İstanbul

Telefon

+90 (212) 970 05 09

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Avusturya Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Avusturya vizesi 2024 için gerekli evraklar şartlara göre değişiklik gösterebilir. En son Avusturya vize belgelerine erişmek için Avusturya Vize Merkezi İstanbul Şubesi temsilcilerimizi arayın. Avusturya vize belgelerinin güncel bir listesi e-posta adresinize gönderilecektir. Vize merkezi personelimiz, Avusturya vizesi sürecinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Avusturya vizesi başvurusunda bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları veya Türkiye'de ikamet eden yabancılar vize başvurularını doğrudan Avusturya Konsolosluğu'na iletemezler.

Avusturya Konsolosluğu, Schengen vize başvurularını sözleşme makamları tarafından akredite edilmiş seyahat acenteleri aracılığıyla kabul etmektedir. Avusturya Vize Merkezi bölümü, uzman kadrosuyla birlikte, belge takibi, rezervasyon düzenlemeleri, uçak bileti ve otel rezervasyonları alanlarında Avusturya vize işlemleri için hizmet vermektedir. Durumunuza ve mesleğinize uygun evrak listesini talep etmek için lütfen vize merkezi temsilcilerimizi +90 (212) 970 05 09 arayınız. Avusturya vizesi için gerekli evraklar tarafınıza e-posta ile gönderilecektir. Belgeler hazır olduğunda, lütfen bunları kurye veya posta ile gönderin. Vize merkezi personeli, gönderdiğiniz belgeleri inceleyecek ve gerekli vizeyi almanıza yardımcı olacaktır.

İstanbul Vize Merkezi Avusturya Vizesi Nasıl Alınır?

İstanbul Avusturya vizesi başvurusu için öncelikle seyahatinizin amacını doğru bir şekilde belirlemelisiniz. Bu noktada bir İstanbul Vize Merkezi temsilcisi gerekli yardımı sağlayacaktır. Seyahatiniz;

  • Turistik
  • Ticari
  • Aile ziyareti olabilir.

Avusturya turist vizesi, ticari vize ve aile ve arkadaş vizesi evrakları farklıdır. Ayrıca belgeler hazırlanırken mesleki konumunuz da dikkate alınacaktır.

Vize Danışmanlık şirketi olarak İstanbul Vize Merkezi, Avusturya vizesi başvuruları için bireysel ve kurumsal hizmetler sunmaktadır. Vize Merkezi şubeleri telefon, e-posta veya SMS ile yapılan bildirimlerden ücret talep etmemektedir.

İstanbul Avusturya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

İstanbul Avusturya vizesi başvurusu için randevu alınması gerekmektedir. Avusturya Konsolosluğunun iş yoğunluğuna göre Avusturya vize başvuruları için ileri bir tarihe randevu ayarlanabilmektedir. Bu nedenle seyahatinizden en az dört hafta önce vize başvurunuzu yapmanızı öneririz.

İstanbul Avusturya vizesi başvurusu için biyometrik verilerin sunulması gerekmektedir ve Schengen prosedürleri nedeniyle zorunludur. Son 4 yıl içinde Schengen vizesi sürecinde parmak izi ibraz etmeyenlerin Avusturya vizesi rezervasyonu sırasında parmak izi almaları istenecektir. Son 4 yıl içinde alınmış Schengen vizesi için VIS beyannamesi olmayan yolcuların Avusturya vizesi randevusuna bizzat gelmeleri ve parmak izi bilgileri dahil olmak üzere biyometrik verilerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Vize merkezi personeli, Avusturya'ya vize rezervasyonu yapmanıza yardımcı olacaktır.

İstanbul Vize Merkezi, Avusturya vizesi başvurunuzun hazırlanmasından vizenizin sonuçlandırılmasına kadar vize başvuru süreci boyunca size danışmanlık yaparak Avusturya vize başvurunuzu hızlı, güncel ve eksiksiz olarak doldurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca Avusturya vize ücretleri, Avusturya vizesi ücretleri, seyahat sağlık sigortası, ucuz otel ve uçak rezervasyonları ve çok daha fazlası için vize merkezi temsilcilerimizle iletişime geçerek en hızlı şekilde işlem yaptırabilirsiniz.

Avusturya Vize Merkezi İstanbul Şubesi başvuru süreci için takip ve idari destek sağlar. Avusturya vize başvurularının incelenmesi, değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması tamamen Avusturya Büyükelçiliği ve Konsolosluklarının sorumluluğundadır.

Avusturya Vize Merkezi İstanbul

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp