Kanada Çalışma İzni: Kanada Çalışma Vizesi

Kanada Çalışma İzni: Kanada Çalışma Vizesi

Bir Kanada çalışma vizesi ile Kanada’ya giderek Kanada istihdam piyasasına dâhil olabilmeniz için Kanada’ya çalışmak üzere gidecek yabancı uyruklu kişilerin yaptıkları mesleğe son derece ihtiyaç duyuluyor olması ve Kanada içinde oluşmuş olan eleman açığının doldurulamaması gerekmektedir. Bu eleman açığının yabancı işçilerin Kanada’ya giderek orada istihdam edilmesi ile kapatılmasının Kanada ekonomisine çeşitli yararlar sağlayacağına dair bir izlenim yaratılmış olması gerekmektedir.

Bu kategoride başvuru yapabilecek kişilerin genellikle yüksek eğitim sahibi ve revaçta olan meslek gruplarından olması tercih edilmektedir. Üniversitede araştırma görevlisi olarak görev yapanlar, tarım, gıda, petrol gibi endüstrilerde çalışanlar ve bilgisayar teknolojileri ile ilgili mesleklere sahip olanlar örnek olarak verilebilir. Bazı meslek gruplarından Kanada çalışma vizesi alarak Kanada’da çalışmaya başlayan kişiler 2 yıl tam zamanlı olarak çalıştıktan sonra göçmenlik başvurusunda bulunabilmektedirler.

Yükseköğrenim gerektirmeyen meslek gruplarına sahip olan kişiler de Kanada çalışma vizesi alarak Kanada’ya gidebilmektedir. Hasta ve çocuk bakıcısı, inşaat işçisi, ağır sanayi makinası operatörü, çiftçi gibi kişiler için de başvuru seçenekleri mevcuttur.

Kanada’ya göçmen olarak veya bir çalışma vizesi ile giderek orada yaşamanın ön koşullarından biri olan belli bir seviyede İngilizce veya Fransızca konuşma ve anlama mecburiyeti tüm meslek gruplarındaki kişiler için geçerlidir. Kanada çalışma vizesi ile ilgili detaylı bilgi almak için kanada Büyükelçiliği ile iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Çalışma Vizesine başvurabilmeniz için uygunluk şartları:

 • Çalışma vizenizin süresi dolduğunda Kanada’yı terk edeceğinize dair göçmenlik görevlisini ikna etmeniz gerekir.
 • Kanada’daki yaşamınız boyunca kendinizin ve ailenizin geçimini sağlayabilmek ve Türkiye’ye dönebilmeniz için yeterli finansal kaynağa sahip olduğunuzu kanıtlamanız gerekir.
 • Yasalara saygılı ve herhangi bir suç faaliyetine bulaşmamış olduğunuzu kanıtlamanız gerekir. (Adli sicil belgesi talep edilebilir)
 • Kanada’nın güvenliği için bir tehlike oluşturmamanız ve istenirse tıbbi muayeneye gitmeniz gerekir.
 • Kanada’da birlikte çalışacağınız işveren, koşullara uymayan işverenler listesinde “uygun olmayan” statüsüyle yer alan bir işveren olmamalıdır.
 • Kanada’ya giriş yapabilmeniz için vize başvuru merkezi tarafından istenen tüm belgeleri sağlamanız gerekir.

Kanada Çalışma Vizesi için alınması gereken Çalışma İzinleri

Kanada’da geçici olarak çalışmanızı sağlayan ve çalışmanız için mutlaka almanız gereken çalışma izinleri 2 çeşittir:

1-İşverene Özgü Çalışma İzni:

Bu tür çalışma izniyle ancak çalışma izninizde mevcut olan koşullara göre çalışabilirsiniz. Çalışabileceğiniz işverenin adı, ne kadar süreyle çalışabileceğiniz ve çalışabileceğiniz yerin bilgisi mutlaka bu çalışma izninde yer almalıdır.

İşverene Özgü Çalışma İzni alarak Kanada Çalışma Vizesine başvurabileceğiniz iş türleri

 • Film veya televizyon yapımında çalışanlar: Kanada’da çalışmanız film veya tv yapımı için zorunluysa, yapım Kanadalılar için önemli ekonomik yararlar sağlayacaksa, işiniz yüksek ücretli ve sendikalı bir işse ve diğer tüm uygunluk şartlarınız yerine getiriyorsanız işverene özgü çalışma izni ile Kanada çalışma izni alarak Kanada’da çalışabilirsiniz.
 • Akademik personeller: Araştırma görevlisi, öğretim görevlisi, bir profesör ziyaretçisi, doktora sonrası öğretim üyesi, ödül almak üzere Kanada’ya gitmek isteyen veya diğer akademik personeller işverene özgü çalışma izni alarak Kanada’da çalışabilir. Kanada'daki çalışmaların çoğunluğu eğitim veya araştırma olmalıdır.
 • Belli başlı Kanada kurumlarında araştırma yürütenler: Bu kurumlar; Kanada Uluslararası Kalkınma Araştırmaları Merkezi, Atom Enerjisi Kanada Limited Şirketi, Kanada Ulusal Araştırma Konseyi veya Kanada Doğa Bilimleri ve Mühendislik Araştırma Konseyi olabilir. Bu kuruluşlar için araştırmaya katılmak üzere başvuranlar seçkin bilim insanlarından olmalıdır. Ayrıca bu pozisyonlar, federal veya eyalet hükümetleri tarafından kısmen veya tamamen finanse ediliyor olmalıdır.
 • Endüstriyel veya ticari ekipmanlar için tamir veya bakım-onarım işçileri: Endüstriyel ekipmanlara acil durum onarımı yapmak için Kanada’ya gitmesi gerekenler, bu onarımların zamanında tamamlanmaması durumunda Kanadalılar için istihdam kaybı gerçekleşecekse diğer tüm uygunluk şartlarını da taşımak üzere işverene özgü çalışma izni alarak Kanada çalışma vizesi ile Kanada’da çalışabilirler.
 • Dini çalışanlar veya hayır işi yapanlar: Açlık, yoksulluk gibi sosyal problemleri gidermek için veya eğitim gibi bir toplum ihtiyacını sağlamak üzere ya da dini amacı olan başka bir işte çalışacaksanız işverene özgü çalışma izni alabilirsiniz.
 • Profesyonel atlet veya antrenör: Bir Kanada takımı için profesyonel olarak atlet veya antrenör pozisyonunda çalışacaksanız diğer uygunluk şartlarını da taşıdığınız takdirde Kanada çalışma vizesi alabilirsiniz.
 • Dansçı, aktör, orkestra müzisyeni, opera şarkıcısı: Kanada’daki işvereniniz kar amacı gütmeyen bir sanat eseri şirketi ise, federal finansman alıyorsa ve bu iş Kanadalılar için karşılıklı fırsatlar yaratıyorsa bu mesleklere sahip kişiler işverene özgü çalışma izni alarak Kanada’da çalışabilirler.
 • Girişimci: Kanada’da bir işgücü yaratacaksanız, işverene özgü bir çalışma izni almanız gerekmektedir. Bunun için Kanada’da yaşayan insanlar için önemli sosyal ve kültürel faydalar sağlayacak olmanız gerekmektedir.
 • Stajyer: Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı gibi uluslararası bir organizasyonda stajyer olarak çalışacaksanız işverene özgü çalışma izni almanız gerekmektedir.

2-Açık Çalışma İzni:

Alacağınız açık çalışma izniyle Kanada’da herhangi bir işveren için çalışabilirsiniz. Çalışamayacağınız işverenler şunlardır:

 • Koşullara uymayan işverenler listesinde “uygun olmayan” statüsü ile bulunan işveren
 • Striptiz, erotik dans ve masaj hizmetleri sunan işveren

İşverene özgü çalışma izni haricinde kalan durumlarda yalnızca açık çalışma izni alabilirsiniz. Bu tür bir çalışma izni almak isterseniz başvuru formlarında işveren kısmını boş bırakabilirsiniz.

Kanada çalışma vizesi için başvurmadan önce, Kanada’da çalışacağınız işvereninizden bazı bilgileri almış olmalısınız. Almanız gereken bilgi, işinizin niteliği itibari ile alacağınız çalışma iznine göre değişiklik gösterebilecektir. Ayrıca iş gereksinimlerinizi karşılayabildiğinizi gösteren eğitim belgeleriniz ve iş tecrübeleriniz mutlaka başvurunuza eklenmelidir.

Kanada çalışma vizesi için tüm uygunluk şartlarını sağladığınızdan emin olduktan sonra, gerekli tüm belgelerinizle birlikte başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından konsolosluk yetkilileri inceleme işlemlerine başlayacaktır. Konsolosluk ihtiyaç görürse sizden ek belgeler isteyebilir veya bir mülakat tarihi belirterek yüz yüze görüşme yapmak üzere sizi davet edebilir.

Ayrıca konsolosluk bazı başvuranların tıbbi muayeneye gitmesini isteyebilir. Böyle bir durumda konsolosluk yetkilileri sizi bilgilendirerek tüm talimatları tarafınıza gönderecektir. Tıbbi muayene nedeniyle vizenizin çıkış süresi 3 aya kadar uzayabilir.

Konsolosluk yetkilileri ayrıca şunları da kontrol edecektir:

 • Kanada’da birlikte çalışacağınız işvereninizin koşullara uymayan işverenler listesinde olup olmadığını
 • Tek veya daha fazla periyodda toplam 4 yıl süreyle Kanada’da çalışıp çalışmadığınızı
 • Bir çalışma izni alabilir durumda olup olmadığınızı ve gerekli tüm belgeleri sağlayıp sağlamadığınızı

Çalışma izni için başvurunuz onaylandıysa, Kanada’da çalışmanıza izin verildiğine dair bir mektup alacaksınız. Bu mektup, çalışma izniniz değildir. Kanada’ya giriş yaptığınızda sınır hizmetleri görevlisine göstermeniz için gönderilmektedir. Bu mektupla birlikte pasaportunuz ve vizenizi de göstermeniz gerekmektedir. Daha sonra sınır hizmetleri görevlisi Kanada’daki kalış ve çalışma koşullarınızı belirleyen çalışma izninizi verecektir. Çalışma izninizde yapabileceğiniz iş türü, çalışabileceğiniz işveren, nerede ve ne kadar süreyle çalışabileceğiniz yer alacaktır.

Kanada’daki çalışma izninizi uzatmak isterseniz, bitiş tarihini kontrol ederek o tarihten en az 30 gün önce uzatma başvurusunda bulunabilirsiniz. Uzatma başvurusu yapabilmeniz için aşağıdaki sebeplerden birinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir:

 • Kanada’daki işiniz genişletildi, süresi uzatıldı veya değiştirilecek
 • Kanada’da başka bir iş teklifi aldınız
 • Kanada’da kalıcı olarak yaşamak ve çalışmak istiyorsunuz

Kanada çalışma izninizin süresi dolduysa ve uzatmak için başvuru yapamadıysanız, bazı durumlarda durumunuzu düzeltmek için yeniden başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için durumunuzu kaybettikten sonra 90 gün içinde başvuruda bulunmanız, konaklamanız için gereken şartları hala taşıyor olmanız, çalışma izni belgenizde belirtilen tüm koşulları yerine getiriyor olmanız ve gerekli tüm harçları ödeyerek başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yeni bir işverenle çalışmak için veya süresi bittiği için kaybettiğiniz işçi statünüzün yenilenmesi için bu yönteme başvurabilirsiniz. Başvurunuzda durumunuzla ilgili tüm ayrıntıları ve neden çalışma izninizde belirtilenden daha uzun bir süre Kanada’da kaldığınızı ayrıntılı bir şekilde açıklamanız gerekmektedir. Kanada göçmenlik yetkilileri başvurunuzun kabul edilip edilmeyeceğine karar verecektir. Başvurunuzla ilgili karar verilme aşaması süresince Kanada’da kalabilirsiniz ancak çalışmaya devam edemezsiniz.

Global Beceri Stratejisi

Global Beceri Stratejisi programı sayesinde iki haftalık bir işlem süreci sonrasında Kanada’daki geçici işinize hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Bunun için;

 • İşgücü Piyasası Etki Değerlendirmesi sürecinden muaf olmanız, seçtiğiniz işin Ulusal Mesleki Sınıflandırma sistemine göre tip 0 (yönetim) veya tip A (profesyonel) olması, çalışma izninin işverene özgü olması ve iş teklif eden işverenin bunun için işveren portalını kullanmış olması gerekmektedir.
 • Ya da, işvereninizin geçici yabancı çalışanlar programı kapsamında olumlu bir değerlendirme notu olması ve çalışma izni başvurunuzun işverene özgü olması gerekmektedir.

Kanada Sürekli Çalışma Vizesi

Vasıflı işçiler, Kanada ekonomisine sağlayabilecekleri katkıya göre değerlendirilerek, sürekli çalışma izni alabilir, kalıcı olarak Kanada’ya yerleşebilir ve Kanada’da çalışabilirler. Express Giriş yöntemini kullanarak bazı programlar kapsamında Kanada çalışma vizesi alabilirsiniz.

Daimi Kanada çalışma izni almak için programlar

 1. Federal Yetenekli İşçi Programı: Bu programa başvurabilmeniz için son 10 yıl içinde en az 1 yıllık nitelikli bir iş tecrübesi yaşamış olmanız, istenen yabancı dil seviyesine sahip olduğunuzu gösteren test sonuçlarına sahip olmanız, Kanada’da denkliği kabul edilen bir lise veya üniversite diplomasına sahip olmanız gerekmektedir. Federal Yetenekli İşçi Programına dahil olabilmeniz için toplam 100 puan eden 6 kriterden en az 67 puan almanız gerekmektedir. Bu kriterler İngilizce ve/veya Fransızca becerileri, eğitim, iş deneyimi, yaş, geçerli bir iş teklifi ve adapte olabilirliktir.
 2. Federal Yetenekli Ticaret Programı: Bu program çerçevesinde Kanada çalışma vizesine hak kazanabilmek için en az 1 yıllık tam zamanlı bir iş teklifi almış olmanız veya bölgesel veya ulusal seviyede verilmiş nitelikli ticaret sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca öngörülen yabancı dil bilgisi gereksinimlerini karşılayabildiğinizi gösteren sınav sonuçlarına, başvurmadan önceki beş yıl içinde nitelikli ve tam zamanlı olarak en az iki yıllık ticari deneyime ve Ulusal Mesleki Sınıflandırma sistemine göre nitelikli ticaret için gerekli olan tüm gereksinimlere sahip olmanız gerekir.
 3. Kanada Deneyimi Sınıflandırması: Bu programa yalnızca Kanada’da iş deneyimi sahibi olan kişiler başvurabilir. Bunun için uygun bir çalışma izni ile Kanada’da en az 12 aylık tam zamanlı bir iş deneyimine ve öngörülen yabancı dil gereksinimlerini karşıladığınızı gösteren sınav sonuçlarına sahip olmanız gerekir.

Bu programlarla ilgilenen ve Kanada’da sürekli çalışma izni almak isteyen kişiler ilk olarak şunları yapmalıdır:

 • Online olarak Express Giriş formunu doldurmalısınız.
 • Aday havuzuna girmek için gerekli şartları taşımalısınız.
 • Kanada’da çalışacağınız işveren tarafından bir iş teklifi hazırlanarak tarafınıza gönderilmelidir.

Başvuran tüm adaylar bir havuzda toplanarak değerlendirmeye alınmaktadır. Adayların, Kanada ekonomisine muhtemel olarak yapacakları katkı göz önünde bulundurularak bir sıralama yapılmaktadır. Geçerli bir iş teklifi sahibi olarak başvuru yapan adaylar, iş türüne göre 50 veya 200 puan daha kazanmaktadırlar. Bu durum şanslarını artırmaktadır. Sadece üst sıralarda yer almayı başaran adaylar sürekli ikamet ve çalışma izni için başvurmaya davet edilmektedir. Daveti alan adayların 90 gün içinde başvuru işlemlerini tamamlaması gerekmektedir. Sürekli ikamet ve çalışma izni başvuruları en fazla 6 ay içinde sonuçlandırılmaktadır.

Kanada Çalışma Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Kanada Çalışma vizesi başvuruları 13 haftada sonuçlanabilmektedir. Çalışma vize sonuçları detaylı araştırma yapıldığı için 6-7 ay ya da daha uzun sürelerde sonuçlanabilmektedir. Vize süreçlerinin normalden uzun sürmesi Kanada Büyükelçiliği’nin inisiyatifi altındadır.

Kanada Çalışma Vize Ücreti

Kanada Çalışma için vize hizmeti ve danışmanlık ücreti çalışma vizesinin türüne göre değişmektedir. Kanada Çalışma vizesi başvurunuz için güncel olan danışmanlık ve hizmet bedellerini öğrenmek istiyorsanız oturduğunuz yere en yakın Vize Merkezi ofisini arayarak ya da giderek bilgi alabilir, Çalışma vizesi için gerekli olan evrak listesini mail olarak size gönderilmesini talep edebilirsiniz. Ayrıca Kanada vize ücretleri sayfasını ziyaret ettiğiniz takdirde çalışma vizesi dışındaki diğer vize türlerine ait vize bedellerini listemizden ulaşabilirsiniz.

Kanada Çalışma Vize Harcı Ne Kadar Ve Nereye Yatırılır?

Kanada Çalışma vizesi başvurularınız için ödemeniz gereken Kanada Çalışma vize harcı ücreti 155 CAD, Kanada vize başvuru merkezine ödemeniz gereken parmak izi ücreti ise 85 CAD’dır.

Kanada Çalışma vizesi onayınız geldiğinde pasaportunuzu Kanada Büyükelçiliği’ne gönderebilmeniz için başvuru merkezine parmak izi verdiyseniz pasaportunuzu da aynı başvuru merkezine kargo ile göndermelisiniz. Kanada Büyükelçiliği pasaportunuza çalışma vizenizi yapıştırıp kargo ile adresinize göndermesi için pasaport başına toplam 632 TL ücreti ( Eğer parmak izi verdiğinizi gösteren sticker yok ise 932,50 TL ) , Başvuru Merkezine ait banka hesabına yatırıp, ödeme dekontunu ve Kanada Vize Başvuru Merkezinin size gönderdiği matbu talep formunu doldurup, aynı kargo ile göndermeniz gerekir.

Vize Uzmanımıza Muvafakat Formu doldurarak Vekâlet verirseniz pasaportunuzu teslim etme ve alma işlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştirebiliriz. Vekâlet ile birlikte önlü arkalı Kimlik fotokopinizi de eklemeniz gerekir.

Kanada Çalışma Vize Başvuru Formu

Kanada Çalışma vize başvurusu yapmak için iki farklı formu doldurmanız gerekir. Kanada Çalışma vize başvurularında Work permit formu ile birlikte aile bilgi formu da doldurulmalıdır. Kişisel bilgileriniz ve daha önce yaptığınız işler ile ilgili bilgiler bu forma yazılmalıdır. Formda girdiğiniz çalışma tarihleriniz SGK tescil ve hizmet dökümlerinizde tarihler ile aynı olmalıdır.

Kanada aile bilgi formu: sizin Türkiye’deki aile bağlarınız olup olmadığı hakkında bilgi almak için doldurulan bir formdur. Aile bilgi formunuza yazdığınız aile bireylerinin tüm bilgilerini doğru girilmesi gerekir. Harf yanlışlıkları varsa düzeltilmelidir aksi takdirde Kanada Çalışma vize başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

Hazırlamanız gereken iki Form da mutlaka bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulması gerekir. Formunuzu doldururken isminizi, soy isminizi, eğitim durumunuzu, pasaport bilgilerinizi, ailenizde bulunan kişilerin isimleri ve soy isimlerini, doğum tarihlerini, adresleri, mesleki bilgileri ve medeni durumunuz ile ilgili bilgileri eksiksiz girmeniz gerekir.

Kanada Çalışma İzni başvurusu için hazırlamanız gereken evraklar

1- İngilizce veya Fransızca olarak bir Çalışma İzni Başvurusu Formu

2- Geçerli bir pasaport

3- 35x45 mm biyometrik fotoğraf

4- İşvereninizden alınmış bir davet mektubu. Bu belgede;

 • Çalışacağınız Kanada şirketinin adı, şirketten iletişim kurulacak kişi, ofis adresi ve telefon
 • Pozisyonunuzu tanıtan bir iş tanımı
 • Şirket için çalışacağınız süre, muhtemel maaş ve taşınma veya barınma tazminatı gibi yan hakların niteliği bulunmalıdır.

5- Gerekli durumlarda Emek Piyasası Görüşü, iş teklifi HRSDC onay şartından muaf değilse, bu onayın bir kopyası (işvereniniz tarafından gönderilmeli)

6- İmzalanmış bir iş sözleşmesi

7- Size teklif edilen iş için gerekli vasıfları taşıdığınızı kanıtlayan öğrenim veya mesleki belgeler

8- Önceki işverenlerinizden referans mektupları

KANADA ÇALIŞMA VİZESİ BAŞVURUSU İÇİN ÖNCELİKLE AŞAĞIDA YER ALAN FORMU DOLDURMALISINIZ!

Çalışma izni başvuru şartı

Kanada ile ilgili sizden gelen sorular

7 sorudan en popüler 7 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Kanada Çalışma Vizesine Başvuru Yapmak İçin Şirketi Buluyor Musunuz?
  O. A, 21 Nis 2022, 12:25

  Merhabalar, Kanada çalışma vizesine başvuru yapmak için çalışacağımız şirketi buluyor musunuz? Yoksa bizim mi bulmamız gerekiyor? Bu konuda yardımcı olabilecek şirket biliyor musunuz? Detaylı bilgi verirseniz sevinirim. İyi Çalışmalar

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Çalışma Vizesi
  P. Düzenli, 13 Mar 2020, 14:40

  Kanada çalışma vizesi almak için ne yapmam gerekir? Çalışma izni olmadan Kanada’ya gidip çalışabilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada İş Arama Vizesi
  B. sönmez, 21 Şub 2020, 01:40

  Merhaba İngiliz dili ve edebiyatı mezunuyum. 4 yıllık eğitimimi Pakistan da tamamladım. Eğitimim dili tamamen İngilizce olan bir üniversitede iki yıldır turizm de çalışıyorum iki yıllık iş tecrübem var. Kanada için nasıl vize alabilirim? Kanada İş arama vizesi almak mümkün mü yoksa illa bir işveren den teklif alıp mı vize için başvurabilirim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada İş Vizesi
  N. Taslan, 12 Şub 2020, 12:20

  Ben çalışmak için Kanada’ya gitmek istiyorum. Kanada iş vizesi için bana yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?
  P.E.M, 10 Eyl 2019, 14:31

  Kanada Çalışma Vizesi Nasıl Alınır? Kaç çeşit vize türü var? Başvurumun uygun olması için hangi kriterlere sahip olmam gerekir? Bu konularda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Saygılarımla.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vize Başvuru Sonrasında Oluşan Evlilik Ve Soyadı Değişikliği
  Y.Z, 15 Eki 2018, 23:51

  Merhaba, ben ve erkek arkadaşım çalışma izni ile Kanada’ya gideceğiz ama gitmeden önce evleneceğiz. Ama vize bilet ve pasaport ta Benim eski soyadım ve bekar olduğum yazacak. Bu sorun olur mu? Kanada Vize Başvuru Sonrasında Oluşan Evlilik Ve Soyadı Değişikliği bilgisi alabilir miyim? Bileği vizeyi önceden halledip gitmeden evleneceğiz. Giderken bir problem yaşar mıyız?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada’da çalışma vizesi nasıl alabilirim?
  A. K., 05 May 2018, 18:58

  İyi günler. Aydın'ın Nazilli ilçesinde yaşıyorum. Endüstri Meslek Lisesi Metal İşleri Bölümü’nden mezun oldum. İş yeri açma belgesine sahibim. Evliyim ve yakında bir çocuğum olacak. Eşim de gıda teknikerliği bölümü mezunu. Yeteneklerimizi Kanada'da daha iyi ifade edebileceğimizi düşünüyorum. Kanada’da çalışma vizesi nasıl alabilirim? Konuyla ilgili olarak yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Kanada için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp