Kanada Vize Başvuru Formu

Kanada vizesi başvurunuzun, olumlu neticelenmesi için Kanada vize başvuru formu ve Kanada aile bilgi formu doğru ve eksiksiz doldurulmaldır. Başvuru formunda verdiğiniz cevaplar sizin kişisel bilgilerinizle ve seyahatinizin detayları ile ilgilidir. Aynı zamanda mezun olduğunuz okul ve son beş yıl içinde çalıştığınız şirket bilgileri de istenmektedir. Kanada vize türüne göre başvuru formu soruları değişir. Kanada vizesi başvurusu yaparken doğru formu doldurduğunuzdan emin olmalısınız. Doldurulması gereken formları Kanada Büyükelçiliği sitesinde bulabilirsiniz.

Kanada vizesi başvuru formunu hatasız doldurduktan sonra “ Validate” yazan yere tıklayarak formun barkodu oluşturulmalıdır. Kanada Büyükelçiliği ve başvuru merkezinde bu barkod okutularak tüm işlemleriniz yapılmaktadır. Kanada vize başvuru formu içerisinde herhangi bir yanlışlık yaptığınızı fark ederseniz form üzerinde gerekli değişikliği yaptıktan sonra tekrar “Validate” yapmayı unutmayın! Bu işlemi yapmadığınızda İlk oluşturduğunuz barkod bilgileri geçerli olacağı için sizin yapmış olduğunuz değişiklik gözükmeyecektir. Başvuru formunuzu çıktı aldıktan sonra barkodun düzgün ve net olarak görünüp görünmediğini mutlaka kontrol edin. Kanada vizesi başvuru formunuzu teslim etmeden önce imzalamayı unutmayın!

Kanada vizesi başvurunuz için doldurmanız gereken aile bilgi formu ise her vize türü için aynı sorular bulunmaktadır.  Aile bilgi formunun ilk kısmında kendinize, eşinize ve ebeveynlerinize ait bilgiler istenirken ikinci bölümde çocuklarınıza ve kardeşlerinize ait bilgiler talep edilmektedir. Aile bilgi formunda; isim-soy isimleriniz, doğum tarihiniz, doğum ülkeniz, ikamet ettiğiniz adresiniz, hangi mesleğe sahip olduğunuz ve medeni haliniz hakkında sorular bulunmaktadır. Bu bilgilerin herhangi bir soru boş bırakılmadan girilmesi gerekmektedir. Aile bilgi formunu doldurduktan sonra çıktı alınıp ilgili yerler imzalanmalıdır.

Kanada vizesi başvuru formlarınız deneyimli ve profesyonel Kanada uzmanlarımız tarafından doldurulacağı için randevu günü dosyanız içeri sorunsuzca girecektir. Doldurulan başvuru formlarınızda yanlışlıklar olmaması için aşağıda yer alan taslak Kanada vize başvuru formu ve aile bilgi formunu doldurup, çıktılarını evraklarınızla birlikte vize uzmanlarımıza ulaştırmanız yeterlidir. Sizin gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda Konsolosluğun resmi sitesindeki başvuru formlarınızı, sizin yerinize doldurup, randevunuzu alıp, başvurunuz için gereken tüm hazırlıkları gerçekleştirebiliriz.

Kanada Vize Başvuru FormuKanada Vize Başvuru Formu

Kanada Vize Aile Başvuru FormuKanada Aile Bilgi Formu

Kanada Study Permit Formu Kanada Study Permit Formu

Başvuru Formunu indirmek için: 

1. Kanada Vize Başvuru Formu linkine tıklayınız. 
2. Form açıldığında, formu bilgisayarınıza kaydediniz. 

YA DA 
1. Gereken linkin üzerinde farenizin sağ tuşuna basın.
2. Açılan listeden Hedefi Farklı Kaydet seçiniz 
3. Kanada Vize Başvuru Formunu bilgisayarınıza kaydedin.

Lütfen Dikkat: 
Kanada Vize Başvuru Formu PDF formatındadır. 
Bu formu görüntülemek ve indirmek için Adobe Acrobat Reader’a ihtiyacınız olacaktır.

Adobe Reader

Download Adobe Acrobat Reader 

Kanada vizesi için gerekli evraklar

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
eTA
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 9125