İzmir

Telefon

+90 (232) 970 05 52

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Hollanda Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz,

Gerçekleştirmeyi hedeflemekte olduğunuz Hollanda ziyaretiniz öncesinde almakta zorunda olduğunuz Hollanda Schengen Vizesi ile ilgili olarak Vize Merkezi İzmir Şubesi adına sizler için sunmuş olduğunuz sayfamıza hoşgeldiniz.

Hazırlamış olduğumuz sayfamızın geri kalan kısmında ise Hollanda Schengen Vize başvurusu ile ilgili olarak sizlere gerekli olacak olan evrakların güncel listelerine, vize başvurularının hangi işlemlerden geçeceğine ve vize başvuru ücretlerine detaylı bir şekilde kolaylıkla ulaşmanız mümkündür.

Hollanda vize başvurularında uzmanlık hizmetlerimizden yarar sağlamak için ve kapsamlı bilgiye ulaşmak istiyorsanız Vize Merkezi İzmir ofisimize isterseniz [email protected] e-posta adresimize mail atarak bizlere ulaşabilir isterseniz de +90 (232) 970 05 52 numaralı telefonumuzu tuşlayarak da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kimler İçin Gereklidir?- İzmir

Öncelikli olarak içinde Hollanda’nın da bulunduğu 14 Haziran 1985 yılında 5 Avrupa ülkesi tarafından imzalanmış olan Schengen Anlaşması dahilinde şimdi ise toplamda 26 farklı ülke yer almaktadır.Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Hollanda ziyaretlerini yapmadan önce vize almak ile sorumludurlar. Ancak daha öncesinde hali hazırda geçerliliği devam etmekte olan herhangi bir Schengen vizesine sahip olan vatandaşlarımız ise seyahatlerini sahip oldukları bu vize ile gerçekleştirebilirler.

Diplomatik (Siyah) Pasaport, Hususi (Yeşil) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaportuna sahip olan vatandaşlarımız ise 180 günlük süre içerisinde 90 gün konaklamayı aşmayacak şekilde olan bu seyahatlerini vizeden muaf olarak gerçekleştirebilmeleri mümkündür.

Hollanda Schengen vize başvurularında yalnızca, ülkemiz sınırları içerisinde bulunan Hollanda dış temsilcilikleri diplomatik yetkiye sahiptirler. Hollanda Schengen vize başvurularından sorumlu konsolosluk sayfasına ulaşmak istiyorsanız Konsoloslukların iletişim numaralarına,adreslerine ve tatil günlerine rahat bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Hollanda Ankara Büyükelçiliği ve Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu'na ek olarak ülkemiz sınırları dahilinde olan bunlara ait fahri konsoloslukları da bulunmaktadır ancak fahri konsolosluklarının vize başvuru kademelerinde herhangi bir diplomatik yetkileri yer almamaktadır.

Bu başvuruların değerlendirilmesinde ve neticelendirilmesinde yetki sahibi olan kurumlar Ankara ve İstanbul’da yer alan dış temsilciliklerdir.

Hollanda konsolosluklarında görev bölgesi kısıtlaması bulunmaktadır, konsoloslukların görev bölgesi dahilinde olan illerimizin tam listesini bulmak istiyorsunuz konsolosluk sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Konsolosluk bilgilerinin tümünü detaylı bir şekilde kapsamış olduğunuz sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler- İzmir

Hollanda vize başvurusunda bulunurken ziyaretinize uygun olabilecek olan vize türüne başvuru yapmanız gerekmektedir. Vize çeşitleri kendi içlerinde farklı evraklara ihtiyaç duymaktadır. Başvuru yapmak istediğiniz vize türünü eksiksiz ve hatasız bir şekilde belirlemiş olmanız hem sizin için kolaylık sağlamakta hem de bizim için büyük bir önem taşımaktadır.

Danışmanlarımız tarafından hazırlanmış olan bilgilerin paylaşılmış olduğu Hollanda vize çeşitleri sayfaları aşağıda yer alan maddeler halinde sizlere sunulmuştur. Bu ana başlıkları tıklayarak evrakların nereden temin edileceğine, gerekli evrakların listelerine, başvuru gerçekleştirecek olduğunuz vize çeşidi ile alakalı olarak kapsamlı bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Ziyaretinize uygun olan vize türü hangisi olduğu konusunda herhangi bir fikir sahibi olamıyor ya da sizlere uygun olan vize çeşidinin yukarıda maddeler halinde listelenmiş olan başlıklar içerisinde yer almadığını düşünüyorsanız eğer vize işlemleri sayfamızı ziyaret edebileceğiniz gibi Vize Merkezi İzmir şubemizde sizler için hizmet vermekte olan danışmanlarımızdan rehberlik talep etmek istiyorsanız [email protected] mail adresimize e-posta atarak bizlere kolaylıkla ulaşabilir isterseniz de +90(232)970 05 52 telefon numaramızı da tuşlayarak bizlere ulaşmanız mümkündür.

Hollanda Vizesi Nasıl Yapılır?- İzmir

Vize Merkezi şubeleri aracılığıyla sizlere yapacak olduğunuz Hollanda Schengen vize başvurularımızın bir çok kademesinde danışmanlarımız sizlere eşlik edicek herhangi bir zahmete bile girmenize gerek kalmadan profesyonel uzmanlarımız eşliğinde sonuca odaklı bir çalışma gerçekleştirmiş olacaksınız.

Hollanda Vize başvurularınız 4 kısa adımda basit bir şekilde gerçekleşebilmektedir.

  1.  Aşama: Hollanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evrakların Hazırlanması Başvurularınızı gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak gerekli evrakların tamamlanması gerekmektedir.  Danışmanlarımız vize türüne göre sizler için özel olarak hazırlanmış olan evrak listelerini sizlere mail yolu ile ulaştırmayı sağlayacaklardır. Gönderilmiş olan bu evrakların tamamlanması sonrasında gerekli kontroller yapılmakta ve herhangi bir hata veya eksik olması halinde sizlerle irtibata geçilerek en kısa süre içerisinde düzeltilmesi sağlanacaktır.
  2. Aşama: Hollanda Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi Evrakların tamamlanmasının ardından başvuru işlemlerinin başlaması için Hollanda Vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Talep ettiğimiz başvuru ücreti içerisinde; tüm harç bedelleri, danışmanlık bedeli, işlem ücretleri ve diğer giderler yer almaktadır. Hollanda Vize başvuru ücretini dilerseniz banka hesap numaralarımıza havale ya da EFT olarak yatırabilir dilerseniz de İzmir şubemizi ziyaret ederek vize uzmanlarımıza teslim edebilirsiniz. Güncel Hollanda Vize başvuru ücretleri ile alakalı olarak kapsamlı ve detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Vize Merkezi İzmir şubemizi +90(232)970 05 52 numaralı telefonumuzu tuşlayarak arayabileceğiniz gibi [email protected] mail adresimize e-posta göndererek de ekipmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.
  3. Aşama: Biyometrik Verilerinizin ve Dosyanızın Sunulması Uzmanlarımız gerekli işlemlerin yapılmasının ardından Konsolosluğun uygunluğuna göre en yakın tarihi sizler için bir randevu alacaklardır. Sizler için belirlenmiş olan bu tarih ve saatte konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Hollanda Vize departmanımız içerisinde hizmet vermekte olan vize uzmanlarımız sizlere eşlik edecek ve sizler parmak izi verme işlemi gerçekleştirirken dosyalarınızı uygun makamlara teslim edilmesini sağlayacaklardır.
  4. Aşama: Pasaportunuzun Tarafınıza Teslim Edilmesi

Hollanda konsolosluğu aracılığıyla değerlendirmesi yapılmış olan Hollanda Schengen Vizenizin takibini sizler için vize uzmanlarımız yapacak ve pasaportunuz konsolosluktan teslim alınacaktır.Vizenizin sonuçlandırılması ve pasaportunuzun teslim alınmasının ardından sizlerle irtibata geçilecek ve pasaportun sizlere teslim edilmesi sağlanacaktır.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?- İzmir

Hollanda Schengen vize başvurunuz gerekli evrakların tamamlanması, dosya sunumunun eksiksiz bir şekilde yapılması ve parmak izi verme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinin ardından ortalama olarak konsolosluk yoğunluğu veya ek evrak talebi olmaması halinde 4 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluk, Hollanda resmi tatil günleri veya konsolosun ek evrak talebinde bulunması bu sonuçlanma sürecini etkileyebilecek olan etkenler arasında yer almaktadır. Bu durumları da göz önünde bulundurarak seyahat planlamanız ve vize başvuru işlemleriniz ile alakalı olarak görüşmek için uzmanlarımız en az bir ay öncesinde başvuru işlemlerine başlamanızın büyük bir önem taşıdığını belirtmekte ve yapmamızı tavsiye etmektedir.

Vize Merkezi İzmir şubemizde sizlere hizmet vermekte olan danışmanlarımızı +90 (232) 970 05 52 numaralı telefonumuzu tuşlayarak arayabilir veya [email protected] adresine e-posta göndererek de sizlerle iletişime geçmemiz için bizlere kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Vize başvurularınızda bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür eder ve Hollanda seyahatinizde Vize Merkezi İzmir şubesi olarak keyifli yolculuklar dileriz.

Hollanda Vize merkezi İzmir

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp