Macaristan Vize Ücreti

 • k. l 26 Eyl 2023, 15:14
  Merhaba, Macaristan’a eşim ve kızım ile beraber seyahat planlıyoruz. Eşim bir kurumsal firmada aşçı, ben ise devlet memuruyum. Kızım henüz 2 yaşında Macaristan vizesi ücreti kişi başı ne kadar? 2 yaşındaki kızım için vize ücreti ödememe gerek var mı? Ayrıca eşim askari ücret ile çalışan kendisine ben sponsor olabilir miyim? Sponsor olma durumumda bankada kızım ve eşim aynı zamanda kendim için ne kadar bakiye bulundurmam gerekir. Bilgi rica ediyorum, teşekkürler iyi çalışmalar.
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
 • Vize Merkezi 26 Eyl 2023, 15:15

  Merhaba, Macaristan vizesi ücreti, başvuru merkezi ve konsolosluk ücreti ile beraber toplam 105 Euro olarak belirlenmiştir. Macaristan vizesi ücreti için Konsolosluğun yetkilendirdiği başvuru merkezi AS VISA' ya 25 Euro; Konsolosluk için 80 Euro harç ödenmektedir. Macaristan vizesi başvuru ücreti yapılırken belirli yaş aralığındaki çocuklardan ücret talep edilmez. 0-6 yaş aralığında bulunan çocuklar için Macaristan vize ücreti alınmaz. 6-12 yaş aralığında bulunan çocuklar için ise Macaristan vizesi başvuru ücreti olarak sadece başvuru merkezi harcı 25 Euro ödenir.

  Macaristan vize ücreti nelerdir? Başvuru için gerekli belgeler nelerdir? gibi sorularınıza ve diğer birçok sorularınıza; tarafımıza 0212 970 05 79 numaralı telefonlarımızdan ulaşarak cevap bulabilirsiniz.

  Saygılarımlar

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
Yorum Ekle

Soruya Yanıt Ver

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.