Macaristan Turist Vizesi Ücreti

Ç.K. 21/07/20, 13:37
Macaristan’a yapacağım seyahat planım için sizden danışmanlık alarak ilerlemek isterim. Ben memurum, eşim özel sektörde çalışmakta kızımızda bizimle gelecektir. Evraklar neye göre iletilecek ve nasıl ulaşabilirim? Macaristan turist vizesi ücreti ne kadardır? Konsolosluğa ve size ne kadar ödeme yapmam gerekecektir? Siz konsolosluğa bağlı olarak mı hizmet vermektesiniz? İşlemler sırasında mı ödeme yapılmaktadır, işlemler bittikten sonra mı ödeme alınmaktadır? Ödeme yaptıktan sonra makbuz almam mümkün olacak mıdır? Herhangi bir ret işlemi olursa ödemeler iade olacak mıdır? Bana bilgi verir misiniz rica etsem, iyi çalışmalar dilerim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, 

Öncelikle işlemleriniz sırasında Vize Merkezi’ni tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Vize Merkezi Macaristan Konsolosluğu’nun atamış olduğu başvuru merkezi ile işbirliği içerisinde hizmet veren özel bir danışmanlık şirketidir. Yapacağınız seyahat turistik bir seyahat olduğu için gidiş amacınız turistik olduğu için evraklarınız gidiş amacınıza ve bulunduğunuz konuma göre iletilir. Vize Merkezi müşteri temsilcisi tarafından mail veya sms yoluyla evrak listeleriniz iletilecek ve gidecek her kişi ayrı olarak evraklarını hazırlayıp sunacaktır. Sizden istenilen evrak listeleri Macaristan Konsolosluğu tarafından istenen güncel evraklardır. 

Turist vizesi Macaristan ücreti olarak Macaristan Konsolosluğu ve başvuru merkezi işlem ücreti olarak sizden 105 € rica etmektedir. Vize Merkezi danışmanlık ücreti olarak ise 30 € olmak üzere toplam olarak kişi başı 135 € rica edilir. Bu ödeme dışında sağlık seyahat sigortası yaptırmak isterseniz seyahat gününüzü kapsayan sigorta yapılır ve sizden bunun için de 10 € rica edilmektedir. Macaristan turistik vize ücreti evrak teslimatı sırasında evrak kontrolünden sonra ödemenizi Vize Merkezi müşteri temsilcisine kredi kartı veya nakit şekilde elden yapabilirsiniz. Bunu karşılığında ödeme makbuzunuz verilmektedir. Herhangi bir ret durumda alınan ödemelerin iade işlemi yapılmamaktadır.

Macaristan turist vizesi ücreti işlemleri için ve vize işlemleriniz hakkında daha detaylı bilgiye ya da vize başvurusunda bulunmak için Vize Merkezi ofislerini 0212 970 0579 numaralı telefondan arayabilir, Vize Merkezi müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek sürecin takibi konusunda yardım alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Aysel GÜNDAY

Macaristan turist vizesi ücreti

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x