Kanada Vize Ücretleri

Kanada Vize Ücretleri

Kanada Kuzey Amerika'nın en kuzeyinde yer alan, yüz ölçümü ile dünyanın en büyük ikinci ülkesi durumundadır. Doğal güzellikleri ile her ay binlerce kişi Kanada'yı seyahat etmektedir. Kanada'ya seyahat etmeyi düşünen kişilerin vize alabilmeleri için öncelikle vize harçlarını yatırması gerekmektedir. Kanada vize ücretleri, başvuracağınız vizenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Size uygun olan Kanada vize türünü iletişim numaralarımızı arayarak Kanada vize uzmanımızdan öğrenebilirsiniz.

Kanada vize ücretleri daha önce Kanada Ankara Büyükelçiliği banka hesabına yatırılmaktaydı fakat Kanada Ankara Büyükelçiliği bu işlemi 2017 yılında yapılan değişiklik ile online olarak tahsil etmektedir.

Kanada Vize İşlem Ücretleri 2024

Vize TürüHarç BedeliBiyometrik İşlem Kayıt Bedeli
Kısa süreli göçmen olmayan vize başvurularında
 • Turistik Vize
 • Ticari Vize
 • Aile Ziyareti Vizesi
 • Kısa Süreli Dil Okulu Vizesi
100 CAD85 CAD
Uzun süreli eğitim vize başvurularında150 CAD85 CAD
Çalışma izni başvurusu155 CAD85 CAD

Kanada Büyükelçiliği Kanada vizeniz olumlu sonuçlandığında Pasaportlarınıza vizeyi basıp, teslim etmede, Covid 19 salgını nedeniyle değişiklik yapmıştır: Kanada Büyükelçiliği vize sonucunuz belli olduğunda vizeniz onaylandığına dair pasaport talep mektubu (passport request letter) gönderiyor. Vize onay mektubu geldiğinde, hangi Kanada Vize Başvuru Merkezinden parmak izi verdiyseniz pasaportunuzu oraya kargo yapmanız gerekiyor. Pasaportları kargo ile göndermeden önce Kanada Büyükelçiliğinin vizenizi pasaporta yapıştırıp kargo ile adresinize göndermesi için pasaport başına toplam 632 TL ücreti ( Eğer parmak izi verildiğini gösteren sticker yok ise 932,50 TL) , Kanada Vize Başvuru Merkezinin Garanti Bankası hesabına yatırıp, ödeme dekontunu ve Başvuru Merkezinin sizin adres bilginizi öğrenmek için gönderdiği formu doldurup, aynı kargo ile göndermeniz gerekiyor. Bu konuda Vize Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktadır.

Vize Uzmanımıza Muvafakat Formu doldurarak Vekâlet verirseniz pasaportunuzu teslim etme ve alma işlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştirebiliriz. Vekâlet ile birlikte önlü arkalı Kimlik fotokopinizi de eklemeniz gerekir.

**CAD ( Kanada Doları)

Kanada Vizesi Danışmanlık Bedeli 2024

Kanada vizesi başvurularında 20 yıllık deneyimi ile sizlere hizmet veren Vize Merkezi her bir kişinin yapacağı göçmen olmayan vize türleri için başvurularda 120 $ danışmanlık bedeli almaktadır.

2024 yılı Kanada vize ücreti hakkında detaylı bilgi ve güncel indirimlerden yararlanmak için Kanada vize uzmanımızı iletişim numaralarımız ile ücretsiz arayabilirsiniz.

Sizlerde Kanada seyahati planlıyor ve Kanada vize başvurusunda bulunmayı düşünüyorsanız, Kanada vizesi için gerekli evraklar sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Vize başvurularında Kanada vize uzmanlarımızdan alacağınız yardım ile başvuru şansınızı arttırın.

Vize TürüDanışmanlık Hizmet Bedeli
Kısa süreli göçmen olmayan vize başvurularında120 USD
Turistik Vize120 USD
Ticari Vize120 USD
Aile Ziyareti Vizesi120 USD
Kısa Süreli Dil Okulu Vizesi120 USD
Uzun süreli eğitim vize başvurularında125 USD
Çalışma izni başvurusu750 USD

Bu danışmanlık bedelinin kapsadığı hizmetler;

Kişiye Özel Evrak Listesi Gönderimi; Başvuran kişinin statü, meslek grubu ve seyahat amacına göre evrak listesinin düzenlenmesi ve müşteriye ulaştırılmasıdır. Konsolosluk tarafından belirlenmiş her seyahat amacına ve meslek grubuna ayrı olarak bir evrak listesi vardır. Bu evrak listesinin güncel olması ve doğru bir şekilde hazırlanması vize başvurunuzun doğru bir şekilde yapılmasına olanak sağlar.

Telefonda Sınırsız Destek Hizmeti; Gerekli evrak listesinin hazırlanma sürecinde evrakların doğru anlaşılması, hazırlık sürecinde ara bilgilendirmeler, nereden temin edilmesi gerektiğinin net bilinmesi, her belgenin muadili var ise bununla alakalı bilgilendirmeler yapılması hizmetidir. Bu süreçte dilekçelerde nelere dikkat edilmesi gerektiği, banka hesaplarının detayları, otel/uçak rezervasyonlarının ne şekilde olması gerektiği, sigorta ile alakalı sorular, e-devlet üzerinden alınacak belgelerin içerik ve detayları gibi birçok konu hakkında akıllarda soru işaretleri oluşmaktadır. Bundan dolayı bir başvuru sürecinde müşteri ile ülke uzmanlarımız arasında ortalama 45-60 dakika arasında 7-8 adet görüşme yapılmaktadır.

Vize Uzmanıyla Ön Başvuru Hizmeti; Evrak listeniz size ulaştıktan sonra evraklarınızı ofisimize getirebilir, ülke uzmanlarımız ile yüz yüze görüşerek süreç hakkında tüm detayları görüşebilirsiniz. Evraklarınız kontrol edilirken siz VIP bir ortamda çay/kahve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Evrakların uyumlu olup olmadığı, başvurunun yapılıp yapılamayacağının ekspertizinin yapılması, başvuru yapılıp yapılmayacağının kararının verilmesi hizmetidir. Eğer başvuru yapılmaya uygun değil ise danışmanlık bedeli olarak sadece 100 ₺ ödenir.

Başvuru Dosyanızın Hazırlanması Hizmeti; Evraklarınızın hazırlanması ve formlarınızın doldurulması sonrası başvuru dosyanız konsolosluğun istediği sırada doğru bir şekilde hazırlanmalıdır. Dosyanız sizin konsolosluğa karsı en büyük referansınızdır. Vize başvuru formlarınızın doldurulması ileri düzey İngilizce bilgisine sahip ülke uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Online olarak 37 soruluk formunuz doğru bilgilerle eksiksiz bir şekilde doldurulur. Dosyanızın anlaşılır bir şekilde sıralanması, finansal ve kişisel bilgilerinizin ayrıştırılması, çalışma belgelerinizin doğru bir şekilde hazırlanması, seyahat belgeleri ile rezervasyonlarınızın doğru bir şekilde dosyaya konulması ile en güncel ve eksiksiz bir şekilde dosyanızın başvuruya hazır hale getirilmesi uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Randevu Alma Hizmeti; Vize mülakatınız için size uygun en yakın tarih için randevu oluşturma hizmetidir. Dönemsel olarak yoğunluklar göz önünde bulundurularak size en uygun randevu tarihi ülke uzmanlarımız tarafından sistemden takip edilir ve randevunuz oluşturulur.

Fotokopi ve Çıktı Alma Hizmeti; Kişisel evraklarınızın orijinallerini teslim etmek istemez ve randevu tarihinde başvuruda yanınızda getirmek isterseniz formlarınızın doldurulabilmesi için fotokopilerini bırakabilirsiniz. Ayrıca başvuru dosyanızda olması gereken kimlik- pasaport fotokopileriniz ve eski vizelerinizin görüntüsü gibi fotokopi hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca e-devlet üzerinden alacağınız belgeleri de yine aynı şekilde ofisimizden yazdırabilirsiniz.

EK HİZMETLERİMİZ

HizmetHizmet Bedeli
Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti20 €
İngilizce Motivasyon Mektubu300 ₺
Karşılama Hizmeti50 $
Vize Kapınızda Hizmeti100 $
Vize- Pasaport Kurye Hizmeti100 ₺

Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti; Kanada seyahatlerinizde zorunlu bir hizmet olmamakla birlikte başınıza gelebilecek her türlü sağlık durumlarında kullanabileceğiniz …… TL/USD teminatlı seyahat sağlık sigortasını kurumumuzdan 20 Euro karşılığında temin edebilirsiniz. Sigorta bedeli tercih edeceğiniz teminat kapsamına ve süreye göre değişiklik gösterebilir. Kurumumuzdan yapılan seyahat sağlık sigortası kapsamı ve teminatları için tıklayınız.

İngilizce Motivasyon Mektubu; Vize başvuru sürecinde dilekçe en önemli unsurlardan biridir. Gitme amacınızın doğru ve etkili bir şekilde anlatılması, geri döneceğinize dair ispatlarınızın olması, mali ve ailevi durumunuzu net bir şekilde ifade etmeniz başvurunuzun değerlendirme sürecini etkilemektedir. Konsolosluğa hitaben etkili İngilizce dilekçenizin editörlerimiz tarafından yazılmasını isterseniz 300 ₺ olarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Editörlerimiz tarafından durumunuzun açıklanacağı, 7 paragraflık bir dilekçe yazılarak başvurunuzun olumsuz sonuçlanma olasılığını en aza indirgiyoruz.

Karşılama Hizmeti; Randevu tarihinizde mülakatınız öncesi ülke uzmanımız sizi konsolosluk binası önünde karşılayacağı hizmettir. Mülakat konsolosluk yetkililerine kendinizi ve seyahat amacınızı anlatacağınız, size sorulan sorulara doğru ve başvurunuza uygun bir şekilde cevap vermeniz gereken bir süreçtir. Bu süreci en sağlıklı ve stressiz bir şekilde atlatabilmeniz için uzmanımız sizi konsolosluk kapısında karşılar, sorulacak sorularla alakalı olarak sizi mülakata hazır hale getirir ve kedinizi doğru anlatmanız adına püf noktaları size iletir. Bu hizmetimizin karşılığı 30 $ olarak ücretlendirilir.

Vize Kapınızda Hizmeti; Çok yoğunsunuz, başvuru evraklarını bize iletme, formlarla alakalı detaylı görüşme yapmak için dahi zaman bulamıyorsanız, kişisel evraklarınızı kuryeye teslim etmek istemiyorsanız veya evraklarınızın güvenlik nedeniyle dışarı çıkmasını istemiyorsanız ülke uzmanlarımız adresinize gelerek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Evraklarınızın kontrolü, başvuru formunuzun doldurulması, dosyanızın hazırlanması, randevunuzun alınması hizmetlerinin tamamını sizinle birlikte gerçekleştirmektedir. Bu hizmetimizden 100 $ ücret ödeyerek faydalanabilirsiniz.

Vize- Pasaport Kurye Hizmeti; Adresinizden evraklarınızın alınması, size gönderilen belge ya da evrakların teslimi hizmetidir. Gelecek olan kişi vize danışmanı ya da ülke uzmanı olmamakla birlikte sadece evraklarınızın güvenli bir şekilde size ulaştırılması ya da sizden teslim alması konusunda sorumludur. Vize başvuru süreciyle alakalı herhangi bir yorumda bulunamaz. Talep ettiğiniz gün için kuryenin uygun olduğu saat aralığında aynı gün teslimatlar gerçekleştirilir. Vize –pasaport kurye hizmeti İstanbul / Şişli ofisimizden 20 KM civarındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Bu mesafedeki kurye hizmeti 100 ₺ şeklinde ücretlendirilir.

Kanada Vize Reddi Kabus Olmasın

Kanada ile ilgili sizden gelen sorular

13 sorudan en popüler 13 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Kanada Turistik Vize Ücreti
  n. m, 06 Ara 2023, 17:57

  Kanada turistik vize ücreti değişti mi? Şu anda başvuru yapmak istesem ne kadar ödeme yapmam gerekir? Harcı ve parmak izi bedelini online olarak mı ödüyoruz? Ödemeyi biz size ödeme yapsak yapmamız gereken ödemeleri bizim adımıza siz yapabiliyor musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vizesi Kaç Para?
  l.Ş., 17 Ara 2020, 17:15

  Merhabalar, Kanada vizesi kaç para? Kanada Büyükelçiliği ve Parmak izi ödememi nereye yapmam gerekiyor? Kanada başvuru merkezine ekstra ödeme yapmamız gerekiyor mu? Siz ne kadar danışmanlık ücreti alıyorsunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vize Fiyatları 2021
  G.L., 15 Ara 2020, 13:32

  Merhabalar, Kanada vize fiyatları 2021 yılında ne kadar oldu? Kanada vize türlerine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor mu? Parmak izi vermek için ayrıca ücret ödüyor muyuz? Sizin danışmanlık ve diğer hizmetlerinizin fiyatı nedir? Detaylı bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vize Ücreti 2021
  H.N., 14 Ara 2020, 17:55

  Merhabalar, Kanada vize ücreti 2021 yılında ne kadar olacak? Sadece Kanada Büyükelçiliği’ne mi ödeme yapacağım, Parmak izi için ödeme alıyorlar mı? Siz ne kadar danışmanlık ücreti alıyorsunuz? Vize işlemlerimi sizin aracılığınız ile yapmak istiyorum. Danışmanlık hizmetlerinizin içeriğini öğrenebilir miyim? Vize ücretleri konusunda detaylı bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Ticari Vize Ücreti
  M.L, 08 Haz 2020, 15:58

  Kanada ticari vize ücreti toplam ne kadar ödememiz gerekir? Kanada’da irtibatta olduğumuz şirketten davetiye geldi. Ticari vize almak için gerekli evrakları da hazırladım. İnternette detaylı arama yaptım en iyi hazırlanmış ve bilgi bakımından zengin sizin sitenizdi eğer uygun fiyat verirseniz sizinle çalışmak istiyorum. Detaylı bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Turist Vizesi Ücreti
  A.L., 08 Haz 2020, 13:23

  Merhabalar, Kanada turist vizesi ücreti ne kadar ödemem gerekiyor? Daha önce parmak izi verme zorunluluğu yoktu sadece Kanada Büyükelçiliği harcını Garanti Bankası’na yatırıyorduk. Şimdi ödemeyi nasıl yapabiliriz? Parmak izi için ayrıca ücret ödeyecek miyiz? Randevu alma konusunda siz yardımcı oluyor musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vizesi 10 Yıllık Vize Ücreti
  D. Vatansever, 13 Mar 2020, 15:37

  Merhaba, Kanada vizesi 10 yıllık vize ücreti ne kadardır?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vize Başvuru Ücreti
  S. Sarıtaş, 14 Şub 2020, 10:12

  Merhaba, sorum şu şekilde: Kanada vize başvuru ücreti içinde neler var? Bu ücrete ek olarak başka ücretler var mıdır? 2020 yılında vize ücretleri değişti mi? Parmak izi bedeli ne kadar ödememiz gerekiyor?Detaylı bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vize Ücreti
  M. Aycan, 13 Şub 2020, 11:28

  Merhaba, Kanada vize ücreti 2020 yılı için değişti mi? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vize Ücreti Nereye Yatırılır?
  M.V, 12 Eyl 2019, 11:25

  Kanada Vize Ücreti Nereye Yatırılır?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada Vize Ücreti Ne Kadar?
  i.m.p, 25 Şub 2019, 21:01

  Kanada Vize Ücreti Ne Kadar? bu konuda bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kanada vize ücretleri 2019
  O. K., 19 Ara 2018, 00:26

  Kanada vize ücretleri 2019 için bilgi verebilir misiniz? Ailece eşim ben ve biri 2 biri bir yaşından küçük çocuklarla yazın düğün için gitmeyi düşünüyoruz vize ücreti kişi başımı çocuklara da vize ücreti var mı?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Parmak izi randevu ücreti var mı?
  Y.L., 10 Ara 2018, 17:54

  Merhaba Kanada'ya Ocak ayında eşim ve ben gitmek istiyoruz. Parmak izi vermemiz gerekiyor mu? Parmak izi randevu ücreti nedir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Kanada için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp