Hollanda Vizesi

Hollanda Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Hollanda’ya kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.
 
 

Hollanda Vizesi


Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Hollanda Schengen Vizesine Başvurmalı mıdır?
Hollanda Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Hollanda’ya seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Hollanda Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

Hollanda Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Hollanda Turistik Vizesi, Hollanda Ticari Vizesi, Hollanda Aile Ziyareti Vizesi, Hollanda Kültür / Sanat Etkinlikleri Vizesi, Hollanda Tıbbi Tedavi Amaçlı Vize, Hollanda Tır Şoförü Vizesi, Hollanda Transit Vize, Hollanda Evlenme Vizesi, Hollanda Birlikte Yaşama Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.
 
Hollanda vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin !
 
Hollanda Schengen Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Hollanda Schengen vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Hollanda vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !

 
Hollanda Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Hollanda vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 7 iş günü içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu gözönünde bulundurularak, Hollanda seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.
 
Hollanda Vizesi Başvurusu için Randevu Almam Zorunlu mu?

25 Eylül 2014 tarihinden itibaren Hollanda Schengen Vizesi başvurusunda bulunan kişilerin biyometrik veri işlem kaydı yaptırması gerekir. Bütün ülkelerin dahil olmaya başladığı biyometri veri sistemine son 5 yıl içinde kayıt yaptıran kişiler için tekrar biyometrik veri merkezine gitmeleri gerekmez. Parmak izi bilgilerini beyan edebilmeniz için size uygun olan randevu tarihi ve saati temsilcilerimiz tarafından planlanacaktır.

Hollanda Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

Vize Merkezi Hollanda Vize Temsilcileri, Hollanda vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Hollanda Schengen Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Hollanda vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
Hollanda vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya avrupa@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye  ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Hollanda vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel :+90 (212) 970 05 52
Cep: 0 532 476 25 16
avrupa@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 52
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 52
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 20 26
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com