanada vizesi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Adana’dan Kanada Vizesi almak isteyen kişilerin takip etmesi gerekli olan adımlar:

  1. Adım: Vize Merkezi Adana şubesinden Kanada vizesi başvurusu yapmak için atmanız gereken ilk adım danışmanlarımızla iletişime geçerek kişisel özelliklerinize göre oluşturulmuş evrak listesini talep etmektir.
  2. Adım: Özel olarak oluşturulan e-postayı aldıktan sonra istenen tüm evrakları hazırlamalısınız. Evrak hazırlama aşamasında emin olamadığınız her şey için danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
  3. Adım: Evrak hazırlama süreciniz bittikten sonra dilerseniz Vize Merkezi Adana şubesindeki danışmanlarımıza evraklarınızı teslim edebilir ya da kargo - kurye seçeneğini tercih ederek gönderim sağlayabilirsiniz.
  4. Adım: Hazırladığınız evraklar danışmanlarımız tarafından kontrol edilecek ve problem olmaması halinde vize başvurunuz yapılacaktır. Süreçle ilgili bilgi sahibi olmak için her zaman danışmanlarımızla iletişim halinde olabilirsiniz.
  5. Adım: Konsolosluk tarafından vizenizi onaylandıktan sonra pasaportunuzu dilerseniz Vize Merkezi Adana şubesinde görevli danışmanınızdan teslim alabilir ya da kargo - kurye seçeneği ile dilediğiniz bir adrese yollanmasını talep edebilirsiniz.

Vize Merkezi Adana Şubesi çalışma saatleri:

Pazartesi – Cuma Günleri: 08.30 - 18.30 Arası

Cumartesi Günleri: 10.00 - 14.00 Arası

Önceden randevu almanıza gerek olmadan Vize Merkezi Adana şubemizi çalışma saatleri içinde ziyaret edebilirsiniz. Hatay, Malatya, Kahramanmaraş, Mardin, Kayseri, Mersin, Siirt, Kastamonu, Bilecik, Kütahya, Şanlıurfa, Kilis, Osmaniye, Diyarbakır, Niğde, Tokat, illerinde oturan ve Kanada vizesi başvurusunda bulunmak isteyen herkes Adana şubemiz aracılığı ile başvuru yapabilir.

Kanada vizesi için gerekli evraklar

Vize Merkezi Adana şubesinden yapacağınız Kanada vizesi başvurularınız için hazırlayacağınız tüm evraklar Kanada’ya neden seyahat edeceğinize, kişisel özelliklerinize ve başvuracağınız Kanada Vizesine göre farklılık göstermektedir. Buradan hareketle web sitemizin Kanada Vizesi ilgili bölümlerindeki evrak listelerine göre evraklarınızı hazırlayabilirsiniz. Ancak kişisel durumunuz baz alınarak danışmanlarımız tarafından oluşturulan, başvuracağınız vize hakkında bilgilerin ve ücret detaylarının da bulunduğu bilgilendirme mailini Kanada vizesi danışmanlarımızdan talep etmenizi tavsiye ediyoruz. Kanada vizesi başvurunuz ancak evraklarınız danışmanlarımıza ulaştıktan sonra başlayabilecektir. Adana Vize Merkezini çalışma saatleri içinde ziyaret ederek evraklarınızı danışmanlarımıza teslim edebilirsiniz. Bunun yerine evraklarınızı kargo veya kuryeye teslim etmeniz ve şubemize göndermeniz de mümkündür.

Kanada Vizesi başvuru işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenler:

  • Kanada Vizesi başvurunuzu yapmadan önce lütfen seyahat tarihiniz ile başvuru tarihiniz arasında uygun bir zaman bulunmasına özen gösteriniz. Başvuru tarihinizle ilgili emin olamıyorsanız danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca lütfen seyahatinize çok kısa bir süre kaldığında başvuru yapmayınız. Bu durumda vize başvurunuz riskli olacak, vizeniz seyahat tarihinize yetişemeyebilecektir..
  • Kanada vizenizin çıkış tarihini hesaplarken lütfen Kanada Konsolosluğu’nun yoğun olduğu ya da resmi tatil nedeniyle kapalı olduğu dönemleri de göz önünde bulundurunuz. Bu gibi dönemlerde vizenizin çıkış tarihinde tamamen konsolosluk kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Seyahatinizin tehlikeye girmemesi için bu tarihleri ve yaşanabilecek gecikmeleri hesaba katmayı unutmayınız.
  • Geçmişte bir Amerika veya Kanada vizeniz varsa, eski ya da geçerli pasaportunuzda olduğu fark etmeksizin bunu danışmanlarımıza bildiriniz. Amerika ya da Kanada vizesi almış olan kişilerin başvuruları Kanada Konsolosluğu tarafından çok daha kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.
  • Vize Merkezi Adana Şubesinde iletişime geçtiğiniz danışmanlarımızın hazırladığı e-postada yer alan evrak listesini sizden istenildiği şekilde ve tam olarak hazırlayınız. Ayrıca Kanada Taslak Vize Formunu da doldurunuz. Evraklarınızı hazırladıktan sonra en kısa zamanda bu evrakları danışmanlarımıza iletmeniz gerekmektedir. Kanada Vizesi için başvuru işlemleriniz, evraklarınız Vize Merkezi Adana şubemize ulaştıktan sonra gerçekleştirilecektir. Başvuru evraklarınızı dilediğiniz şekilde Adana şubemize ulaştırmanız mümkündür. Dilerseniz herhangi bir randevu almadan doğrudan Vize Merkezi Adana şubemize giderek danışmanlarımızla yüz yüze görüştükten sonra kendilerine teslim edebilirsiniz. Ya da bunun yerine evraklarınızı kurye ya da kargo yoluyla danışmanlarımıza göndermeyi de tercih edebilirsiniz. Evraklarınız teslim alındıktan sonra danışmanlarımız kontrol edecek ve eksiklik ya da yanlışlık gibi durumların bulunması halinde sizden yeniden evrak talep edebileceklerdir. Ayrıca Kanada Konsolosluğu da sizden ek evrak isteyebilir. Konsolosluğun istediği evrakları en kısa zamanda temin edip size verilen süre içinde konsolosluğa ulaştırmanız gerekmektedir.
  • Kanada vizesi başvurularında Vize Merkezi danışmanları sizden otel rezervasyonu ya da uçak bileti rezervasyonu belgeleri talep edilmemektedir. Vize başvurunuzla ilgili karar verme yetkisi yalnızca Kanada Konsolosluğu’na aittir. Bu nedenle önceden rezervasyon yaptırmış olmanız durumunda Vize Merkezi yaşanabilecek olumsuzluklardan sorumlu olmayacaktır.

Kanada Konsolosluğu size iletişim bilgilerinizden ulaşabilir.

Kanada Konsolosluğu görevlileri vize başvuru işlemleriniz boyunca tarafınıza ulaşabilir. Vermiş olduğunuz bilgileri ya da belgeleri teyit etmek, başka belge talebinde bulunmak ya da istisnai olarak sizinle bir mülakat yapmak için telefon ya da e-mail yoluyla sizinle iletişime geçilebilir. Böyle durumda Vize Merkezi Adana şubesindeki vize uzmanlarımızı da bilgilendiriniz. Ek evrak talebi söz konusu olduğunda bu evrakları en kısa zamanda hazırlayarak süresi içinde konsolosluğa ulaştırmanız vizenizin olumlu olarak sonuçlanması için şarttır.

Kanada Vizesi kaç günde çıkar?

Vize Merkezi Adana şubesinden yapacağınız Kanada Vizesi başvurunuz size özel oluşturulacak ve gönderilecek e-postada yer alan tüm evrakları tam olarak hazırladıktan sonra danışmanlarımıza ulaştırmanız ile başlamaktadır. Danışmanlarımız online olarak yapılacak başvuru işlemlerinizi gerçekleştirecek daha sonra formları ve hazırladığınız diğer gerekli evrakları teslim edeceklerdir. Bu aşamada Kanada Konsolosluğu başvurunuz hakkında olumlu ya da olumsuz bir karar verecektir. Kanada Konsolosluğu başvurunuzla ilgili genellikle 11 - 15 gün içinde bir karar vermektedir. Bu süreler Kanada Konsolosluğu’na bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Önceden almış olduğunuz bir Amerika ve Kanada vizeniz varsa Kanada vizesi başvurunuz 5 iş günü içinde sonuçlanabilmektedir.

Kanada vize merkezi Adana

Vize Merkezi Personel

Kanada Vizesi ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Kanada Vizesi Adana A.H. 03/06/20, 14:09
Kanada vizesi Adana başvurumu nereden yapabilirim? Kanada’ya turistik amaçlı iki arkadaş birlikte gitmek istiyoruz. Turist vizesi için randevu almadan başvuruya gelebilir miyiz? Vize işlemlerini sizin firmanızın takip etmesini istiyoruz. Parmak izi vermemiz gerekli midir?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
eTA
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 20410