Trabzon

Telefon

+90 (850) 460 17 82

Kanada Vize Merkezi, Trabzon

Trabzon Vize Merkezi

Kanada Vize Merkezi Trabzon ofisimize hoş geldiniz.

Bu sayfa özellikle Trabzon’da oturan ve Kanada vizesi başvurularını Vize Merkezi Trabzon şubesinden yapmak isteyenler için hazırlanmıştır. Kanada Vizesi başvurunuzun daha kolay yapabilmek amacıyla sayfadaki bilgileri okumanızı tavsiye ediyoruz. Kanada vize başvurunuzu nasıl yapabileceğiniz hakkında genel bilgiler, çalışma statünüze uygun evrak listesi ve başvuru aşamaları ile ilgili her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Trabzon Vize Merkezi aracılığı ile Kanada vizesi için başvuru işlemi gerçekleştirmek isteyenler, randevu almanıza gerek olmadan Trabzon şube ofisimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Kanada vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için şubemizi ziyaret etmek zorunda değilsiniz. Telefon numaralarımızdan ya da mail adresimizden Trabzon şubemizdeki vize danışmanlarımız ile iletişime geçebilir ve gerekli şartları öğrenebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen Trabzon şubesi müşteri temsilcilerimizi arayınız veya [email protected] mail adresimize yazınız.

Trabzon’dan Kanada Vizesi almak isteyen kişilerin takip etmesi gerekli olan adımlar:

 1. Adım: Trabzon’dan Kanada vizesi başvurusu yapmak için vize uzmanlarımızla iletişime geçerek kişisel özelliklerinize göre oluşturulmuş evrak listesini talep etmektir.
 2. Adım: Size özel oluşturulan mailimizi aldıktan sonra istenen tüm evrakları eksiksiz hazırlamalısınız. Bu aşamada emin olmadığınız her şey için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.
 3. Adım: İsterseniz Vize Merkezi Trabzon şubesini ziyaret ederek tüm evraklarınızı elden teslim edebilirsiniz. Ya da kargo veya kurye yoluyla evraklarınızı gönderebilirsiniz.
 4. Adım: Hazırladığınız tüm belgeler vize uzmanlarımız tarafından kontrol edilecek ve sorun olmaması halinde vize başvurunuz hemen yapılacaktır. Süreçle ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız her zaman Kanada vize uzmanlarımız ile iletişim halinde olabilirsiniz.
 5. Adım: Büyükelçilik tarafından vizenizi onaylandıktan sonra pasaportunuzu isterseniz Vize Merkezi Trabzon şubesine uğrayarak bizzat teslim alabilir ya da kargo-kurye yoluyla hangi adrese yollanmasını talep ediyorsanız, hızlıca gönderebiliriz.

Vize Merkezi Trabzon Şubesi çalışma saatleri:

 • Hafta içi: 08.30 - 18.30 Arası
 • Cumartesi Günleri: 10.00 - 14.00 Arası

Randevu almanıza gerek olmadan Vize Merkezi Trabzon şubesi ofisimizi çalışma saatleri içinde ziyaret edebilirsiniz. Kastamonu, Bilecik, Bingöl, Kütahya, Tunceli, Şanlıurfa, Van, Batman, Şırnak, Bartın, Kırşehir, Giresun, Ardahan, Rize, Ordu, Çorum, Yozgat, Gümüşhane, Ordu, Niğde, Tokat, Trabzon illerinde ve ilçelerinde ikamet eden kişiler ve Kanada vizesi başvurusunda bulunmak isteyen herkes Trabzon şubemiz aracılığı ile başvuru yapabilir.

Kanada vizesi için gerekli evraklar

Trabzon Kanada vizesi başvurularınızı yapabilmek için hazırlayacağınız evraklar seyahat amacınıza, çalışma statünüze ve başvuracağınız Kanada Vizesine göre farklılık göstermektedir. Vize Merkezi web sitemizin Kanada Vizesi sayfasında bulunan evrak listelerini rehber alarak hazırlık yapabilirsiniz. Ancak çalışma statünüze uygun durumunuz baz alınarak vize uzmanlarımız tarafından oluşturulan, başvuracağınız vize hakkında bilgilerin ve ücret detaylarının da olduğu bilgilendirme mailini Trabzon Kanada vizesi uzmanlarımızdan talep etmenizi tavsiye ediyoruz. Kanada vizesi başvurunuz ancak bütün evraklarınız eksiksiz olarak vize danışmanlarımıza ulaştıktan sonra başlayabilecektir. Trabzon Vize Merkezini çalışma saatleri içinde istediğiniz bir zaman diliminde ziyaret ederek evraklarınızı vize uzmanlarımıza teslim edebilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz evraklarınızı kargo veya kurye ile göndermeniz de mümkündür.

Kanada Vizesi başvuru işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenler:

 • Trabzon’dan Kanada Vizesi başvurunuzu yapmadan önce ülkeye yapacağınız seyahat tarihiniz ile başvuru tarihiniz arasında uygun bir zaman bulunmasına özen gösteriniz. Seyahatinize çok kısa bir süre kaldığında başvuru yapmanız durumunda vize başvurunuzun istediğiniz tarihe yetişme konusunda riskli olacak, vizeniz seyahat tarihinize yetişemeyebilecektir.
 • Kanada vizenizin çıkış tarihini hesaplarken Kanada Büyükelçiliği’nin yoğun olduğu ya da resmi tatil günlerine denk gelmemesine dikkat edin! Geçmişte daha önce almış olduğunuz Amerika veya Kanada vizeniz varsa, eski ya da geçerli pasaportunuzda olduğu fark etmeksizin fotokopilerini vize uzmanlarımıza bildiriniz. Amerika ya da Kanada vizesi bulunan kişilerin başvuruları Kanada Büyükelçiliği tarafından çok daha kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.
 • Kanada vizesi Trabzon Şubesi ofisi ile iletişime geçtiğinizde, vize uzmanlarımızın sizlere hazırladığı mailde yer alan statünüze uygun olan evrak listesini tarif edildiği gibi tam olarak hazırlayınız. Ayrıca Kanada taslak vize başvuru formunu da eksiksiz doldurunuz. Evraklarınızı hazırladıktan sonra en kısa sürede bu evrakları vize uzmanlarımıza iletmeniz gerekmektedir. Kanada vizesi başvuru işlemleriniz, evraklarınız şubemize geldikten sonra gerçekleştirilecektir.
 • Kanada vizesi Trabzon başvurularında Kanada vize uzmanlarımız sizden satın alınmış otel rezervasyonu ya da uçak bileti talep edilmemektedir. Vize başvurunuzla ilgili karar verme yetkisi yalnızca Kanada Büyükelçiliği’ne aittir. Bu nedenle önceden satın aldığınız rezervasyonlardan dolayı Vize Merkezi yaşanabilecek olumsuzluklardan sorumlu olmayacaktır.

Kanada Konsolosluğu size iletişim bilgilerinizden ulaşabilir.

Kanada Büyükelçiliği yetkilileri Kanada vize başvuru işlemleriniz boyunca tarafınıza ulaşabilir. Vermiş olduğunuz bilgileri veya belgeleri teyit etmek, başka ek belge isteğinde bulunmak ya da istisnai olarak sizinle bir mülakat yapmak için telefon ya da mail yoluyla sizinle iletişime geçilebilir. Bu durumlarda Vize Merkezi Trabzon şubesindeki vize uzmanlarımızı da bilgilendirmelisiniz. Ek evrak talebi söz konusu olursa bu evrakları en ivedi şekilde hazırlayarak süresi içinde Kanada Büyükelçiliği’ne ulaştırmanız vizenizin olumlu olarak sonuçlanması için önemlidir.

Kanada Vizesi kaç günde çıkar?

Kanada Vize Merkezi, Trabzon şubesi ofisimizden yapılan Kanada vize başvurunuz normal şartlarda üç hafta içinde sonuçlanmaktadır. Yoğunluk olmadığı dönemlerde, genellikle Kanada Büyükelçiliği 11 - 15 gün içinde vize sonucunu verir. Vize başvuru süreçleri Kanada Büyükelçiliği’ne bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Önceden almış olduğunuz bir Amerika ve Kanada vizeniz olması durumunda Kanada vizesi başvurunuz 5 iş günü içinde sonuçlanabilmektedir.

Kanada Vize Merkezi, Trabzon

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp