Kayseri

Telefon

+90 (850) 460 15 46

Kanada Vize Merkezi, Kayseri

Kanada Vize Merkezi, Kayseri ofisimize hoş geldiniz.

Kayseri’de ikamet eden ve Kanada vizesi başvurusu yapmak isteyenler, Vize Merkezi Kayseri şubemize şahsen gelerek, telefon numaralarımızdan arayarak ya da mail adreslerimizden yazışarak, bilgi alabilmekte ve tüm vize işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Bu sayfamızda yer alan bilgileri çok iyi okumalı ve daha sonra Kanada vizesi başvurunuz için Vize Merkezi Kayseri şubemizi aramalısınız. İsterseniz web sitemizde Kanada vizesi sayfamızda başvuru hakkında tüm bilgilerimiz yer almaktadır. Kanada vize uzmanlarımız bizzat ofisimize geldiğinizde ya da aradığınızda sizinle derhal ilgilenecek ve başvurunuzu en kısa zamanda işleme alacaklardır.

Daha detayı bilgi almak için Vize Merkezi Kayseri şubesi telefon numaralarımızı arayarak veya [email protected] adresine mail atarak vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Kanada vizenizi Vize Merkezi Kayseri şubesinden almak isteyenlerin bilmesi gerekenler:

  1. Adım: Kayseri’den Kanada vizesi başvurunuzu yapmak istiyorsanız, Vize Merkezi Kayseri şubemizi arayarak başvurunuzda gerekli olan belgeleri talep edebilirsiniz. Bu görüşme sonrasında sizin iletişim bilgilerinize, Kanada vizesi ile ilgili genel bir bilgilendirmenin ve gerekli evrak listesinin yer aldığı bir mail iletilecektir.
  2. Adım: Bu mail size ulaştıktan sonra sizden istenilen tüm belgeleri eksiksiz olarak hazırlamalısınız.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz belgeleri dilerseniz kurye ya da kargo yoluyla Vize Merkezi Kayseri şubemize göndermelisiniz. İsterseniz randevu almanıza gerek olmadan şahsen ofisimize uğrayıp, belgelerinizi teslim edebilirsiniz.
  4. Adım: Evraklarınızı vize uzmanlarımız teslim aldıktan sonra Vize Merkezi Kayseri şubemiz tarafından Kanada vizesi işlemlerinize hemen başlayacaktır. Bu süreçte dilediğiniz zaman bizi arayıp, Kanada vize uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
  5. Adım: Kanada vizesi işlemleriniz sona erdiğinde, isteğinize bağlı olarak pasaportunuz, talep ettiğiniz adrese kargo yoluyla gönderilecektir. İsterseniz, Kayseri Vize Merkezi ofisimize şahsen ziyaret edebilir ve pasaportunuzu elden de teslim alabilirsiniz.

Kanada vizesi başvurusu yapmak üzere Kayseri şubemizi ziyaret edecek kişilerin dikkatine

Kanada vizesi Kayseri şube ofisimizden vize başvurusu yapmak istiyorsanız, çalışma saatleri içinde şubemize gelebilir, randevu almadan vize uzmanlarımızla görüşebilirsiniz. Amasya, Artvin, Adıyaman, Ağrı, Çankırı, Kırşehir, Giresun, Rize, Ordu, Trabzon, Kars, Kastamonu, Çorum, Yozgat, Bilecik, Kütahya, Nevşehir, Sivas, Niğde, Tokat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt gibi illerden Kanada Vizesi başvurusu yapmak için Kayseri şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Vize Merkezi – Kayseri Şubesi Çalışma Saatleri:

Hafta içi: 08.30 - 18.30 saatlerinde

Cumartesi: 10.00 - 14.00 saatlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Kanada Vizesi için gerekli evraklar

Vize Merkezi web sitesinde bulunan Kanada sayfasından, başvurmak istediğiniz vize türüne uygun evrak listesine ulaşabilirsiniz. Yine de en güncel ve mesleğinize göre hazırlamanız gereken evrak listesi için Kanada vize uzmanlarımızdan mail talep edebilirsiniz.

Dikkat! Mail yoluyla aldığınız mesleğinize uygun evrak listesini mutlaka eksiksiz ve doğru olarak tamamladığınızdan emin olmak için vize uzmanlarımızla irtibatta olmalısınız. Bu durum Kanada vizesi başvurunuzun reddedilmemesi için çok önemlidir. Kanada vizesi Kayseri şube ofisimize, ilettiğiniz evraklarınız içerik açısından Kanada Büyükelçiliğinin istediği gibi olup olmadığı, mutlaka kontrol edilmelidir. Herhangi bir eksiklik ya da hata olması durumunda Kanada vize uzmanlarımız sizden eksik olan evrakları tamamlamanızı veya doğru olan evrakları ulaştırmanızı talep edeceklerdir. Kanada Büyükelçiliği’nin sunmuş olduğunuz evrakların dışında, ek evrak isteme hakkı her zaman saklıdır. Böyle bir durumda vizenizin istediğiniz doğrultuda onay alması için Büyükelçiliğin istediği evrakları mutlaka temin etmek zorundasınız.

Kanada Vizesi başvurularını Vize Merkezi Kayseri şubesi aracılığı ile yapanların dikkat etmesi gereken hususlar

  • Kayseri’den Kanada vizesi başvurularınızda parmak izi vermek ve dosyalarınızı teslim edeceğiniz randevu tarihi ile seyahat edeceğiniz tarih arasında uygun bir zaman aralığı olmalıdır. Seyahat tarihinize çok kısa bir zaman kala başvuru yapmanız uygun olmayacaktır. Seyahatinize en az 45 gün kala randevunuz alınmış olmalıdır.
  • Kanada Büyükelçiliği’nin tatil olduğu dönemler veya yılın başvuru yoğunluğu olduğu dönemleri göze alınarak ve bu dönemlerde oluşabilecek yoğunluk nedeniyle vizenizin gecikebileceğini hesap ederek başvuru yapmalısınız.
  • Daha önceden aldığınız Amerika ya da Kanada vizeniz varsa, süresi bitmiş veya eski pasaportunuzda kalmış olsa da bunu başvuru sırasında mutlaka bildiriniz. Bu durumda hem Kanada vizesi almanız hem kolay hem de daha hızlı vize almanızı sağlayacaktır.
  • Kayseri Kanada vizesi için yaptığınız başvurunun istediğiniz doğrultuda onaylanması için tüm evrakları eksiksiz ve hatasız olarak hazırlamalısınız. Bunun için size mail olarak gönderdiğimiz evrak listesini dikkatli olarak inceleyip, eksiksiz temin etmelisiniz. Herhangi bir yanlış bilgi ya da belge, Kanada Büyükelçiliği tarafından başvurunuzun reddedilmesine sebep olacaktır.
  • Kayseri Kanada vizesi başvurunuz için satın alınmış otel veya uçak biletine gerek yoktur. Büyükelçilik, vizeniz onaylanmadan, herhangi bir satın alınmış otel rezervasyonu veya uçak bileti almamanız konusunda özellikle uyarmaktadır.

Kanada Konsolosluğu vize işlemleri süresince sizinle iletişime geçebilir.

Vize Merkezi Kayseri şubesindeki vize uzmanlarımıza bildirdiğiniz iletişim bilgilerinizin güncel ve ulaşılabilir olmasına dikkat edin! Kanada Büyükelçiliği, vize işlemleri süresince ek belge ya da mülakat talep etmek için size ulaşmak isteyebilir. Kanada vizesi başvurularınızda olağanüstü bir durum olmadığı takdirde herhangi bir mülakat olmadan tüm işlemleriniz tamamlanmaktadır fakat Kanada Büyükelçiliği’nin ek evrak talep etme veya mülakata davet etme hakkı her zaman saklıdır. Sizden böyle bir şey talep edildiği takdirde, Vize Merkezi Kayseri şubesindeki vize uzmanlarımıza durumu bildiriniz.

Kanada vizesi kaç günde çıkar?

Kanada Vize Merkezi, Kayseri ofisimiz aracılığı ile yaptığınız Kanada vizesi başvuru işlemleri randevu sonrası 3 hafta sürmektedir. Büyükelçiliğin yoğunluğuna bağlı olarak 11-15 gün arasında genellikle pasaportunuzu Başvuru Merkezine göndermektedirler. Büyükelçilik sizden eğer ek evrak talep ederse ya da bir mülakata davet ederse bu süre uzamaktadır. Daha önce almış olduğunuz bir Amerika veya Kanada vizeniz varsa Kanada vizeniz 5 iş günü içinde çıkabilmektedir. Yabancı uyruklu kişilerin başvuruları araştırmaya girebildiğinden dolayı normal süreden daha uzun sürebilmektedir.

Kanada Vize Merkezi, Kayseri

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.