Kanada Vize Reddi

Kanada Vize Reddi

Kanada vize reddi nedenlerini açıklamadan önce Kanada vize başvurularında ret cevabı almamak için sizleri Kanada vize uzmanlarımızla görüşmenizi önermekteyiz. Böylece ilk başvurunuzda kabul edilme olasılığınız artacaktır. Kanada vize uzmanlarımıza ulaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Kanada Vize Ret Nedenleri

Kanada vize başvurularında bazen ret cevabı ile karşılaşılmaktadır. Başvuruya verilen ret cevaplarının bir çok sebebi olabilmektedir. Sizlere başvurularda verilen ret nedenlerini maddeler halinde açıklayalım.

Purpose of Visit (Ziyaret Amacı)

Kanada vize başvurularında en sık karşılaşılan vize reddi olarak bilinmektedir. Genellikle Kanada vizesi hakkında bilgisi olmayan kişilerin gerçekleştirdiği başvurularda ortaya çıkmaktadır. Kişinin hangi sebeple Kanada’ya seyahat ettiğini açık bir dilde, kanıtlanabilir şekilde olması gerekmektedir.

Travel History (Seyahat Geçmişi)

Kanada’ya seyahat öncesinde kişi herhangi bir ülkeye ziyaret gerçekleştirmemişse, Kanada Konsolosluğu kişinin Kanada’da yasal olmayan yollarla kalacağına inandığı için kişinin vize başvurusunu reddetmektedir. 

Financial Reasons (Ekonomik Sebepler)

Kanada’ya gerçekleştireceğiniz seyahat giderlerini karşılayacağınızı kanıtlayamama durumunda vize reddi ile karşılaşabilirsiniz. Aynı şekilde açıklamasını yapamayacağınız yüklü tutarların hesabınızda görülmesi de vize reddi ile karşılaşabileceğiniz bir durum olarak ortaya çıkmaktadır.

Kanada Vize Reddi Alanların Yeniden Başvuru Yapması

Kanada vize reddi ile karşılaşılması durumunda yapılması gerekenler, Kanada vize uzmanlarımızla ret kağıdının detaylı bir şekilde incelenmesi ve analiz edilmesidir. Yapılan analiz sonucunda vize ret sebeplerinin nedenleri iyi bir şekilde belirlenmeli ve bu sebepler ortadan kaldırılmalıdır. Kanada vize başvurunuzda yapılan hataların aynısını tekrar etmemek önemlidir. Bu sebeple Kanada vize başvurunuzu Vize Merkezi’nin Kanada vize uzmanlarımız tarafından yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Kanada vize uzmanlarımıza [email protected] adresi üzerinden mail yoluyla ya da iletişim numaralarımızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Kanada vizesi için en yakın şubemizi arayınız

Kanada ile ilgili sizden gelen sorular

8 sorudan en popüler 8 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Kanada Vizesi Reddi
  A.S., 18 Ara 2020, 09:41

  Merhabalar, Kanada vizesi reddi konusunda bilgi alabilir miyim? Kanada vizesine başvuru yapmıştım. Başvurumun onaylanmadığını belirten bir mail aldım. Ret mektubunda yazandan anladığım kadarıyla yurtdışına daha önce hiç çıkmadığım ve finansal durumumdan dolayı ret aldığımı belirtmiş. Bu aşamada tekrar başvuru yapabilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vizesi Ret İtirazı
  M.L., 10 Haz 2020, 16:57

  Merhabalar, Kanada vizesi ret itirazı yapabilir miyiz? Emekliyim aynı zamanda Özel bir hastanede doktor olarak çalışıyorum. Neden ret aldığımı anlayamadım. Kanada Büyükelçiliği hangi durumlarda ret veriyor? Bu konu hakkında detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim. İyi Günler dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada vize reddi alırsam ne yapmam gerekir?
  C. Veziroğlu, 10 Mar 2020, 11:34

  Başvurumu kendim yapmak istiyorum ama bir yanlışlıkta Kanada vize reddi alırsam ne yapmam gerekir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vize Reddinden Sonra Tekrar Başvuru
  T. Gezer, 06 Mar 2020, 15:49

  Merhaba. Geçen ay yaptığım başvuru ret aldı. Kanada vize reddinden sonra tekrar başvuru yapabilir miyim ve yapmak ne için ne kadar süre geçmesi gerekir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vize Reddi Hakkında Sık Sorulan Sorular
  Vize Merkezi, 03 Tem 2019, 14:30

  Kanada Vize Reddi Hakkında Sık Sorulan Sorular

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada vize reddi
  E.K., 10 Ara 2018, 18:20

  Kanada vizesinde red aldım . Red mektubunda neden red aldığımı anlayamadım? Yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vize Reddi Aldım
  F.D, 26 Eki 2018, 16:36

  Montreal’da bulunan McGill Üniversitesi’nde eğitim almak için Kanada’ya gitmek istiyordum. Büyükelçilik başvuruma onay vermedi. Kanada vize reddi aldım sebebim ne olabilir? Kanada Büyükelçiliği’nin bana göndermiş olduğu ret sebebini gösteren maili çok detaylı olmadığı için anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • itiraz edildiğinde tekrar bir ücret ödemem gerekiyor mu?
  B.D., 28 Kas 2016, 12:57

  Merhaba, Amerika ve İngiltere vizem olmasına rağmen kanada ret verdi.pasaportum ve fotoğrafım haricinde ekstra evrak vermemiştim şimdi ise itiraz dilekçesi ve yanında destekleyici belgelerle 3 ay içinde itiraz etmeyi düşünüyorum.sizce sonuç ne olur? şuan kanada itirazları kaldırmış diye duydum doğru mu? bir de itiraz edildiğinde tekrar bir ücret ödemem gerekiyor mu? yardımınızı rica ederim teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Kanada için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp