Macaristan Vizesi Nereden Alınır?

S.Ç. 21/07/20, 20:05
Macaristan’a yapacağım seyahat için sizden danışmanlık almak isterim. Konsoloslukla birlikte mi çalışmaktasınız? Macaristan vizesi nereden alınır bununla ilgili bilgi alabilir miyim? Ben öğrenciyim, annem bana sponsor olabilir mi? Annem özel bir şirkette çalışmaktadır. Nasıl evraklar hazırlamamız gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba,

Macaristan vizesi için yetkili kurum olan başvuru merkezi ile işbirliği yaparak çalışmaktayız. Sürecinizin takibi kısmında Vize Merkezi ile işlemlerinizi yürütebilmektesiniz. Hizmet esnasında size Vize Merkezi müşteri temsilcisi yardımcı olacaktır. Gelir beyanı gösteremeyeceğiniz için anneniz size sponsor olabilir. Macaristan vizesine başvuru yapma yeri olan başvuru merkezine annenizin gelmesine gerek yoktur. Siz hem annenize hem de size ait evrakları en yakın Vize Merkezi ofisine getirerek teslim edebilirsiniz. Sonraki süreçte parmak izine geleceksiniz size başvuru esansında Vize Merkezi dış operasyondaki danışmanımız yardımcı olacaktır. 

Öğrenciler için gerekli evraklar; seyahat dönüşünden itibaren az 3 ay geçerli pasaport ve 2 adet biyometrik fotoğraf, vize başvuru formunuz (Vize Merkezi tarafından doldurulmaktadır), kimlik fotokopiniz, bütün otel ve uçak rezervasyon bilgilerinizin yer aldığı belgeler, 30,000 € teminatlı sağlık seyahat sigortanız, sponsor dilekçesi, öğrenci belgesi ve tam vukuatlı nüfus kayıt örneği olarak sıralanabilir. 

Bu evraklara ek olarak sponsor olacak ebeveynin sunması gereken evraklar ise; mevcutta bulunan tapu veya araç ruhsatı, tam vukuatlı nüfus kayıt belgesi, şirketin antetli kağıdına yazılan ve şirkette bulunduğunuz konumu belirten dilekçe, şirket belgeleri olarak imza sirküleri, vergi levhası, sicil gazetesi, faaliyet belgesi, Sgk işe giriş bildirgesi, 4A hizmet dökümü, son 3 aya ait ve en az 5000 TL bakiyeli olan hareketli banka hesap dökümü eklenmelidir.

Sizden istenen evraklarla birlikte Vize Merkezimize geldiğiniz takdirde başvurunuz bizim tarafımızdan yapılacak ve süreciniz müşteri temsilciniz tarafından takip edilecektir. Macaristan’a vize nereden alınır kısmında uzman ekibimizden almış olduğunuz hizmet yararınıza olacaktır. Macaristan vizesi nereden alınır bilgisi ve seyahatinizi yaparken karşınıza çıkacak olumsuz bir durumu ortadan kaldırmak için Vize Merkezi müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

Aysel GÜNDAY

Macaristan vizesi nereden alınır

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x