Altunizade

Telefon

+90 (216) 706 54 51

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Kanada Vize Merkezi, Altunizade

Altunizade Vize Merkezi

Kanada Vize Merkezi, Altunizade Ofisimize Hoş geldiniz.

Altunizade’den Kanada vizesi için vize başvurusu yapmak isteyenler, Vize Merkezi Altunizade şubemizin iletişim numaralarından ulaşabilir ya da şahsen ofisimize gelerek tüm vize işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebilirler.

Vize işlemlerinizi kolayca yapabilmek için lütfen bu sayfadaki bilgileri dikkatlice okuyun. Daha sonra tüm vize Kanada vizesi başvurularınız için Vize Merkezi Altunizade şubemizi arayabilirsiniz. Altunizade Vize Merkezi ofisimize ait adres, telefon ve mail bilgileri sayfamızda bulunmaktadır. Kanada vize uzmanlarımız, çalışma statünüze uygun olarak hazırlayacağınız evraklarınız ile vize başvurunuzu gerçekleştirecek ve Kanada vizenizi en kısa sürede almanız için size destek olacaklardır.

Temsilcilerimiz Altunizade Kanada vize başvurusu, Kadıköy Kanada vizesi, Tuzla Kanada vizesi, Anadolu Yakası Kanada vizesi ve Bostancı Kanada vizesi başvurusu konularında danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi için Altunizade ofisimize ait olan telefon numaralarımızdan arayın ya da [email protected] mail adresimize göndereceğiniz bir e-posta ile bize ulaşın.

Kanada vizenizi Altunizade’deki Vize Merkezi şubemizden almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Adım: Altunizade’den Kanada vizesi başvurunuzu yapmak için çağrı merkezini arayarak, gidiş amacınıza ve çalışma statünüze göre hazırlamanız gereken evrakların güncel listesini talep edin. Detaylı evrak listesi tarafınıza e-posta olarak gönderilecek ve başvurmak istediğiniz vize türü ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler verilecektir.
  2. Adım: Size göndermiş olduğumuz mailde belirtilen tüm evrakları eksiksiz olarak hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz evrakları Altunizade şubemize randevu almanıza gerek olmadan şahsen getirebilirsiniz. İsterseniz gelmenize gerek olmadan da evraklarınızı kurye ya da kargo yoluyla ulaştırabilirsiniz. Evraklarınız ofisimize ulaşır ulaşmaz Kanada vize başvuru işlemlerine başlanacaktır.
  4. Adım: Evraklarınız vize uzmanlarımıza ulaştıktan sonra başvuru sürecinizle ilgili bilgi almak için Altunizade Vize Merkezi ofisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.
  5. Adım: Kanada vize başvurunuzun sonucu belli olduğunda, pasaportunuzu Vize Merkezi Altunizade şubemizden teslim alabilirsiniz. İsterseniz sizin belirttiğiniz bir adrese kargo ya da kurye ile gönderebiliriz.

Kanada vizesi başvurularınızı yapmak üzere Altunizade şubemizi ziyaret edecekseniz...

Kanada vizesi Altunizade şubemizden başvuru yapmak isteyenler, ofisimize herhangi bir randevu almadan mesai saatleri içinde ziyaret edebilirler. Adapazarı, Bilecik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Edirne, İzmit, Kocaeli, Kırklareli, Tekirdağ, Sakarya veya Yalova'da oturuyorsanız, Kanada vizesi başvurusu için Altunizade şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Vize Merkezi - Altunizade Şubesi Çalışma Saatleri:

Pazartesi’den Cuma’ya: 08.30 - 18.30 arası,

Cumartesi: 10.00 - 14.00 arası ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla arayabilirsiniz.

Kanada vizesi için gerekli evraklar

Kanada vizesi başvurularınız için çalışma statünüze göre hazırlamanız gereken evrak listelerine, Vize Merkezi sitemizdeki Kanada vizesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Fakat yine de durumunuza uygun ve en güncel evrak listesini temin etmek için Kanada vize uzmanlarımızla iletişime geçmelisiniz.

Önemli Uyarı! Kanada vize başvurunuzun sonucunun olumlu olabilmesi için size mail ve sms olarak gönderdiğimiz evrak listesinin eksiksiz ve doğru bir şekilde Kanada Büyükelçiliği’ne sunulması gerekmektedir. Kanada vizesi Altunizade ofisimize göndermiş olduğunuz evraklarınızda eksiklik ve hata olması durumunda Kanada vizesi başvurunuzun onaylanabilmesi için Kanada vize uzmanlarımız sizi arayarak ve eksik evraklarınız hakkında detaylı bilgi verip, tamamlanmasını talep edeceklerdir. Bu nedenle size rahatlıkla ulaşabilmemiz için bize bildirmiş olduğunuz iletişim numaraları ve mail adresinizin güncel olmasına dikkat edin! Ayrıca Kanada Büyükelçiliği sizden ek evrak talebinde bulunulabilir. İstenilen ek evrakları en kısa zamanda hazırlayıp Kanada Büyükelçiliği’ne mutlaka ulaştırmalısınız, aksi takdirde vize başvurunuz olumlu olarak sonuçlanmayabilir.

Vize Merkezi Altunizade şubesinden yapacağınız Kanada vizesi başvurusunda dikkat etmeniz gerekenler:

  • Altunizade’den Kanada vizesi başvurularınızda, Başvuru Merkezinde vereceğiniz parmak izi ve evraklarınızı teslim edeceğiniz randevu tarihi ile Kanada’ya seyahat edeceğiniz tarih arasında uygun zaman aralığı olmazsa, vizeniz gideceğiniz tarihe yetişmeyebilir. Bu tarz problemlerle karşılaşmamanız için seyahatinize en az 45 gün kala randevunuzu almış olmalısınız.
  • Kanada vizenizi gecikme olmadan alabilmeniz ve Kanada seyahatinde herhangi bir sorun yaşamamanız için Kanada Büyükelçiliği’nin tatil günlerini ve yoğun olduğu dönemleri dikkate alarak başvuru yapmalısınız.
  • Süresi bitmiş ya da devam eden, daha önceden alınmış Amerika vizeniz varsa fotokopisini mutlaka başvuru sırasında sunmanız; Kanada vizesini daha hızlı ve kolayca almanızı sağlayabilir. Daha önce Kanada vizesi aldıysanız eski vize görselinin fotokopisini sunmanız aynı faydayı sağlayacaktır.
  • Altunizade Kanada vizesi başvurusu yapmak için evraklarınızı eksiksiz ve doğru bilgiler ile hazırlamış olmanız gerekir. Vize uzmanlarımızla iletişime geçtikten sonra size gönderdiğimiz Kanada vizesi ile ilgili bilgileri içeren mailimizi dikkatlice okuyarak, evrak listesini eksiksiz temin edin. Eksik evrak, hatalı bilgi ya da başvuru formunuzdaki olabilecek herhangi bir hata ile yapılan başvurular Kanada Büyükelçiliği tarafından kabul edilmeyecektir.
  • Altunizade Kanada vizesi başvurularında, Kanada Büyükelçiliği otel rezervasyonu veya uçak bileti talep etmezler. Kanada vizeniz onaylanmadan satın alınmış otel rezervasyonu ya da uçak bileti hazırlamayınız. Kanada vizenizin onaylanmasında tüm inisiyatif hakkı Kanada Büyükelçiliği’ndedir.

Kanada vizesi için işlemler devam ederken Kanada Konsolosluğu size ulaşabilir.

Altunizade şubesinden Kanada vizesi başvurunuzu yaptıktan sonra, vize işlemlerinizi devam ederken Kanada Büyükelçiliği görevlileri iletişim bilgilerinizden size ulaşabilirler. Başvurunuzda herhangi bir hata ve eksiklik olmasa bile sizden ek belge talep edebilir, çok nadir olsada bir mülakata katılmanızı talep edebilirler. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda lütfen Vize Merkezi Altunizade şubesindeki Kanada vize uzmanlarımıza bilgi verin.

Kanada vizesi kaç günde çıkar?

Kanada vize merkezi Altunizade’den yapılan Kanada vizesi başvurularınızın normal şartlarda 3 hafta içinde sonuçlanır. Kanada Büyükelçiliği’nde yoğunluk yoksa 11-15 gün arasında sonuçlanmaktadır. Ek belge talep edilirse ya da mülakat yapmak için talepte bulunulduğu takdirde vize çıkma süreci uzayabilmektedir. Amerika veya Kanada vizeniz varsa, Kanada Büyükelçiliği tarafından yapılan açıklamaya göre Kanada vizenizin sonuçlanma süreci 5 iş günü olarak belirlenmiştir. Yoğunluğa göre yine bu süre uzayabilir. Yabancı uyruklu kişilerin Kanada vize başvuruları, ülkelerinde araştırma yapıldığından dolayı, normal vize çıkma süreçleri daha uzun sürmektedir.

Kanada Vize Merkezi, Altunizade

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp