Kanada Vize Ücretleri

Kanada Kuzey Amerika'nın en kuzeyinde yer alan, yüz ölçümü ile dünyanın en büyük ikinci ülkesi durumundadır. Doğal güzellikleri ile her ay binlerce kişi Kanada'yı seyahat etmektedir. Kanada'ya seyahat etmeyi düşünen kişilerin vize alabilmeleri için öncelikle vize harçlarını yatırması gerekmektedir. Kanada vize ücretleri, başvuracağınız vizenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Size uygun olan Kanada vize türünü  +90 (212) 970 05 63 numaralı telefonumuzu arayarak Kanada vize uzmanımızdan öğrenebilirsiniz.

Kanada vize ücretleri daha önce Kanada Ankara Büyükelçiliği banka hesabına yatırılmaktaydı fakat Kanada Ankara Büyükelçiliği bu işlemi 2017 yılında yapılan değişiklik ile online olarak tahsil etmektedir. 

Kanada Vize İşlem Ücretleri 2018

Vize Türü Harç Bedeli Biyometrik İşlem Kayıt Bedeli Danışmanlık Hizmet Bedeli

Kısa süreli göçmen olmayan vize başvurularında

  • Turistik Vize
  • Ticari Vize
  • Aile Ziyareti Vizesi
  • Kısa Süreli Dil Okulu Vizesi
100 CAD 85 CAD 86 USD

Uzun süreli eğitim vize başvurularında

150 CAD 85 CAD 99 USD

 

2019 yılı Kanada vize ücreti hakkında detaylı bilgi ve güncel indirimlerden yararlanmak için Kanada vize uzmanımızı 0212 970 05 63ücretsiz arayabilirsiniz.

Sizlerde Kanada seyahati planlıyor ve Kanada vize başvurusunda bulunmayı düşünüyorsanız, Kanada vizesi için gerekli evraklar sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Vize başvurularında Kanada vize uzmanlarımızdan alacağınız yardım ile başvuru şansınızı arttırın.

**CAD ( Kanada Doları)

 

Yükleniyor...
Telefon