Macaristan vize ücreti 2021

f.k 07/04/21, 17:14
Eylül ayı içinde Macaristan da bir seminere katılacağım. Daha önceden almış olduğum vizelerim var ve kendi çabamla almıştım fakat bu kez bu süreçte sizden destek almak isterim siz bu sürecin neresinde yer alıyorsunuz. Macaristan konsolosluğu ile bağlantınız nedir. Macaristan vize ücreti 2021 yılı içinde fiyatlandırmalar ne şekildedir başvurumu ticari olarak yapmak isterim. Fiyat bilgisi almak isterim ve evrak sunarken katılacağım seminerle alakalı evrak sunmam gerekecek mi sigortamı sizin aracılığınız ile yapacağım ücretini öğrenebilmem mümkün mü? Kardeşimde çalışmak için oturum almak ister bununla alakalı fiyat bilgisini de benimle paylaşırsanız çok memnun olurum iyi çalışmalar dilerim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba yapacağınız vize başvurusu esnasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size uzman bir ekiple destek vereceğiz. Vize merkezi olarak Macaristan konsolosluğunun atamış olduğu başvuru merkezi ile işbirliği içerisinde çalışmaktayız. Bundan dolayı sürecinizin ilerleyişi konusunda son derece güvenli yollar izlenmektedir. Macaristan vizesi ücret işlemleri yapılırken ticari vize alacağınızdan olayı Macaristan konsolosluk harcı başvuru merkezi harcı ile toplam 110 € rica edilir. Vize merkezi danışmanlık ücreti 30 € rica edilir. Toplamda Macaristan vizesi ücret işlemi için 140 € ödeme yapmanız gerekir. 2021 Macaristan vize ücreti için ekstra başka bir durum söz konusu olmadığı sürece ödeyeceğiniz rakam belirttiğim gibidir. Sağlık seyahat sigortanızı vize merkezi aracılığı yaptığınız taktirde seyahat sürecinizi kapsayan 20 € karşılığında yapılır. 2021 Macaristan vize ücreti içinde yer almamaktadır sigorta ödemesi. Seyahatiniz seminer katılımı olacağından dolayı katılacağınız seminere ait katılım belgenizi sunmanız gerekecektir. Oturum vizesi işlemleri için Macaristan konsolosluğu başvuru merkezi ve danışmanlık ücreti olarak toplamda 350 € talep edilir fakat bu miktar değişkenlik gösterebilir Konsolosluğa nezdindedir.

Macaristan vize ücreti 2021 vize işlem detaylarını öğrenmek vizeyle alakalı bütün başvuru işlemleriniz için takip sürecinizi kontrol altında tutmak ve başvurunuzu uzman bir ekiple sürdürmek adına vize merkezi 0212 979 05 79 iletişim numarasından irtibata geçerek mesai saatleri içerisinde yardım alabilirsiniz. Dilerseniz bürolarımıza gelerek vize danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Saygılarımla.

Macaristan vize ücreti 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x
POI