Antalya

Telefon

+90 (242) 255 50 23

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Avusturya Vize Merkezi, Antalya

hollanda vize merkezi antalya

Avusturya Vize Merkezi Antalya Şubesi ile Avusturya vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman danışmanlarımız size vize işlemleri için yardımda bulunacaktır. Avusturya vizesi başvuru belgeleri hakkında bilgi için, vize merkezi temsilcilerimizi +90 (242) 255 50 23 arayarak size en uygun güncel evrak listesini talep edebilirsiniz. Uzmanlarımız, Antalya Avusturya vizesi almak için gerekli belgelerin listesini e-posta adresinize gönderecektir. Avusturya vize randevusu, vize uzmanlarımız tarafından sizin adınıza alınacaktır. Vize randevusu alındıktan sonra belgelerinizi hazırlamalısınız. Antalya Avusturya vize başvurusu için gerekli evrakların tam olmasına dikkat etmelisiniz. Antalya Avusturya vize Merkezi ile başvuru işlemlerini gerçekleştirdiğiniz halde temsilcilerimiz sizin adınıza evrakları kontrol eder.

Antalya Avusturya vizesi başvurusu talebinde bulunan kişiler çalışma saatlerimiz içerisinde ofisimizi ziyaret edebilirler.

Antalya Vize Merkezi İle Avusturya Vizesi Nasıl Alınır?

Antalya Avusturya vizesi için randevu alınması gerekmektedir. Avusturya vize rezervasyon işlemleri ile zaman kaybetmeyin ve başvuru tarihi ile ilgili önceliklerinizi temsilcilerimize anlatın ve randevu işlemlerini temsilcilerimize bırakın. Antalya'da Avusturya vizesine başvurmak için yeterli zamanınız olduğundan emin olun. Antalya'dan Avusturya vizesine başvurmak, İstanbul ve Ankara'ya başvurmaktan daha uzun sürebilir. Antalya Avusturya Schengen vize başvuruları için en erken başvuru süresi 3 aydır. Antalya çıkışlı Avusturya vizeleri için önerilen en son süre 1 aydır. Konsolosluk tatilleri belirtilen saatlere dâhil değildir. Avusturya vizesine başvurmadan önce seyahatinizin amacını açıkça tanımlayın. Avusturya'daki aile, akraba veya arkadaşınızdan davetiye aldıysanız, Avusturya Aile, Akraba, Arkadaş Ziyareti Vize kategorisine başvurun ve bu vize kategorisine uygun belgeleri hazırlayın. Avusturya'dan kimseyi tanımıyorsanız ve bu ülkeye sadece turistik gezi için gitmeyi planlıyorsanız, Avusturya turist vizesi başvurusunda bulunun ve bu vize kategorisine uygun evraklar hazırlayın. Avusturya'ya iş ortağınızla görüşme, fuar veya müşteri ziyareti için gidiyorsanız, Avusturya ticari vize başvurusunda bulunun ve bu vize kategorisine uygun olan tüm belgeleri başvuru yapmaya hazırlanırken yanınızda getirmeniz gerekmektedir.

Avusturya Vizesi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Antalya Avusturya vizesi başvurusu yapmak isteyenler için gerekli evraklar seyahatin amacına göre değişmektedir. Avusturya vize başvurusu için gerekli olan evrakların eksiksiz olarak hazırlanması ve evraklarda yer alan bilgilerin güncel olması gerekmektedir. Avusturya vizesine başvurmayı düşünüyorsanız, seyahat amacınıza ve ne iş yaptığınıza göre başvuru evraklarını “Vize İşlemleri” alt menüsünde Turist, İş, Transit, Aile ve Arkadaş Ziyareti, vize kategorilerinde bulabilirsiniz.

Başvuru sahibi reşit değilse/18 yaşından küçükse noter onaylı muvafakatname alınmalıdır. Anne ve baba resmi olarak boşanmış ise, velayet hakkının kimde olduğunu gösteren belge de istenmektedir.

Uçak bileti rezervasyonu, banka ekstresi, SGK iş ve hizmet beyanı, ücret, vergi damgası, imza sirküleri ve iş sicil sayfası hariç gerekli evraklar listesindeki tüm evrakların eksiksiz olması gerekmektedir. Tamamlanacak olan bu evraklar konsolosluk tarafından Almanca veya İngilizce olarak teslim edilir.

Vize merkezi Avusturya vize departmanının çağrı merkezini +90 (242) 255 50 23 arayarak, temsilcilerimizden Antalya Avusturya Schengen vize başvurusu için "bilgi e-postası" olarak belge isteyebilirsiniz. Vize Merkezinin Avusturya vize departmanı, 2024 yılı için hazırlanacak belgelerin güncel halini sizinle e-posta yoluyla paylaşacaktır. Avusturya Vize Merkezi Antalya Şubesi ile telefon numarasından arayarak ya da posta adresimize yazarak iletişime geçebilirsiniz.

hollanda vize merkezi anltalya

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp