Macaristan Ticari Davetiye

B.B. 21/07/20, 16:27
Merhabalar Macaristan’da uzun yıllardır iş yaptığım firmaya ziyarette gideceğim. Kaç ay önceden başvuru yapma hakkım vardır? Özel bir şirkette çalışmaktayım evraklarımı neye göre hazırlamam gerecektir? Karşı şirketin davetiye yollaması durumu faydalı olur mu? Davetiye yolladığında başka herhangi bir evrak yollaması gerekir mi? Macaristan ticari davetiye ile başvuru yaptığımda otel sunmam gerekecek midir? Sizden danışmanlık almak isterim. Bana yardımcı olur musunuz? Siz özel bir şirket misiniz? İyi çalışmalar dilerim, kolay gelsin.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba,

İstanbul Macaristan Konsolosluğu Schengen vizeleri başvurunuz, seyahat yapacağınız tarih ile başvuru yapacağınız tarih arasında 6 aylık bir süre zarfında yapılmaktadır. Turistik, ticari, aile veya arkadaş ziyareti, kültürel vb. vize tipleri olarak kısa süreli vize başvurularınızı, görevlendirilmiş başvuru merkezinden almaktadır. 

Ticari davetiye Macaristan ile ilgili Vize Merkezi olarak başvurularınızı gerçekleştiren özel bir danışmanlık şirketi olarak başvurularınızı gerçekleştirmeye yetkimiz bulunmaktadır. Vize Merkezi başvurunuza ilişkin tüm vize adımlarınızı sizin adınıza sürdürür.

Davetiye ile Macaristan vizesi alarak Macaristan’a seyahat etmeniz mümkündür. Adınıza gönderilecek olan davetiye sizi güvence altına alan yapacağınız iş görüşmesi için garanti niteliğindedir. Macaristan da iş yapacağınız firmadan size gelecek olan davetiyede yapacağınız iş seyahatiyle ilgili bilgi ve tarih aralığı bulunmalıdır. Başvurunuzu Macaristan ticari vize davetiyesi olarak yapmamız vizenizin olumlu sonuçlanması adına önemli bir ayrıntıdır. Davetiye içeriğinde pasaport bilgileriniz, davet eden kişinin ikamet adresine ilişkin tüm bilgileri içermelidir. Davet eden kişinin pasaport görseli ve evin tapu örneği sunulmalıdır. 

Vize işlemleri sırasında özellikle başvuru formunuzun dolumu sırasında davetiyenin orijinaline ihtiyacımız vardır. Vize Merkezi müşteri temsilcilerimiz tarafından, mesleğinize ve başvuru şeklinize göre hazırlanması gereken evraklar size mail veya sms yoluyla iletilir. Ticari davetiye Macaristan ile Macaristan vizesi başvurunuzda planlamış olduğunuz seyahatinizden 30 takvim günü öncesine online randevunuzu oluşturarak işleme almamız için evrak teslimat tarihinde dikkatli olmanızı rica ederiz.

Macaristan ticari davetiye için detaylı bilgi sahibi olmak ve diğer işlemleriniz için Vize Merkezi bürolarıyla ve müşteri temsilcileriyle iletişime geçmeniz rica olunur.

Saygılarımızla,

Aysel GÜNDAY

Macaristan ticari davetiye

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x