Başvuru ve Acente Sahiplerinin Dikkatine

Başvurunuzun alınması, konsolosluğa iletilmesi ve teslim alınmaya hazır olması/kuryeye verilmesi aşamalarını takip edebileceğiniz "SMS" ( kısa mesaj ) bildirim hizmetimiz başlamıştır.
AS Visa Solutions başvuru merkezi kapısının önünde ve sokağında belirli bir ücret karşılığında hizmet sunan kişilerden,  AS Visa Tarafından yetkilendirilmemiş acentelerden ya da tercüme bürolarından hizmet almanızı AS Visa Solutions olarak önermemekteyiz. Daha önceki tecrübelerimizden başvuru sahiplerinin doğru bilgilendirilmedikleri ve yanlış belgeler sundukları gözlemlenmektedir. Macaristan Büyükelçiliği, Macaristan Başkonsolosluğu ve AS Visa Solutions Vize İşlem Merkezinin bu kişilerle, yetkisiz acentelerle ve tercüme bürolarıyla bir bağlantısının olmadığı hususunu bilgilerinize arz ederiz.
As Visa Solutions Global vize Başvuru Merkezinden Macaristan-Norveç-Portekiz-Slovenya ülkelerine başvuru yapabilmek için randevu almanız zorunludur.
VIS’li vize sahibi bireysel başvuru sahiplerinin dikkatine, VIS ibaresi (25.09.2014 sonrası alınmış 5 yıl geçerli parmak izi olan schengen vizesi) yer alan Schengen vizeniz var ise sizin adınıza sadece kurumsal olarak kurumumuzda kaydı olan acenteler aracılığıyla şahsen gelmeden başvuru yapabilirsiniz. VIS ibaresi olan vizeniz olsa bile, 3.kişiler, aile bireyleri (eş-kardeş-anne-baba…) soy-ad aynı bile olsa başvuru sahibi adına (sizin adınıza) başvuru yapamazlar. Sadece, Şahsen gelerek ya da Acente aracılığı ile başvuru yapılabilir.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp